دانستنی‌ها

آلارم System lockup

قفل هوشمند فیلیپس EasyKey کم کم به انتخاب بسیاری از خانواده ها تبدیل شده است. با این حال، هنگامی که قفل هوشمند یک هشدار «قفل سیستم» را می‌خواهد که هنوز کار نمی‌کند، بسیاری از کاربران فکر می‌کنند که قفل هوشمند شکسته است و حتی به زور آن را باز می‌کنند. و بسیاری از کاربردها نیز با تردیدهای زیر همراه است.

بچه زشت مدام برچسب کلید را حرکت می‌دهد که باعث می‌شود سیستم قفل شود و در باز نشود. برای خاموش کردن هشدار باید چه کار کنم؟

سالمندان در روزهای اخیر انگشت‌های ضعیفی دارند. پس از شکست‌های مکرر در احراز هویت، قفل هوشمند درب هشدار قفل سیستم را نشان می‌دهد. آیا خراب است؟

در واقع، در طول استفاده روزمره از قفل های هوشمند درب، خرابی های متعدد تأیید باعث می شود که سیستم قفل هوشمند به خودی خود قفل شود و یک هشدار ایجاد کند. این عملکرد قفل سیستم فیلیپس EasyKey است. کارکرد این هشدار چیست؟ آیا قفل سیستم به این معنی است که قفل هوشمند قابل استفاده نیست؟

1. هشدار System Lockout چیست؟

همانطور که می دانیم، اگر رمز قفل صفحه را چند بار اشتباه وارد کنیم، تلفن همراه نیز قفل می شود. دستگیره دیجیتال Philips EasyKey دارای یک ویژگی هشدار قفل سیستم است که به عنوان هشدار آزمون و خطا نیز شناخته می شود.

گر اثر انگشت، کد پین یا نماد کلید و غیره را پنج بار پشت سر هم در عرض 5 دقیقه اشتباه وارد کنید، قفل هوشمند درب دستورات صوتی \”قفل سیستم” را می دهد و به مدت 3 دقیقه قفل می شود. صرف نظر از اثر انگشت، پین یا سایر روش های باز کردن قفل، قفل در باز نمی شود.

2. عملکرد زنگ خاموش شدن سیستم چیست؟

عملکرد قفل سیستم به دلیل خرابی های متعدد اعتبار سنجی ایجاد می شود تا عملکرد محافظت از آزمون و خطا قفل درب هوشمند را فعال کند. این ویژگی در اصل برای جلوگیری از تلاش شخصی با انگیزه پنهان برای شکستن اثر انگشت یا پین شما برای باز کردن قفل درب در نظر گرفته شده است. بنابراین، تا زمانی که بررسی باز کردن قفل بیش از 5 بار با شکست مواجه شود، هشدار قفل سیستم فعال می شود و به طور موثر از رفتار غیرعادی جلوگیری می کند و خطرات پنهان را به حداقل می رساند.

علاوه بر این، Philips EasyKey از اتصال به اینترنت پشتیبانی می کند و همچنین پیام های هشدار را به برنامه تنظیم و ارسال می کند. سنجش از راه دور بی‌درنگ، به ما امکان می‌دهد تا وضعیت طبیعی درب ورودی را در زمان واقعی بدانیم.

چشمی در دیجیتال

3. اگر سیستم قفل باشد چه؟

اگر قفل هوشمند به دلیل عملکرد بی دقت قفل شده است، لازم نیست وحشت زده شوید و یک قفل ساز برای شکستن شدید آن پیدا کنید. قفل هوشمند درب می تواند به طور خودکار پس از 3 دقیقه به حالت عادی بازگردد. سپس می توانید با اثر انگشت یا پین کد خود قفل در را باز کنید.

با این حال، در برخی موارد، هشدار خاموش شدن سیستم ممکن است به دلیل یک مشکل الکتریکی باشد. در این مورد، کلید مکانیکی نقش مهمی در باز کردن قفل اضطراری ایفا می کند. بنابراین، کلید دستگاه با فیلیپس EasyKey را نباید در خانه نگه داشت. برای شما خوب است که آن را در ماشین، دفتر یا با خانواده و دوستان خود نگه دارید.

همچنین چشمی درب دیجیتال فیلیپس به بالا بردن امنیت منزل یا محل کار شما کمک می‌کند.

Views: 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *