دانستنی‌ها

استفاده آسان از رمز عبور موقت

با محبوبیت سریع قفل های هوشمند، نیاز مردم به قفل های هوشمند از سهولت باز کردن به ویژگی های کاربر پسند تغییر کرده است. یکی از ویژگی ها به یکی از ویژگی های مهم برای خرید قفل هوشمند تبدیل شده است یعنی پین کد موقت. نقش پین کد موقت چیست؟ انواع پین های موقت چیست؟ مزایای اپلیکیشن قفل PHILIPS چیست؟ بیایید امروز پاسخ این مقاله را دریابیم!

چشمی هوشمند PHILIPS
مشاهده قیمت چشمی هوشمند فیلیپس با ضمانت اچ تی ان پرایم

اهمیت پین کد موقت

از آنجایی که هر گوشی مجهز به دوربین است، یک پین کد موقت یک ویژگی مهم برای اکثر قفل های هوشمند است. تفاوت آن با کدهای پین معمولی این است که برای کسی قابل دسترسی نیست و مدت زمان محدودی دارد. هنگامی که به یک سفر کاری طولانی مدت می روید و برای غذا دادن به حیوانات، خدمات نظافتی از محله نیاز به کمک دارید یا زمانی که خانواده و دوستان به طور موقت می آیند و در خانه نیستید، کد پین موقت قفل هوشمند نقش مهمی ایفا می کند.

انواع پین کد موقت

پین های موقت مختلف می توانند نیازهای متفاوتی را در زندگی روزمره افراد برآورده کنند. بسته به زمان و میزان استفاده می توان آن را به سه نوع تقسیم کرد.

پس از پین کد، کدی که هر بار ایجاد کردید فقط یک بار قابل استفاده است، پس از استفاده معتبر می شود و خدمات نظافت منزل را تسهیل می کند.

پین تکرارشونده کدی است که به شما امکان می دهد از آن در یک زمان خاص استفاده کنید، به عنوان مثال، هر دوشنبه یا وقت ناهار و غیره.

پین کد موقت کدها می توانند هر چند بار که دوست دارید برای مدت زمان محدودی مانند 30 دقیقه یا 10 دقیقه استفاده شوند. کدها را می توان از راه دور از طریق برنامه توزیع کرد، بنابراین لازم نیست منتظر بمانید تا اقوام یا دوستان به طور غیرمنتظره ای از بین بروند. بازدید کنید.

پین یکبار مصرف در مقابل پین موقت

قفل های هوشمند فیلیپس از نظر نیازهای کاربری، نیاز افرادی را که به طور موقت وارد در می شوند، در نظر می گیرد. هر قفل هوشمند یک عملکرد باز کردن قفل پین یک بار یا موقت دارد. به عنوان مثال، قفل هوشمند فیلیپس از تنظیم کدهای پین یک بار مصرف در انتهای قفل پشتیبانی می کند، قفل هوشمند Philips DDL702-1HW نه تنها از کدهای پین یکباره پشتیبانی می کند، بلکه می تواند کدهای پین موقت 30 دقیقه ای را از راه دور از طریق تلفن همراه توزیع کند.

چگونه یک پین موقت تنظیم می کنید؟

تنظیم یک پین یکبار مصرف روی قفل رمزی PHILIPS:

Smart Lock را فعال کنید، [#] را وارد کنید، سپس پین اصلی را وارد کنید، برای تأیید [#] را فشار دهید، برای وارد کردن تنظیمات کاربر [2] را فشار دهید، برای وارد کردن پین، دوباره [2] را فشار دهید، افزودن یک بار استفاده، سپس پین را وارد کنید. کد پین 6 تا 12 رقمی، برای تأیید [#] را فشار دهید و کد پین را دوباره وارد کنید، برای تأیید [#] را فشار دهید.

پس از شنیدن صدای “موفق”، [*] را فشار دهید تا در نهایت از حالت اصلی خارج شوید.

پین های موقت 30 دقیقه ای را از راه دور از طریق برنامه تلفن همراه توزیع کنید.

برنامه تلفن همراه را باز کنید، روی دکمه [اشتراک گذاری] در زیر کلیک کنید، روی [PIN موقت] کلیک کنید، سپس روی [کپی] کلیک کنید، و می توانید آن را برای خانواده یا دوستان خود ارسال کنید. این عملکرد برای خدمات نظافت منزل یا زمانی که کسی در خانه نیست مناسب است. پین کد موقت 30 دقیقه ای را می توان چندین بار استفاده کرد، اما فقط می تواند برای 30 دقیقه معتبر باشد، بنابراین پین کد موقت 30 دقیقه ای مشکلات ناخوشایند را به طور کامل حل می کند. این وضعیت می تواند از جایی که افراد مجبور به تغییر مجدد کد پین هستند جلوگیری کند.

از توسعه قفل‌های سنتی، قفل‌های هوشمند از روش سنتی باز کردن قفل فقط با کلید به روش‌های باز کردن قفل چندگانه و حالت عملکرد در فاصله کوتاه به حالت شبکه از راه دور تکامل یافته‌اند. قفل های هوشمند درب فیلیپس مانند قفل ویدیویی هوشمند DDL702-1HW به شما این امکان را می دهد که نه تنها کدهای پین یک بار مصرف را روی قفل تنظیم کنید، بلکه کدهای پین موقتی را که به مدت 30 دقیقه معتبر هستند را از طریق برنامه تلفن همراه توزیع کنید. علاوه بر این، DDL702-1HW از بررسی گزارش دسترسی و اطلاعات هشدار پشتیبانی می‌کند، می‌توانید با کلیک کردن روی دکمه [Video] وضعیت درب ورودی را در زمان واقعی نظارت کنید، که کنترل از راه دور را ایمن‌تر می‌کند.

قفل درب هوشمند فیلیپس که خانه هوشمند شما را از درب ورودی فعال می کند.

Views: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *