آیا تا به حال شرایط زیر را تجربه کرده اید؟ بسته‌هایی که در جلوی در باقی مانده‌اند ناگهان ناپدید می‌شوند، یا شخصی در حال قدم زدن در بیرون از در است. خب برای حل این مشکل باید چیکار کنیم؟ در این دو سال قفل های تصویری همراه با زنگ در، بیننده در و قفل هوشمند توجه عموم را به خود جلب کرده است. این لنز مجهز به یک لنز با وضوح بالا است که با هوشمندی ترمینال تلفن همراه ساخته و سازگار شده است. می‌توانید از راه دور اینترکام ویدیویی را تجربه کنید، شرایط خارجی بی‌درنگ و نظارت خودکار را دریافت کنید. مشخص شده است که 68.4٪ از مصرف کنندگان معتقدند که قفل های هوشمند با دوربین برای نظارت بر وضعیت بیرون مفید هستند. در این مقاله قفل هوشمند Philips DDL702 می تواند نحوه عملکرد آن را به شما نشان دهد. همچنین تنها نمایندگی دستگیره فیلیپس در ایران شرکت اچ تی ان پرایم می‌باشد.

نمایندگی دستگیره فیلیپس در ایران

1. صفحه نمایش با کیفیت بالا، نظارت بر زمان واقعی

به طور کلی، امنیت یک خانه تنها با ساختار آن قضاوت نمی شود، بلکه اطمینان از امنیت قفل نیز بسیار مهم است. به طور کلی، برای یک درب نظاره گر سنتی، تنها زمانی لنز مینی را چک می کنیم که صدای زنگ در یا صدای غیرعادی را بشنویم. همچنین، تصویربرداری جزئی، اعوجاج تصویر و صحنه های تار در اطراف راهروها در نیمه شب و مسائل دیگر وجود دارد. با این حال، دستگیره هوشمند PHILIPS DDL702 Visible Smart Lock از یک نگهبان در، یک زنگ در و یک قفل هوشمند ترکیب شده است. این لنز به لنز ۱۲۰ درجه واید با وضوح ۲ مگاپیکسل مجهز شده و از اتصال WiFi پشتیبانی می کند. پس از اتصال به برنامه، کاربر می تواند از راه دور اطلاعات رکورد قفل و کد پین را بررسی کند و همچنین برای مشاهده وضعیت خارجی برای فعال کردن قفل اجباری خارجی، روی دکمه “Video” برنامه کلیک کند.

2. ضبط خودکار خارج از دستگاه مخابره داخلی ویدئویی از راه دور

اگر مهمان از خانه شما بازدید کند اما کسی در خانه نباشد، می‌تواند دکمه زنگ در را لمس کند و اعلان زنگ در به برنامه ارسال می‌شود. کاربر می تواند به طور همزمان با بازدید کننده فیلم گرفته و وضعیت خارجی را بررسی کند. پس از تایید هویت بازدید کننده، کاربر می تواند یک رمز عبور موقت 30 دقیقه ای را به اشتراک بگذارد تا به بازدید کننده اجازه ورود بدهد. علاوه بر این، قفل هوشمند بصری DDL702 می تواند به طور خودکار 10-60 ثانیه فیلم در فضای باز ضبط کند، که ایمنی در فضای باز را بدون از دست دادن اطلاعات بازدیدکننده تسهیل می کند. از ذخیره سازی داده های محلی و ابری پشتیبانی می کند که از محرمانگی بالاتری برخوردار است و از از دست رفتن و نشت ویدیو و داده ها جلوگیری می کند.

مشاهده و خرید چشمی هوشمند PHILIPS با ضمانت اچ تی ان پرایم
نمایندگی دستگیره PHILIPS

3. تشخیص انسان PIR، حفاظت هوشمند 24 ساعته

قفل هوشمند بصری Philips DDL702 از فناوری تشخیص انسان PIR مطابق با الگوریتم تشخیص انسان با هوش مصنوعی و ضبط و ضبط ۲۴ ساعته ماندن های غیرعادی در فاصله ۳ متری خارج از در استفاده می کند. سپس توسط سرور رمزگذاری ابری به APP ارسال می شود تا وضعیت بلادرنگ را مطلع کند.

به لطف پیشرفت فناوری نظارت تصویری، قفل های هوشمند و نظاره گر درها، زنگ درها و دوربین ها روز به روز محبوب تر می شوند که منجر به امنیت بهتر خانه و نظارت بر دهانه های مختلف می شود. آیا هنوز در مورد ایمنی در فضای باز نگران هستید؟ قفل هوشمند بصری Philips DDL702 بهترین انتخاب برای کاهش استرس شماست.

Views: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *