تحت روند “smart+”، قفل های درب هوشمند با روش های باز کردن قفل راحت و ویژگی های امنیتی قوی، امنیت مضاعف را ایجاد می کنند. در همین حال، با به روز رسانی و تکرار فناوری، قفل هوشمند درب نیز از حالت امنیتی سنتی به حالت امنیتی از راه دور ارتقا یافته است.

در مورد “امنیت ابتکاری” باید به فناوری تشخیص حرکت PIR دستگیره دیجیتال بصری فیلیپس DDL702-1HW اشاره کنیم.

تشخیص حرکت PIR

به طور گسترده در امنیت خانه استفاده می شود

تشخیص حرکت PIR یک فناوری تشخیص است که می تواند اشعه های مادون قرمز ساطع شده از بدن انسان را تشخیص دهد و سیگنال های الکتریکی را خروجی کند. در شرایط عادی، اجسام با دما می توانند گرما را به بیرون بتابانند. اجسام در دماهای مختلف در طول موج های مختلف ساطع می کنند. به عنوان مثال، دمای بدن انسان ما معمولاً 37 درجه سانتیگراد است که می تواند به انتشار پرتوهای مادون قرمز با طول موج حدود 10 میکرومتر ادامه دهد.

بنابراین، هنگامی که شخصی از ناحیه تشخیص عبور می کند، آشکارساز PIR می تواند تغییر دمای تابش مادون قرمز بدن انسان را دریافت کند، تعادل شارژ را از دست داده و شارژ را تخلیه کند. پس از شناسایی، اطلاعات هشدار تولید می کند و یادآور القایی را راه اندازی می کند. این فناوری به طور گسترده در زمینه حفاظت از خانه استفاده می شود.

چشمی در دیجیتال

یاب هوشمند Philips EasyKey PIR

مجموعه ای سفارشی با طراحی کاملاً انسانی

برای تشخیص حرکت و هشدار هوشمند، قفل هوشمند فیلیپس  DDL702-1HW دارای یک آشکارساز PIR داخلی است که با الگوریتم تشخیص هوش مصنوعی انسان‌نما برای ایجاد هشدار سه بعدی کار می‌کند. هنگامی که فردی غیرعادی در فاصله 5 متری جلوی در ایستاده است، قفل هوشمند درب بلافاصله عکس یا فیلم می گیرد. سپس از طریق یک سرور رمزگذاری مبتنی بر ابر، پیام هایی را به برنامه تلفن همراه ارسال می کند و هشدارهای بلادرنگ و محافظت هوشمند را ارائه می دهد.

علاوه بر این، سطح حساسیت تشخیص را می توان به صورت پویا از طریق برنامه تلفن همراه تنظیم کرد و فاصله تشخیص و زمان اقامت را می توان برای رفع نیازهای انواع خانه تنظیم کرد. در این میان، فاصله حسگر را می توان در محدوده 1 تا 5 متر تنظیم کرد و زمان اقامت را می توان در عرض 1 تا 30 ثانیه تنظیم کرد.

همانطور که می بینیم، فناوری تشخیص حرکت PIR می تواند امنیت هوشمند را به راحتی فعال کند، یعنی اگر غریبه ای در درب نباشد، قفل هوشمند درب در حالت آماده به کار در حالت آماده به کار قرار می گیرد. در غیر این صورت، یک زنگ هشدار ایجاد می کند و یک پیام فوری برای هشدار به کاربر در برنامه تلفن همراه ارسال می کند. این فناوری با حساسیت بالا و مصرف انرژی کم، نقش یک پیام رسان را ایفا می کند و زنگ هشداری را به صدا در می آورد تا به موقع به شما یادآوری کند که در خارج از درب خرابی رخ می دهد. این امر امنیت خانه شما را به مدت 24 ساعت تضمین می کند.

قفل کارتی فیلیپس تمام حرکات جلوی در را به شما نشان می دهد و جایی برای خطرات بیرون از در باقی نمی گذارد.

Views: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *