قفل الکترونیکی درب شما قهرمان گمنامی است که دزدان و سارقان را از خود دور می کند ما درک می کنیم که یک قفل هوشمند باید به شما اطمینان دهد که خانه شما ایمن است ما فراتر از آن می رویم، در هر لحظه با شما هستیم، از عزیزانتان مراقبت می کنیم و سطح جدیدی از آرامش را به زندگی شما می آوریم. دیگر لازم نیست نگران باشید که بچه‌ها به موقع به خانه می‌آیند یا اینکه کسی باید آنجا باشد تا به کارکنان تعمیر و نگهداری اجازه ورود بدهد. نگران گم شدن یا تعویض کلیدهای خود نباشید و ما نیز نگران نباشیم همه اینها را به گذشته تبدیل کرد.

Philips EasyKey 9300 جدیدترین قفل هوشمند فیلیپس است که جهت خرید قفل هوشمند فیلیپس می‌توانید به سایت اچ تی ان پرایم مراجعه نمایید.

. Philips EasyKey 9300 دارای پل Wi-Fi فیلیپس است که به شما امکان دسترسی از راه دور را می دهد. شما می توانید وضعیت قفل درب را به صورت بلادرنگ کنترل کنید و گزارش قفل را در هر زمان مشاهده کنید. این عملکرد برای مدیریت یا ایجاد کدهای پین جدید در برنامه استفاده می شود، سپس می توانید حقوق دسترسی را با مشتریان موقت یا افراد تحویل دهنده به اشتراک بگذارید. این برای دارندگان Airbnb و Homestay عالی به نظر می رسد.

چشمی دیجیتال درب

ما به صورتک هم نیاز داریم. منحنی لبخند آبی نشان می دهد که سیستم کار می کند و می توانید از قفل استفاده کنید. منحنی سبز نشان می دهد که تأیید کامل شده است و در باز است. اگر درب به درستی بسته شود، چراغ قرمز می شود که نشان دهنده بسته بودن در است. کاربران به راحتی می توانند شکل درب را با رنگ های مختلف ببینند.

علاوه بر این، می توانید فیلیپس Easykey 9300 را با استفاده از نمایشگر درب فیلیپس کار کنید. چت تصویری از راه دور با بازدیدکنندگان در برنامه Philips EasyKey هر زمان که کسی تماس بگیرد در دسترس است. هنگامی که یک زنگ غیرعادی در Philips EasyKey 9300 رخ می دهد، نمایشگر درب عکس ها یا فیلم ها را در سرور ابری آپلود می کند و اعلان را به APP فشار می دهد.

فیلیپس EasyKey 9100 مجهز به سنسور لمسی و سنسور مادون قرمز است، حسگر لمسی و سنسور مادون قرمز مانع را تشخیص می دهد، درب باز می شود. همچنین بسیاری از ویژگی های جالب مانند قفل خودکار، پین مخفی، زنگ هشدار و غیره. قفل Philips EasyKey 9300 برای شیشه های با مقاومت متوسط و سنگ زنی سه بعدی سازگار است و سختی آن به حد الماس مصنوعی می رسد. موجود در 3 رنگ مسی، مشکی و طلایی.

با Philips Easy Key 9100، به زندگی ساده تر و ایمن تر خوش آمدید. جهت مشاهده قیمت قفل دیجیتال درب آپارتمان فیلیپس مدل موردنظر را روی سایت بررسی نمایید و سپس روی دکمه مشاهده قیمت کلیک نمایید.

Views: 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *