در سال های اخیر با پیشرفت و نوسازی تکنولوژی، تجهیزات امنیتی هوشمند مانند چشمی در دیجیتال در زندگی روزمره ما ظاهر بسیار خوبی پیدا کرده است. همچنین قفل کارتی مشتریان بیشتری را به عنوان نگهبان خانه برای محافظت از ایمنی خانواده جذب می کند.

اما آیا قفل هوشمند را می توان تنها با یک حساب تلفن همراه مرتبط کرد؟ اگر اعضای خانواده من با قفل هوشمند در ارتباط نیستند، آیا این بدان معناست که نمی توانم سوابق قفل در را در برنامه بررسی کنم؟ آیا می توانم وضعیت درب را با آن به اشتراک بگذارم.

قفل هوشمند Visual Door Philips DDL702-1HW می تواند به شبهات فوق در مورد اشتراک گذاری عملکرد قفل درب در برنامه EasyKey پاسخ دهد.

قفل های هوشمند در بین دستگاه های امنیتی نقش مهمی دارند. برای اهداف امنیتی، قفل های هوشمند درب را می توان به حساب های تلفن همراه متصل کرد. البته شایان ذکر است که قفل درب هوشمند Philips DDL702-1HW از قابلیت اشتراک گذاری قفل درب پشتیبانی می کند. یعنی پرسنل مجاز می توانند در هر زمان و هر مکان وضعیت درب خروجی و اطلاعات قفل درب را بررسی کنند. این مشکل را برطرف می کند که قفل هوشمند نمی تواند وضعیت قفل درب را به صورت آنلاین توسط کاربران مجاز بررسی کند. مراحل مشخص به شرح زیر است.

پس از اتصال تلفن همراه خود به Philips EasyKey، روی Philips EasyKey APP – [اشتراک گذاری دستگاه] – [تماس با حساب جدید] – [حساب تلفن] – شماره تلفن را وارد کنید (حساب باید در برنامه Philips EasyKey ثبت شده باشد.) – [ بعدی ] – [ پسندیدن ]

پس از یک دعوت موفق، کاربر مجاز از چه ویژگی هایی می تواند بهره مند شود؟

نظارت آنلاین از راه دور، در زمان واقعی

قفل درب هوشمند بصری Philips DDL702-1HW عملکردهای نمایشگر هوشمند درب، زنگ و قفل در را ترکیب می کند. نه تنها مجهز به لنز 120 درجه واید با وضوح بیش از 2 میلیون پیکسل است، بلکه از اتصال Wi-Fi نیز پشتیبانی می کند. پس از تأیید موفقیت آمیز، اعضای خانواده مجاز ما می توانند اطلاعات قفل درب و سوابق هشدار را در APP بررسی کنند. علاوه بر این، حتی اگر اعضای خانواده ما تنها کاربران متصل نباشند، می توانند از طریق عملکرد ویدیویی به صورت لحظه ای با وضعیت روبروی در آشنا شوند.

چشمی دیجیتال

اینترکام بصری از راه دور، ویدیوی بلادرنگ

وقتی کسی زنگ در را به صدا در می آورد، اعضای خانواده مجاز ما نیز پیام زنگ در را دریافت می کنند و می توانند به آن پاسخ دهند. از اینترکام با بازدیدکنندگان پشتیبانی می کند که امنیت دروازه ما را بهبود می بخشد.

نکات مهم:

① کاربر مجاز باید اپلیکیشن “Philips EasyKey” را از قبل دانلود کرده، سپس ثبت نام کرده و وارد شود.

② وقتی مالک به کاربران دیگر اجازه می‌دهد، مجوزها دائمی هستند و می‌توانند در هر زمانی در APP لغو شوند.

③ برنامه Philips EasyKey تعداد کاربران مجاز را برای رفع نیازهای همه اعضای خانواده محدود نمی کند.

④ در حال حاضر، عملکرد اشتراک گذاری قفل درب را فقط می توان بر روی قفل درب هوشمند ویدئویی فیلیپس و قفل درب هوشمند بلوتوث مانند قفل درب هوشمند ویدئویی Philips DDL702-1HW و قفل درب هوشمند آلفا پایه گذاری کرد. در حالی که قفل درب هوشمند تشخیص چهره فیلیپس و قفل درب هوشمند Wi-Fi مانند قفل درب هوشمند تشخیص چهره Philips DDL702-8HW مستثنی هستند.

به اشتراک گذاری عملکرد قفل درب در APP، که امکان استفاده همزمان توسط بسیاری از کاربران مجاز را فراهم می کند. قفل هوشمند بصری Philips EasyKey DDL702-1HW از عملکرد مشترک قفل درب پشتیبانی می کند، که می تواند به اعضای خانواده ما اجازه دهد وضعیت قفل درب را بررسی کنند. این وضعیت ایمنی درب ورودی ما را “مشاهده” می کند و راحتی بیشتری را به ارمغان می آورد.

برای خرید چشمی دیجیتال فیلیپس با ضمانت اچ تی ان پرایم امنیت منزل خود را افزایش دهید.

Views: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *