همانطور که می گویند پوست های زیبا یکی هستند، روح سرگرم کننده بهترین است. از آنجایی که قفل‌های هوشمند برای اطمینان از ایمنی خانواده و اموال شما طراحی شده‌اند، هنگام تصمیم‌گیری برای خرید باید مراقب باشید. راحتی، هوشمندی و ظاهر مواردی هستند که هنگام خرید باید در نظر بگیرید. جدای از این موارد، کیفیت، ثبات و ایمنی محصول نیز مواردی هستند که نمی‌توانید نادیده بگیرید. فیلیپس به عنوان یک شرکت فناوری سلامت جهانی و متنوع با سابقه طولانی، از زمان ورود به حوزه قفل درب های هوشمند در سال 2017، به طور مداوم طیف قفل ها و لوازم جانبی هوشمند خود را بر اساس نیاز مشتری بهبود بخشیده است. توافق قبلی -فروش، فروش و خدمات پس از فروش همراه با زندگی امن و راحت. قفل هوشمند فیلیپس DDL702E که به تازگی راه اندازی شده است، توجه زیادی را به خود جلب کرده است زیرا دارای اتصال Wi-Fi، طراحی شیک و نظارت در زمان واقعی و غیره است. با این حال، ممکن است در مورد مزایای Philips DDL702E و تجربه کاربری آن کنجکاو باشید. در این مقاله، تیمی از \”دنیای قفل درب\” یک ارزیابی جامع بر اساس طراحی، امنیت، ثبات، راحتی، هوشمندی و تجربه کاربری انجام می‌دهند.

1. جعبه گشایی: طراحی بسته بندی برند فیلیپس را برجسته می کند

هنگامی که تیم بسته بندی DDL702E را دید، اولین چیزی که به ذهن خطور کرد این بود که بر خلاف برندهای دیگر که تمام ویژگی ها را در یک بسته قرار می دهند، بسته بندی DDL702E بسیار ساده است، بدون طراحی یا محتوای اضافی. برند فیلیپس. به راحتی قابل تشخیص است. اگر به بسته بندی DDL702E نگاهی بیندازید، متوجه می شوید که به غیر از اطلاعات اولیه مانند لوگوی برند، شعار، رندر و اطلاعات سازنده، اطلاعات زیادی روی بسته بندی وجود ندارد.

قفل الکترونیکی درب ورودی

پس از بازگشایی جعبه، اولین چیزی که می توانید ببینید الگوی مته است که برای نصابان ضروری است. آنها می توانند محل حفاری را با استفاده از این الگوی مته مشخص کنند. در زیر قالب حفاری کتابچه راهنمای کاربر، کلید مکانیکی، مورتز، برچسب کلید و سایر قطعات مرتبط وجود دارد. همه این موارد در یک فوم قابل لرزش پیچیده شده است که بسیار شیرین است. لازم به ذکر است که قفل های هوشمند فیلیپس کار بسیار خوبی در محافظت از محصول انجام می دهند زیرا همه محصولات را به صورت جداگانه بسته بندی می کنند. نمونه بسته بندی را به عنوان نمونه در نظر بگیرید. علاوه بر بسته بندی کارتن جداگانه، با پلاستیک و دو فوم ضربه گیر بسته بندی شده است، زیرا بخش مهمی از قفل هوشمند درب است. این اولین بار است که تیم چنین بسته بندی را می بیند. دو کیسه نرم برای محافظت از جلو و پشت قفل هوشمند درب از خراشیدگی یا آسیب در هنگام حمل و نقل استفاده می شود. فقط با نگاه کردن به بسته بندی، می توان احساس کرد که Philips EasyKey به محصول خود و مسئولیت خود در قبال مشتریان خود فکر می کند. پس از حذف DDL702E از بسته بندی آن، می بینیم که طراحی DDL702E بر اساس فلسفه طراحی فیلیپس Ezeki طراحی شده است که ساده، شیک و دارای حس لامسه قوی است.

2. تخریب: یک قفل درب هوشمند باید هم در داخل و هم در خارج بزرگ باشد

تیم ما تجربه جداسازی بسیاری از قفل های هوشمند درب را دارد، بنابراین ساختار قفل های هوشمند درب را به خوبی می شناسیم. جداسازی دستگاه Philips EasyKey DDL702E نشان داد که این دستگاه با سایر محصولات متفاوت است. Philips Easy DDL702E دارای طراحی جذاب و محیطی منظم است، در حالی که سایر قفل های هوشمند ظاهری جذاب و محیطی نامرتب دارند. اگر به ساختار داخلی DDL702E دقت کنید، می بینید که تمام ماژول ها و کابل ها توسط صفحات محافظ محافظت می شوند و انتهای کابل ها به سختی در معرض دید قرار می گیرند.

جدا از این، Philips EasyKey DDL702E همچنین دارای جزئیات قابل توجه زیادی مانند دستورالعمل نصب دستگیره فیلیپس روی صفحه محافظ است که برای نصاب بسیار مفید است. جالب ترین چیز این است که طراحی محفظه باتری دولایه می تواند شامل هشت باتری باشد که تنها فضای چهار باتری را اشغال می کند. بدیهی است که توسعه دهندگان معماری Philips Easykey عمیقاً به کاربران اهمیت می دهند. لنت لاستیکی پشت و جلوی اسکاج زیر صفحه فلزی محافظ قرار دارد، بنابراین در هنگام نصب نیازی به تنظیم موقعیت لنت لاستیکی نیست و نصب و جداسازی آن بسیار آسان است. همچنین یک پد لاستیکی برای عملکرد بهتر قفل در قفل هوشمند تعبیه شده است. این نوع طراحی در صنعت قفل هوشمند نادر است.

جداسازی دستگاه Philips EasyKey DDL702E به زمان نیاز دارد. پس از جداسازی، متوجه شدیم که ساختار داخلی DDL702E نیز بسیار نرم است. به عنوان مثال، شیارهای کارت نصب شده روی PCB به برد مدار چسبانده شده و از چند گیره ثابت برای محکم کردن کابل در جای خود استفاده می شود. دانش در بسیاری از جزئیات قابل مشاهده است. فیلیپس به عنوان یک برند بین المللی تلاش می کند تا قفل درب هوشمند با کیفیت بالا و تجربه کاربری ایمن را در اختیار کاربران قرار دهد. در نظر داشته باشید تنها نمایندگی دستگیره فیلیپس در ایران شرکت اچ تی ان پرایم می‌باشد.

3. نصب شده بر روی درب: خط پانچ از لوازم منزل

با توسعه سریع اقتصاد اجتماعی چین و بهبود مستمر زندگی مادی مردم، مردم توجه بیشتری به بهبود کیفیت زندگی خود دارند. زیبایی شناسی محصول در نهایت اولین چیزی است که مشتریان متوجه آن می شوند. قفل هوشمند در اولین قدم برای ورود به خانه است که سبک طراحی خانه شما را به شما منتقل می کند. طراحی محصول به یک عامل مهم در تصمیم گیری خرید تبدیل می شود. این تیم هنگام دریافت آن تحت تاثیر طراحی شیک و ظریف فیلیپس DDL702E قرار گرفتند. اسکاج جلوی مسی با IML ساخته شده است و طراحی قالب بندی شده حس لمس قوی را به شما می دهد. اسکاج پشتی دارای رنگ و طرحی مشابه اسکاج جلو می باشد. DDL702E چه در داخل و چه بیرون، آنقدر جذاب است که توجه افراد را به خود جلب کند. نصب کامل DDL702E درب را چشمگیرتر می کند.

4. تجربه کاربری: به Wi-Fi متصل شوید و با یک لمس قفل را باز کنید
مراحل ساده ای وجود دارد. قبل از استفاده از DDL702E چند مرحله برای راه اندازی وجود دارد. صفحه کلید را بیدار کنید و “#” و سپس کد پین اصلی را وارد کنید، سپس با “#” تایید کنید. پس از آن، باید بوق را دنبال کنید تا تنظیمات زیر را انجام دهید.
قفل درب هوشمند وای فای فیلیپس DDL702E با سایر قفل های درب هوشمند مبتنی بر Zigbee یا 433 متفاوت است. هیچ دروازه ای مورد نیاز نیست و پیکربندی شبکه نیز برای کاربران نهایی آسان است. اما آنها باید قبل از راه اندازی شبکه، برنامه رسمی “Philips Easy Key” را دانلود کنند. برای دسترسی به شبکه ابتدا باید به حالت اصلی رفته و سپس فرمان صوتی را دنبال کنید.
هنگامی که قفل هوشمند درب در حالت اتصال به شبکه است، به طور خودکار نقاط اتصال بی سیم را ارسال می کند تا امکان اتصال بی سیم با تلفن همراه و استفاده از همان شبکه Wi-Fi را فراهم کند. پس از راه اندازی، می توانیم به مرحله بعدی برویم. حسگر اثرانگشت روی دسته Philips EasyKey DDL702E قرار دارد، بنابراین می‌توانید قفل در را با یک دستگیره باز کنید. توصیه می شود که کاربران انگشت شست خود را برای تجربه باز کردن سریعتر اضافه کنند. Philips EasyKey DDL702E همچنین از کارت های CPU رمزگذاری شده، کد پین، کد پین موقت، کلید مکانیکی و احراز هویت دو مرحله ای و غیره پشتیبانی می کند. روش های باز کردن قفل انتخاب کاربر است. پین کد موقت بسیار مفید است، به خصوص زمانی که بازدیدکنندگان می آیند. کاربران می توانند یک کد پین موقت را از طریق اپلیکیشن موبایل با بازدیدکننده به اشتراک بگذارند.

جهت مشاهده نمایندگی دستگیره PHILIPS به سایت اچ تی ان پرایم مراجعه نمایید.

علاوه بر این، کاربران می توانند وضعیت قفل های هوشمند درب مانند سطح باتری، رکورد دسترسی، بسته یا باز بودن در و غیره را بررسی کنند. سه راه برای باز کردن درب از داخل وجود دارد. اولین سنسور مادون قرمز است که در دسته تعبیه شده است. دیگری دکمه OPEN است. با دو بار فشردن دکمه OPEN می توان درب را باز کرد. این ویژگی برای جلوگیری از باز و بسته شدن تصادفی در توسط کودک یا حیوان خانگی طراحی شده است. آخرین مورد دستگیره چرخشی است. هنگامی که دستگیره چرخشی در سمت چپ یا راست قرار دارد و یک علامت گرافیکی نشان می دهد که قفل آن باز است، به این معنی است که درب باز است. اگر دستگیره چرخشی در وسط باشد و نماد گرافیکی قفل را نشان دهد، به این معنی است که در قفل است. این ویژگی به شما امکان می دهد در صورت آتش سوزی از آن خارج شوید. برخی ممکن است بخواهند بدانند آیا راه حلی برای فراموش کردن قفل کردن درب وجود دارد یا خیر. اینجا راه حل می آید. فیلیپس DDL702E دارای یک سوئیچ تمام اتوماتیک است که یک بار قفل سریع بدون دردسر قفل دستی را فراهم می کند. علاوه بر این، DDL702E دارای آلارم توپ غیرعادی است. اگر درب به درستی قفل نشده باشد، یک پیام صوتی ارسال خواهد شد. از نظر امنیت، DDL702E دارای یک قفل اجباری خارجی است که در صورت مشاهده کسی که در را از داخل باز می کند، می تواند زنگ هشدار فوری را به گوشی کاربر ارسال کند.

DDL702E تراز دوگانه را ارائه می دهد. کاربران می توانند با دو روش مختلف احراز هویت مانند پین + اثر انگشت، Tanger + کارت CPU رمزگذاری شده و غیره قفل درب را باز کنند. این ویژگی می تواند امنیت رمز عبور شما را بیشتر کند. سیلندر قفل کلاس C مخفی DDL702E باز کردن در را دشوارتر می کند. علاوه بر این، هشدار ضد برش، هشدار خطای باز و … نیز ارائه شده است. هنگامی که شخصی به طور تصادفی سعی می کند در را باز کند، یک زنگ هشدار وجود دارد و یک اعلان فوری برای تلفن همراه کاربر ارسال می شود.

به طور کلی، Philips EasyKey DDL702E یک قفل هوشمند تمام اتوماتیک با ظاهری ساده و زیبا است که نیاز کاربر را برای طراحی شیک برآورده می کند. می توان آن را با یک دسته قفل کرد و دارای قفل تمام اتوماتیک، اتصال Wi-Fi، هشدار ضد تمایل و غیره است.

Views: 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *