بسیاری از مردم فکر می کنند که پس از خرید دستگیره هوشمند، می توان آن را به روش های مختلفی مانند اثر انگشت یا پین کد قفل کرد.

پس از نصب قفل دیجیتال درب، بسیاری از نصاب ها همیشه به کاربران یادآوری می کنند که کلید مکانیکی را همیشه در مکانی قابل دسترس نگه دارند و ترک آن را در خانه توصیه نمی کنند. با این حال هنوز هم کاربرانی هستند که آن را جدی نمی گیرند و در گوشه ای از خانه رها می کنند. بدتر از آن، آنها حتی کلیدهای مکانیکی را برای ماهها به یاد نمی آورند.

هیچ مشکلی وجود ندارد که قفل هوشمند با خرابی های الکترونیکی باید به زور شکسته شود زیرا کاربر نمی تواند کلید مکانیکی برای باز کردن در را پیدا کند. اگرچه از کلید مکانیکی برای باز کردن درب استفاده نمی کنیم، اما همچنان مهم است و باید در جای مناسب قرار گیرد.

چشمی دیجیتال

1. چرا قفل هوشمند مجهز به قفل مکانیکی است؟

دلیل آن این است که قفل هوشمند درب مجهز به سیلندر قفل مکانیکی می تواند در صورت خرابی مدار یا آتش سوزی نقش بسزایی داشته باشد. این می تواند عملکردهای الکترونیکی را جایگزین کند تا در شرایط اضطراری با موفقیت قفل درب را باز کند.

به عبارت دیگر، کلید مکانیکی برای قفل هوشمند چیست، آسانسور برای پله ها چیست. این یک اقدام غیر ضروری نیست، اما به دلایل امنیتی است.

2. بهترین مکان برای نگهداری کلیدهای مکانیکی کجاست؟

از آنجایی که قفل هوشمند مجهز به کلید مکانیکی برای باز کردن اضطراری استفاده می شود، توصیه می شود آنها را در مکانی مناسب جدا کنید. خمیر را هم در خانه نگذاشت.

زیرا به نظر می رسد زمانی که عملکردهای الکترونیکی قفل هوشمند درب معمولاً کار نمی کند، کاربر معمولاً موفق به یافتن کلید مکانیکی نمی شود و باید به قفل درب آسیب برساند. بنابراین، باید آن را در ماشین، دفتر کار و یا در خانه عزیزان یا بستگان خود نگهداری کنید.

قفل های هوشمند فیلیپس تنها دو کلید مکانیکی دارند. بنابراین باید کلید کنترل را ببندیم. اگر به طور تصادفی آنها را گم کردید، فقط می توانید برای تعویض لوازم جانبی قفل سیلندر با نمایندگی یا خدمات پس از فروش محلی خود تماس بگیرید.

3. چگونه از کلید مکانیکی Philips EasyKey استفاده کنیم؟

ابتدا باید دکمه ی جلویی را پیدا کنید. بعد از اینکه دکمه را در سوراخ دکمه قرار دادید، دکمه مکانیکی و تیغه دکمه باید 90 درجه باشند. سپس به سمت قفل در بچرخید.

4. اگر فیلیپس EasyKey قطع شد چه کنیم؟

به طور کلی، اگر سطح باتری کمتر از 20٪ باشد، هشدار سطح باتری کم فعال می شود تا به ما یادآوری کند که باتری را به موقع تعویض کنیم. قفل هوشمند درب هنوز یک هفته پس از فعال شدن اعلان سطح باتری کم کار می کند.

اگر فراموش کردید باتری را تعویض کنید و قفل هوشمند را در حالت خاموش بگذارید، کلید مکانیکی نقش باز کردن قفل اضطراری را ایفا می کند. علاوه بر این، فیلیپس EasyKey یک پورت منبع تغذیه Micro USB نیز دارد که می تواند توسط یک پاوربانک معمولی شارژ شود و قفل درب را باز کند. حل مشکل عمر باتری قفل هوشمند درب راحت است.

به طور خلاصه، اگرچه کلید مکانیکی قفل هوشمند معمولاً استفاده نمی شود، اما باید مجهز باشد. علاوه بر این، بهتر است در مکانی مناسب به غیر از خانه قرار داده شود، که برای گرفتن راحت باشد و از آسیب‌دیدگی خشونت جلوگیری کند و عمر مفید قفل هوشمند و تجربه کاربری را افزایش دهد.

فیلیپس EasyKey، عملکرد الکتریکی و کلید مکانیکی را برای محافظت از ایمنی خانه شما از همه لحاظ ترکیب می کند.

برای امنیت بیشتر منزل یا محل کار خود می توانید چشمی در دیجیتال فیلیپس را نیز خریداری نمایید.

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *