فیلیپس

برند Phillips یکی از برترین برندهای الکترونیکی حال حاضر جهان است که در سال 2023 به عنوان برند محبوب مردمی شناخته شده است. این برند با هدف بهبود کیفیت زندگی افراد از طریق ارائه نوآوری‌های کاربردی در حوزه بهداشت، لوازم برقی و سبک زندگی مصرف‌کننده فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۸۹۱ در هلند تأسیس شد و دارای 129 سال سابقه فعالیت است. فیلیپس در ۱۵۰ کشور دفتر فروش، در ۲۸ کشور پایگاه‌ تولید، ۷۴ هزار نفر کارمند و بیش از ۸۰ هزار اختراع فنی در سراسر جهان دارد.

قفل هوشمند فیلیپس، یک دسته جدید از محصولات فیلیپس است که از سال ۲۰۱۷ در بازار چین عرضه شده و به تدریج کسب و کار خود را در سایر کشورها گسترش داده است.

Phillips Easy key با تکیه بر شعار Innovation you و با تمرکز بر ارائه نوآوری مردم محور ، تحول استفاده از قفل‌های سنتی از طریق فناوری پیشرفته را ارایه کرده است .تجربه ورود به خانه بدون لمس دستگیره، ساده و ایمن از تحولات میسر شده است که به طور جامع نیازهای مردم را برآورده می‌کند.

سال تجربه
0

نوآوری و رویکرد متمرکز بر انسان،

همیشه محور اصلی فعالیت‌های فیلیپس بوده است

ارزش های برند

تغییر بزرگ در دستان شما

از زمان معرفی اولین چراغ الکتریکی فیلیپس بیش از ۱۲۰ سال گذشته است و نوآوری و رویکرد متمرکز بر انسان، همیشه محور اصلی فعالیت‌های فیلیپس بوده است .

فیلیپس ایزی‌کی ، دسته‌ جدید محصولات فیلیپس که همواره به دنبال بررسی نیازهای مختلف کاربران بوده و با نوآوری‌های مداوم سعی در ساده سازی زندگی مردم داشته ، برای ایجاد تفاوت واقعی برای مشتریان ، دستگیره های هوشمند را عرضه کرده است .

امیدواریم با نوآوری دستگیره های هوشمند، تغییر بزرگی ایجاد کنیم.

نقاط قوت برند

درکشور چین در حال حاضر Philips EasyKey  تقریباً دارای ۳۰۰ توزیع‌کننده و بیش از ۲۰۰۰۰ خرده‌فروشی است. شبکه فروش این محصول از شهرهای درجه یک تا شهرهای کوچک کشور را پوشش داده است.

قفل های هوشمند فیلیپس علاوه بر بازار چین شامل (هنگ کنگ ، ماکائو و تایوان) به ترتیب به بازار  سنگاپور، مالزی، تایلند، ویتنام و قزاقستان نیز راه پیدا کرده و از طریق ان ها به ۲۰ کشور و منطقه دیگر از جمله روسیه، برزیل، اسپانیا، اندونزی، آرژانتین، فیلیپین، امارات متحده عربی ، ترکیه و ایران وارد می‌شوند .

در حال حاضر صدها استعداد داخلی و خارجی در زمینه‌های الکترونیک، ساختار، طراحی صنعتی و آزمایش قفل‌های هوشمند درحال تقویت هوش محصول می باشند .

Phillips Ekey  دارای حق ثبت اختراع برای الگوریتم های بیولوژیکی، مهندسی برق وطراحی صنعتی این محصول بوده و در صنعت پیشروست . همچنین برند فیلیپس تنها برندی است که نرم افزار اختصاصی خود را طراحی کرده و ان را در اختیار مشتریان قرار میدهد تا کاربران از راه دور قادر به کنترل دستگیره باشند .

Philips EasyKey  به عنوان یک برند بین‌المللی، بر ارائه خدمات جامع پیش از فروش، در حین فروش و پس از فروش تأکید می‌کند.

نصب خانگی ، گارانتی ۲ ساله، خط مشاوره ۲۴ ساعته، بیش از ۸۰۰۰ نقطه خدمات در سراسر چین (همچنین مراکز مراقبت مشتری در تایوان، هنگ کنگ، مالزی، سنگاپور، تایلند، ویتنام، قزاقستان،ترکیه وایران)، مشکلات مشتریان را در اولین فرصت در شهرهای مختلف حل می‌کند و به واقع رویکرد متمرکز بر افراد را به حقیقت می‌پیوندد.

شرکت HTNPrime تنها نماینده انحصاری مورد تایید فیلیپس در ایران بوده و مسئولیت نصب، گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات تنها از طریق این شرکت امکان پذیر خواهد بود .

Phillips Easy key در سراسر جهان هزاران فروشگاه اختصاصی و بخش‌های فروش در فروشگاه‌های مختلف دارد که با رعایت دقیق رهنمودهای برند و ارائه خدمات حرفه‌ای ، فروشگاه‌هایی شگفت‌انگیز ایجاد شده است.

لازم به ذکراست شرکت HTNPrime با 40 سال سابقه درخشان، در سال 2023 موفق به دریافت نمایندگی انحصاری فیلیس شده ودسترسی به محصولات این شرکت را در کشور ایران میسر ساخته است. چشم انداز ما این است که با همکاری با برندهای برتر دنیا از جمله فیلیپس،ارائه خدمات پس از فروش در کنار شبکه توزیع گسترده با 700 نماینده همراه و همگام در سراسرکشور بتوانیم به عنوان رهبر بازار و توزیع کننده برتر شناخته شویم و شبکه فروش محصولات فیلیپس را از شهر های کلان تا شهر های کوچک پوشش دهیم .

Previous slide
Next slide

Views: 122