با افزایش تقاضا برای پیکربندی خانه های هوشمند پیشرفته و توسعه سریع اینترنت اشیا و فناوری های هوش مصنوعی، صنعت قفل هوشمند و قفل رمزی فیلیپس وارد مرحله انفجاری شده است. علاوه بر این، قفل های هوشمند اغلب از ماژول های انتقال داده های بی سیم مانند بلوتوث و وای فای استفاده می کنند. فناوری انتقال داده های بی سیم مهمترین فناوری در توسعه اینترنت اشیا است. در حال حاضر از فناوری های اصلی انتقال بی سیم در این زمینه می توان به بلوتوث، وای فای، NB-IoT و … اشاره کرد که در این میان بسیاری از سازندگان قفل، فناوری انتقال بی سیم Wi-Fi را ترجیح می دهند.

دستگیره هوشمند PHILIPS
مشاهده و خرید چشمی دیجیتالی فیلیپس با گارانتی اچ تی ان پرایم

قدرت فناوری انتقال بی سیم Wi-Fi

حال اگر می خواهید دستگیره دیجیتال فیلیپس را از حالت مستقل به حالت شبکه تبدیل کنید، باید یک ماژول انتقال بی سیم داشته باشید. همچنین فناوری پخش وای فای به عنوان یکی از پرکاربردترین فناوری ها از مزایای پوشش گسترده، سرعت بالا و قابلیت اطمینان بالا برخوردار است. در یک منطقه باز، فاصله ارتباطی می تواند به 305 متر برسد، در حالی که در منطقه بسته 76-122 متر است. در حال حاضر، حداکثر پهنای باند فناوری انتقال Wi-Fi می تواند به 11 مگابیت در ثانیه برسد. در صورت تداخل یا سیگنال ضعیف، پهنای باند به طور خودکار تنظیم می شود و به طور موثر قابلیت اطمینان و پایداری شبکه را افزایش می دهد.

اتصال Wi-Fi، از امنیت خانه خود در تمام طول روز محافظت کنید

امروزه قفل های هوشمند معقول تر شده اند. علاوه بر شناسایی برند، امنیت و هوشمندی بالا همچنان استانداردی است که به افراد امکان می دهد کیفیت قفل را ارزیابی کنند. قفل هوشمند به یک برنامه محبوب جدید در اینترنت اشیا تبدیل شده است. قفل هوشمند تشخیص چهره کامل فیلیپس DDL702 یک ماژول Wi-Fi داخلی است که می تواند بدون دروازه به شبکه متصل شود. این به شما امکان می دهد در تمام طول روز زندگی هوشمند و امنیت خانه هوشمند داشته باشید.

نظارت از راه دور در زمان واقعی. پس از تطبیق قفل با APP، می‌توانید رکورد باز کردن قفل، رکورد هشدار و سابقه عملیات را در رابط برنامه مدیریت کنید. به عنوان مثال، پس از اینکه والدین و فرزندان شما اثر انگشت خود را روی قفل وارد کردند، می توانید نام مستعار انحصاری برای آنها در APP تعیین کنید. هنگامی که والدین و فرزندان با موفقیت قفل را تأیید و باز کردند، یک پیام باز کردن قفل مربوطه دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد بر ایمنی خانواده تسلط داشته باشید و بیشتر بر خانواده خود تمرکز کنید.

مجوز از راه دور کد پین موقت. هنگامی که یک بازدیدکننده بازدید غیرمنتظره ای انجام می دهد، Philips DDL702 ارائه شده با ماژول Wi-Fi یکپارچه، می تواند از راه دور یک کد پین موقت را که برای 30 دقیقه معتبر است، مجوز دهد. توزیع از راه دور یک کد پین یکبار مصرف راهی آسان برای بازدیدکنندگان فراهم می کند تا بدون محدودیت مکانی و زمانی وارد خانه شما شوند.

پیدایش خانه هوشمند راه حلی دقیق و موثر برای رفع نیازهای زندگی مردم است. با استفاده گسترده از فناوری اینترنت اشیا، فناوری های انتقال بی سیم مانند Wi-Fi به سرعت پیشرفت کرده اند و به طور گسترده در صنعت خانه های هوشمند استفاده می شوند. قفل هوشمند فیلیپس به حرکت به سمت شبکه و ارتباطات هوشمند ادامه می دهد و قفل های هوشمند بیشتری را بر اساس فناوری شبکه اصلی ایجاد می کند تا نیازهای قفل شخصی مشتریان را برآورده کند.

Views: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *