در سال‌های اخیر با اجرای سیاست‌های زیست‌محیطی و افزایش آگاهی از سلامت، افراد بیشتری به اهمیت حفاظت از زمین و پیروی از سبک زندگی سالم و زیست‌محیطی در زندگی روزمره خود پی برده‌اند.

در صنعت لوازم خانگی، بسیاری از برندها توجه بیشتری به مواد، عملکرد و حمل و نقل محصول برای ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا و تضمین یک محیط زندگی سالم، راحت، سازگار با محیط زیست و صرفه جویی در انرژی دارند. این مقاله نشان می دهد که چگونه فیلیپس، به عنوان یک برند معروف لوازم خانگی، می تواند صرفه جویی در مصرف انرژی و نگرانی های زیست محیطی را ترویج دهد.

مواد بسته بندی سازگار با محیط زیست و تجدید پذیر

دستگیره هوشمند فیلیپس نه تنها نیاز به حفاظت هوشمند و قفل هوشمند را برآورده می کند، بلکه مفهوم محیطی را در تولید محصول و بسته بندی بیرونی ادغام می کند. فیلیپس با خرید و انتخاب مواد تجدید پذیر می تواند از انرژی استفاده کامل کند و از یکپارچگی محصول در طول فرآیند حمل و نقل اطمینان حاصل کند، سپس از استفاده از منابع تجدیدناپذیر اجتناب کند.

چشمی هوشمند PHILIPS

پایانی سالم و بی عیب و نقص

از نظر پرداخت اسکاج، اکثر قفل‌های هوشمند فیلیپس از فناوری تصویربرداری IML استفاده می‌کنند که نه تنها بادوام، ضد خش و بدون اثر انگشت است، بلکه اجزای داخل جوهر نیز بر اساس آن تغییر نمی‌کنند. مفهوم حفاظت از محیط زیست و بدون آلودگی.

صرفه جویی در انرژی و راندمان بالا با باتری طولانی مدت

با افزایش آگاهی زیست محیطی، ما تمایل داریم به سبک زندگی خود فکر کنیم تا فشار بر منابع محدود را کاهش دهیم. بنابراین، صرفه جویی در مصرف انرژی در لوازم خانگی یا خیر، عامل مهمی در تصمیم گیری خرید ما می شود.

قفل دیجیتال فیلیپس به دلیل مصرف انرژی به مدت 10 ماه به صورت مداوم و 10 بار در روز قابل استفاده است. با این حال، زمان استفاده واقعی تحت تأثیر ماژول های شبکه مانند بلوتوث و وای فای قرار می گیرد. مشکلات تعویض مکرر باتری را برطرف می کند و مصرف برق را تا حدودی کاهش می دهد. علاوه بر این، قفل هوشمند بصری فیلیپس DDL702 از یک باتری لیتیومی با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت برای افزایش عمر باتری و اطمینان از استفاده عادی استفاده کرد. با باتری پر و اتصال Wi-Fi، اگر تماس تصویری 5 دقیقه طول بکشد و درب آن 10 بار در روز باز و بسته شود، عملکرد ویدیو می تواند حدود 2 ماه دوام بیاورد.

حتی اگر قفل با باتری 7.2 ولت کم باشد، Visual Smart Lock DDL702 به طور خودکار حالت صرفه جویی در انرژی را روشن می کند و عملکرد ویدیو به طور خودکار خاموش می شود. اما هنوز هم می توان آن را به طور معمول برای 1 ماه استفاده کرد. در عین حال، درگاه باتری میکرو USB در پایین قفل برای باز کردن قفل منبع تغذیه اضطراری استفاده می شود که می تواند باتری قفل را با استفاده از عمر مفید ثابت کند و عملکرد قفل را تا حد زیادی افزایش دهد.

مشاهده و خرید چشمی دیجیتال فیلیپس با گارانتی اچ تی ان پرایم
هنگام خروج چراغ ها را خاموش کنید، در مصرف آب صرفه جویی کنید و زباله ها را مرتب کنید. حتی کوچکترین چیزها در زندگی روزمره ما می‌تواند به حفاظت از محیط زیست کمک کند. ما به شدت کیفیت قفل را از داخل کنترل می‌کنیم. حفاظت از محیط زیست از خانه شروع می‌شود و بار روی کره زمین را با قفل هوشمند فیلیپس کاهش می‌دهد.

Visits: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *