در زمستان سرد، برخی معتقدند که دستگیره هوشمند زمانی که هوا سرد است، جذابیتی ندارد. قفل های هوشمند درب، محصولات امنیتی الکترونیکی در ورودی هستند. آیا دما روی آن تأثیر می گذارد؟ چه عواملی می تواند باعث خرابی کلید هوشمند شود؟ بیایید جواب را پیدا کنیم!

دما بر ظرفیت باتری تأثیر می‌گذارد.

صرف نظر از اینکه باتری خشک باشد یا باتری لیتیومی، ظرفیت باتری به دلیل دمای پایین محیط کاهش می یابد. علاوه بر این، سرعت واکنش شیمیایی باتری نیز کاهش می یابد و در نتیجه ظرفیت تخلیه باتری کاهش می یابد. اگر نتوانید به محدوده نرمال برسید، عمر باتری کمتر و مصرف انرژی سریع‌تر خواهد بود.

در مقایسه با باتری های خشک معمولی، باتری های خشک قلیایی ظرفیت بالاتری دارند. باتری ها ترکیب شیمیایی پایداری دارند و کمتر تحت تاثیر دمای پایین قرار می گیرند. بنابراین، برای یک قفل هوشمند ساده، بهتر است باتری‌های خشک قلیایی AA را انتخاب کنیم.

با این حال، اگر این یک قفل هوشمند ویدیویی با دوربین، زنگ الکترونیکی درب یا عملکردهای ویدیویی باشد، معمولاً به چگالی ظرفیت بالا و باتری لیتیومی قابل شارژ مجهز است. زیرا تقاضاهای زیادی برای ظرفیت باتری و عمر باتری دارد. دستگیره دیجیتال PHILIPS نیز از این قاعده مستثنی نیست.

علاوه بر انتخاب باتری مناسب برای قفل درب هوشمند، باید عادت کنیم که سطح باتری را به طور مرتب بررسی کنیم تا از استفاده عادی از قفل هوشمند اطمینان حاصل کنیم. Philips EasyKey دارای عملکرد هشدار باتری کم است. هنگامی که سطح باتری آن کمتر از 20٪ باشد، قفل هوشمند درب پیام \”سطح باتری کم است، لطفاً باتری را تعویض کنید\” می‌شود و به شما یادآوری می‌کند که آن را به موقع تعویض کنید.

تراکم باعث تخلیه باتری می شود.

محفظه باتری برای اکثر قفل های درب هوشمند در پشت قسمت اسکچون قرار دارد. زمانی که دما و رطوبت داخلی زیاد است، اما دمای بیرونی پایین است. اگر در این زمان در خانه بسیار سرد است، اسکاج پشتی می تواند به راحتی قطرات آب را کاهش دهد. در نتیجه، اتصال کوتاه باتری آسان است و در نتیجه استفاده عادی از قفل هوشمند درب را تحت تأثیر قرار می دهد.

بنابراین، زمانی که دما خیلی پایین می‌آید، بهتر است هنگام بیرون رفتن درها و پنجره‌ها را ببندید تا هوای سرد داخل کاهش یابد. علاوه بر این، زمانی که در خانه هستیم باید پنجره ها را به خوبی باز کنیم تا هوا وارد شود تا رطوبت داخل خانه کاهش یابد.

برای کاهش تاثیر آب بر روی باتری، محفظه باتری فیلیپس EasyKey به طور مستقل با دو سطح محافظت مهر و موم شده است. علاوه بر درپوش باتری، هنوز یک لایه میانی داخل آن وجود دارد که می تواند باتری را تعمیر کرده و به هر شکلی آن را بپیچد. به این ترتیب باتری می تواند تاثیر آب بر عمر باتری را به طور موثر کاهش دهد.

پوست خشک منجر به اثر انگشت بی پاسخ می‌شود.

آب و هوا در زمستان بسیار سرد و خشک است. گاهی اوقات، دما برای تشخیص اثر انگشت بسیار پایین است. یا هوای خشک می تواند منجر به لایه برداری پوست و تشخیص حساسیت شود.

چشمی دیجیتال

Philips EasyKey از حسگر اثر انگشت نیمه هادی با حساسیت تشخیص بالا استفاده می کند. این نه تنها می تواند جزئیات اثر انگشت بهتر را از طریق اپیدرم پوست جمع آوری کند، بلکه عملکرد احراز هویت و تعمیر اثر انگشت را نیز دارد. اگر انگشت فقط کمی استفاده یا کنده شده باشد، حسگر اثرانگشت می‌تواند مقداری آسیب را بازگرداند و تصویر اثرانگشت تار می‌شود، که بر تشخیص اثر انگشت تأثیری نخواهد داشت.

در صورتی که اثر انگشت شما از بین برود یا به شدت آسیب ببیند، می توانید چند اثر انگشت را برای پشتیبان گیری وارد کنید. اگر انگشت بیفتد یا آسیب نبیند، حسگر متوجه نخواهد شد. دلیل ممکن است گرد و غبار روی پنجره باشد که اثر انگشت را جمع می کند. می توان آن را به آرامی با یک پارچه نرم و خشک پاک کرد.

دلیل اصلی بالا این است که “قفل هوشمند درب وقتی در را باز می کنیم به سرعت پاسخ نمی دهد”. در صورت رفع مشکلات فوق، قفل هوشمند درب همچنان خطای زیر را نشان می دهد به عنوان مثال، تشخیص اثر انگشت پاسخ نمی دهد، یا پیچ و مهره تا آخر بیرون نمی آید، یا نمی توانید با موفقیت کلید مکانیکی را بردارید. لطفا روغن را به تنهایی اسپری نکنید برای خدمات پس از فروش با برند رسمی تماس بگیرید یا از نصاب بخواهید که دستگاه را به موقع تعمیر کند.

خط تلفن خدمات پس از فروش فیلیپس EasyKey همیشه آماده مقابله با مشکلات است و به شما اطمینان بیشتری برای استفاده روزانه می‌دهد. همچنین می‌توانید چشمی درب دیجیتال فیلیپس را نیز برای امنیت بیشتر منزلتان استفاده نمایید.

Views: 9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *