با افزایش تقاضا برای کمک قفل، قفل هوشمند در سال های اخیر به اولین انتخاب بسیاری از خانواده ها تبدیل شده است. با حمایت از پیشرفت‌ها و سیاست‌های فناوری، فناوری تشخیص چهره به تدریج در قفل‌های هوشمند مورد استفاده قرار می‌گیرد و توجه عموم را بیشتر به خود جلب می‌کند، بدون اینکه اثر انگشت باز شود. این مقاله به تنهایی یک بررسی جامع بر اساس Philips DDL702-8HW انجام خواهد داد.

چشمی هوشمند PHILIPS

دوربین دوگانه برای جداسازی واقعی از تقلبی

برای شبیه سازی تصویر دید انسان با دو دوربین و به دست آوردن اطلاعات سه بعدی طراحی شده است، از از دست دادن اطلاعات تصویر 2D Planar جلوگیری می کند و به تصویر دید سه بعدی می رسد. به این ترتیب به راحتی می تواند بین عکس، فیلم و آرایش تمایز قائل شود و قابلیت اطمینان برتر خود را نشان دهد.

القای اولتراسونیک، صرفه جویی در انرژی و راندمان بالا

دستگیره فیلیپس اصل از سنسور نوری ژاپنی TDK استفاده می کند، هنگامی که یک شی نزدیک می شود و جلوی در می ماند، ورودی فضایی بر اساس بازخورد دقیق تصمیم گیری سریع را ارائه می دهد. وقتی فردی نزدیک می شود، تشخیص چهره فعال می شود. مصرف باتری سنسور اولتراسونیک تنها 10 درصد از سنسور مادون قرمز سنتی است که می تواند باتری طولانی مدت آن را با راندمان بالا و صرفه جویی در انرژی تضمین کند.

مشاهده و خرید چشمی هوشمند فیلیپس با گارانتی htn prime

هیچ ترسی از تاریکی وجود ندارد، آن آگاهی کامل از چهره را حفظ می کند

قفل هوشمند Philips DDL702 دارای عملکرد نور کمکی هوشمند است. حتی در تاریکی می تواند اطلاعات چهره را به دقت ثبت کند و می تواند با شدت های مختلف نور سازگار شود. علاوه بر این، درب با زاویه باز می تواند ویژگی های صورت را در ارتفاع 125 تا 200 سانتی متر اسکن کند.

اتصال Wi-Fi، آزادی بیشتر

قفل هوشمند فیلیپس DDL702 دارای یک ماژول وای فای داخلی است که می تواند به یک APP متصل شود. کاربر می تواند اطلاعات قفل و رمز عبور را بررسی کند و وضعیت قفل را در هر زمان بدون محدودیت فاصله مدیریت کند. در این زمان، کاربر می تواند یک رمز عبور موقت و 30 دقیقه زمان تأیید را زمانی که مهمان شما می آید اما کسی در خانه نیست ارسال کند.

طراحی تشخیص اثر انگشت پنهان، بادوام تر

سنسور اثر انگشت Philips Smart Lock DDL702 در دسته داخلی پنهان شده است. وقتی دسته را لمس می کنید، حسگر اثر انگشت شما را تشخیص می دهد. پس از بررسی موفقیت آمیز تشخیص اثر انگشت، درب را می توان باز کرد. با طراحی ارگونومیک مطابقت دارد و استفاده از آن را طولانی تر می کند.

پس از قرار دادن دست، محلول را داخل آن قرار دهید

دسته داخلی دارای سنسور لمسی و سنسور مادون قرمز است. هنگامی که سنسور لمسی را لمس می کنید و حسگر مادون قرمز انسداد را تشخیص می دهد، قفل درب باز می شود. درب به راحتی و بدون هیچ گونه عملیات اضافی بسته می شود.

ظاهری جذاب و طراحی زیبا

یک قفل هوشمند نه تنها می تواند به شما احساس امنیت بدهد، بلکه طراحی زیبای آن می تواند خانه شما را از دیگر افراد متمایز کند. DDL702 از یک پوشش الکترولیتی برای رسوب فلز بر روی سطح بیرونی استفاده می کند تا پوشش و دوام آن را بهبود بخشد. علاوه بر این، اسکاج جلویی با یک روکش براق درمان شده است که حس ظرافت را نشان می دهد. شامل رنگ های مشکی و قرمز برنزی می باشد.

نمایندگی دستگیره فیلیپس در ایران
از فناوری برای حل مشکلات استفاده کنید و از یک زندگی هوشمندانه و راحت لذت ببرید. قفل هوشمند فیلیپس DDL702 امنیت، راحتی، راندمان بالا، دوستی با محیط زیست و زیبایی را ترکیب کرده و زندگی را آسان می کند. ضمانت دستگیره فیلیپس بصورت معتبر در ایران فقط توسط شرکت اج تی ان پرایم انجام می‌شود.

Views: 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *