ظاهر قفل هوشمند بسیاری از مشکلات مکانیکی را حل کرده است که نه تنها به ما اجازه می دهد تا به دوران بدون کلید برویم، بلکه امنیت را نیز بهبود می بخشد. در مقایسه با قفل مکانیکی سنتی، قفل هوشمند نوعی قفل یکپارچه است که با فناوری احراز هویت ویژه و احراز هویت کاربر، قفل امنیتی و مدیریت هوشمند ترکیب می‌شود. با توسعه فناوری هوشمند، قفل هوشمند به تدریج به روز و پیشرفته می شود. با امنیت بالا و سهولت استفاده، بر معایب قفل سنتی غلبه می کند و زمانی که کاربران تصمیم به تعویض قفل قبلی خود می گیرند، آن را به انتخاب بهتری تبدیل می کند. بنابراین، این مقاله می‌تواند دلایلی برای ایمن‌تر بودن قفل هوشمند نسبت به قفل مکانیکی سنتی ارائه دهد.

نصب دستگیره فیلیپس
مشاهده قیمت چشمی فیلیپس با گارانتی اچ تی ان پرایم

طراحی سگک فلزی

قفل هوشمند فیلیپس از مواد با مقاومت بالا مانند فولاد روی و آلیاژ آلومینیوم استفاده می کند. کلاس حفاظتی آن مطابق با IP52 در گیگابایت / T 4208-2017 است. به عبارت دیگر می تواند ضربه بالای 2.62 ژول را در زیر وزن 110 نیوتن تحمل کند که دارای استحکام و آسیب قوی است. علاوه بر این، قفل هوشمند فیلیپس مجهز به صفحه قفل مخفی کلاس C است که به شما امکان می دهد از باز شدن اجباری قفل با افتادن جلوگیری کنید که عملکرد در برابر سرقت را دوچندان می کند.

قالب گیری یکپارچه دایکاست

مهمترین وظیفه قفل تامین امنیت کافی برای خانواده شماست. علاوه بر این، یکی از اجزای ضروری که امنیت قفل را تضمین می کند، اتصال قفل است. هر دو قفل هوشمند فیلیپس مهر و موم شده اند و دسته ها دارای فناوری قالب گیری یکپارچه هستند که آنها را در برابر خرابکاری بسیار مقاوم می کند. قفل از فولاد ضد زنگ 304 یا همان مواد ذهنی ساخته شده است. پیچ قفل اصلی وقتی تحت فشار استاتیکی محوری 3000 نیوتن قرار می گیرد می تواند کمتر از 5 میلی متر جمع شود. می توان آن را به طور معمول حتی تحت فشار استاتیک جانبی 6000N استفاده کرد. بنابراین قفل های هوشمند فیلیپس دارای عملکردهای قوی ضد برخورد، ضد کشش، ضد سوراخ شدن و ضد مته هستند.

چندین تکنیک رمزگذاری امنیتی

رمزگذاری ناکافی داده ها منجر به خطرات امنیتی جدی می شود. به عنوان مثال، ممکن است داده های دستورالعمل باز کردن قفل در به سرقت رفته یا سرور مورد حمله قرار گیرد و در نتیجه کد پین فاش شود. یک قفل هوشمند واجد شرایط باید دارای یک تراشه رمزگذاری شده، داده های رمزگذاری شده و یک سرور ابری مجاز باشد. قفل هوشمند فیلیپس از چندین فناوری رمزگذاری امنیتی از جمله ذخیره سازی رمزگذاری شده کد پین و داده های برنامه استفاده می کند تا از نفوذ هکرها به سیستم و سرقت داده ها جلوگیری کند.

تنظیمات امنیتی ضد جعبه سیاه

در طبیعت، جعبه سیاه کوچک نوعی شرکت تسلا است که می تواند پالس های الکترومغناطیسی را به اندازه کافی قدرتمند تولید کند تا وسایل الکترونیکی اطراف را از بین ببرد. طراحی PCBA Smart Lock فیلیپس می تواند از میدان الکترومغناطیسی تولید شده توسط سیم پیچ تسلا محافظت کند. همچنین از برخی دستورالعمل‌های غیرمعمول مانند بازگرداندن تنظیمات کارخانه و باز کردن قفل خودکار مصنوعی تحت تداخل سیم‌پیچ تسلا جلوگیری می‌کند.

به طور خلاصه، یک قفل هوشمند ایمن و قابل اعتماد باید امنیت را از داخل و خارج تضمین کند. قفل دیجیتال PHILIPS نه تنها دارای قابلیت های ضد برخورد، ضد فشار و خرابکاری است، بلکه از امنیت داده های کاربر و فناوری ضد قفل جعبه سیاه کوچک محافظت می کند. قفل هوشمند به عنوان اولین دروازه برای محافظت از خانه هوشمند، صرف نظر از امنیت یا راحتی آن به یک نیاز زندگی تبدیل شده است. htn smart با ارائه قفل هوشمند فیلیپس، طیف وسیعی از امنیت و هوشمندی را برای آسان‌تر کردن زندگی و محافظت از خانه شما از همه جنبه‌ها مهیا می‌کند.

Views: 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *