آیا آماده‌اید درب ورودی خود را هوشمندتر کنید؟ با چشمی الکترونیکی Philips Door Viewer آشنا شوید، همه چیز درباره ظرافت، طراحی مینیمالیستی و ویژگی های جمع و جور. نصب آن آسان است و با باتری لیتیومی تغذیه می شود. اتصال Wi-Fi مورد نیاز نیست، که ممکن است برخی مستاجران ترجیح دهند. این برنامه Philips EasyKey است، برنامه نیز آسان است، شما می توانید نمایشگر درب خود را مرحله به مرحله تنظیم کنید.

چهار آهنربا یکپارچه در چشمی هوشمند نصب و جداسازی را آسان می کند. با سیم تقویت شده، محصول می تواند بسیار بادوام باشد. بزرگترین تفاوت بین نمایشگر درب فیلیپس با سایر محصولات کیفیت تجربه صوتی و تصویری آن است. این دوربین با یک اهرم نظارت لنز 170 درجه ارائه شده است، بیننده درب می تواند نور زیادی را با 4 چراغ تکمیلی مادون قرمز روشن و یک سایه مادون قرمز حرفه ای جذب کند و دید در شب HD با زاویه دید عریض، سنسور HD به علاوه IR را به شما ارائه می دهد. -Filter Cut تجربه بهتری را امکان پذیر می کند. وضوح تصویر 2 مگاپیکسل (1080P) برای استفاده روزانه کافی است. صفحه نمایش 5 اینچی IPS چند لمسی همه چیز را عالی جلوه می دهد. طراحی تعاملی برای کودکان و بزرگسالان آسان است.

چشمی دیجیتال درب

در تنظیمات برنامه، می‌توانید نمایشگر درب Philips را به Philips EasyKey 9300 متصل کنید. وقتی کسی زنگ در را به صدا در می‌آورد، می‌توانید در هر زمان و هر کجای برنامه یک چت ویدیویی بی‌درنگ شروع کنید. Philips Door Viewer به سنسور مادون قرمز PIR و الگوریتم تشخیص بدن انسان با هوش مصنوعی مجهز شده است. نه تنها می توانید ببینید چه کسی ممکن است در حال حاضر جلوی درب شما باشد، بلکه می توانید تاریخچه اعلان و ضبط را در برنامه یا نمایشگر درب نیز بررسی کنید. 15 روز آزمایش ذخیره سازی ابری رمزگذاری شده. امنیت توسط یک سیستم سفارشی رمزگذاری شده تضمین شده است.

اگر Philips EasyKey 9300 زنگ هشدار غیرعادی داشته باشد، نمایشگر درب عکس‌ها و فیلم‌ها را در سرور ابری آپلود می‌کند و یک اعلان بی‌درنگ به APP ارسال می‌کند. که در برخی شرایط بسیار مفید است. علاوه بر این، طراحی فشرده بدنه و سنسور ضد پرس داخلی، هنگامی که قطع غیرعادی اینترنت را تشخیص می‌دهد، سیگنالی را برای هشدار به غریبه‌ها و یادآوری خانواده‌تان به شما فعال می‌کند و اعلان را در زمان واقعی به اپلیکیشن شما ارسال می‌کند. 

یک افق جدید، یک تجربه جدید و یک زندگی جدید شروع کنید! جهت مشاهده قیمت چشمی دیجیتال فیلیپس به سایت نمایندگی رسمی آن در ایران شرکت اچ تی ان پرایم مراجعه نمایید.

Views: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *