با تغییر مداوم زندگی، ما نیز همیشه زندگی خوب را دنبال می کنیم. از تلفن‌های هوشمند گرفته تا خانه‌های هوشمند، فناوری هوشمند انقلابی را متحول کرده و زندگی را آسان‌تر کرده است.

چه نوع زندگی هوشمندانه ای را دوست دارید؟ به عنوان مثال، شما می توانید وضعیت خانه را در زمان واقعی بدانید، حتی اگر خارج از خانه باشید. همچنین می‌توانید با فردی که زنگ در را می‌زند، حتی اگر هزاران مایل دورتر باشد، ویدیو ضبط کنید. وقتی فناوری هوشمند با قفل هوشمند روبرو می شود چه اتفاقی می افتد؟

چه چیزی قفل رمزی فیلیپس EasyKey 9300 و Smart Door Viewer را از سایر برندها متمایز می کند؟ قبل از خرید قفل الکترونیکی این مقاله را بخوانید.

چشمی دیجیتال درب

از درون به بیرون، زیبایی تکنولوژی

قفل الکترونیکی درب ضد سرقت Philips EasyKey 9300 از شیشه سکوریت شده و شیشه سه بعدی ساخته شده است که سختی آن به سطح سوراخ کاری الماس می رسد. این سیلندر از مواد دایکاست روی ساخته شده است که به دلیل خاصیت ضد برخورد و ضد آسیب شناخته شده است.

دستگیره فشاری در سه رنگ مشکی، مسی و طلایی به کار گرفته شده است. ساده و شیک، با ویژگی‌های ارزش افزوده و باکیفیت بالا، می‌توانید هنگام باز کردن درب، از راحتی ارائه شده توسط فناوری هوشمند لذت ببرید.

احراز هویت غریزی اثر انگشت با لمس باز می شود

حسگر اثرانگشت روی دسته فشار و کش قرار دارد. هنگام نگه داشتن دسته، انگشت شما به طور طبیعی روی سنسور می افتد. پس از تشخیص موفقیت آمیز تأیید اثر انگشت، می توانید مستقیماً در را فشار داده و باز کنید.

علاوه بر این، مجهز به سنسور لمسی و سنسور مادون قرمز است. شما سنسور را لمس می کنید و حسگر مادون قرمز با تشخیص مانع فورا قفل آن را باز می کند. مناسب برای باز کردن درها با لمس.

قفل خودکار، با OCD خداحافظی کنید

فیلیپس EasyKey 9300 از دوشاخه تمام اتوماتیک استفاده می کند. با بسته شدن درب، قفل به طور خودکار بالا می‌آید و درب را بدون هیچ اقدام دیگری قفل می‌کند. پس از باز شدن قفل درب، زنگ هشدار به موقع به صدا در می آید و به شما یادآوری می کند که آن را ببندید. با امنیت موثر خانه، می توانید با خیال راحت آنجا را ترک کرده و برگردید.

ترکیب Philips EasyKey 9300 با نمایشگر هوشمند درب، امکانات نامحدودی را در اختیار شما قرار می دهد.

ارتباط شناختی؛ نظارت در زمان واقعی

با Philips Smart EasyKey 9300 و نمایشگر درب وصل شوید، اگر کسی زنگ در را در هر کجا که هستید به صدا درآورد، می‌توانید از طریق APP ویدیو و بازدیدکنندگان از راه دور را ضبط کنید و از طریق نمایشگر هوشمند درب تجسم کنید. همچنین می توانید برنامه را از راه دور کنترل کنید تا پس از اطمینان از امنیت آن را با یک لمس باز کنید.

حفاظت از خانه هوشمند، هشدار غیرعادی

هنگامی که Philips EasyKey 9300 به نمایشگر درب هوشمند متصل شد، نمایشگر درب هوشمند 24 ساعته کار خواهد کرد. هنگامی که یک کلید یا سوراخ تشخیص داده می‌شود، به موقع زنگ می‌زند. عکس‌ها و ویدیوها در فضای ابری آپلود می‌شوند و پیام‌ها به برنامه ارسال می‌شوند و خطرات امنیتی را کاهش می‌دهند.

Philips EasyKey به چشم انداز “ارائه کیفیت زندگی راحت، راحت و ایمن” پایبند است و همیشه آرزوهای اصلی خود را حفظ کرده و به معرفی موارد جدید ادامه می دهد. ما همچنین متعهد به نوآوری و توسعه قفل های هوشمند درب هستیم که زندگی مردم را ایمن تر و آسان تر می کند. از تکنولوژی برای حل مشکلات زندگی استفاده کنید، با مغز خود از زندگی بهتر لذت ببرید!

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *