آیا معمولاً مشکلات کلیدی زیر را تجربه می کنید؟ مثلاً وقتی به خانه می رسید فراموش می کنید کلید را بردارید. یا در راه خانه گمش کردی. حتی به خاطر بیرون آوردن سطل زباله بیرون از خانه قفل شده اید.

قفل معمولی درب مشکلات مربوط به کلید بالا را برای ما به ارمغان می آورد و سفر روزانه ما را سریع و ناخوشایند می کند. به عنوان مثال، ما باید پس از بستن سریع در، کیسه ها را برای یافتن کلید جستجو کنیم. وقتی صحبت از سفر به میان می‌آید، ترجیح می‌دهیم از روش‌های کارآمدتر سفر پیروی کنیم.

با قفل کارتی Philips Easykey، سفر شما می تواند آسان تر و ایمن تر باشد.

قفل سنسور مادون قرمز داخلی را باز کنید

قفل با لمس درب راحت باز می‌شود.

اکثر قفل های درب هوشمند فیلیپس مجهز به سنسورهای لمسی و سنسورهای مادون قرمز هستند اگر سنسور را لمس کنید و سنسور مادون قرمز نیز مانعی را تشخیص دهد، بلافاصله قفل آن باز می شود. برای باز کردن در از طریق چشمی دیجیتال فیلیپس نیز می‌توانید درب را باز کنید.

چشمی دیجیتال

علاوه بر این، از یک مورتیس تمام اتوماتیک استفاده می کند. هنگامی که در را می بندید، پیچ بست به طور خودکار باز می شود تا درب را بدون استفاده از کلید قفل کنید. اگر درب به درستی یا به طور کامل قفل نشده باشد، یک اخطار ایجاد می کند و “در باز می شود” را به صدا در می آورد.

Philips EasyKey، ترکیبی از باز کردن قفل سنسور مادون قرمز داخلی و قفل کاملا اتوماتیک، مراحل باز کردن و قفل کردن درب را ساده می کند. قفل در را با سنسور مادون قرمز باز کنید و وقتی در بسته است درب را به طور خودکار قفل کنید و سفر ما را راحت‌تر کند.

دکمه چند منظوره

راحت ترین باز کردن قفل را دوبار کلیک کنید

قاب داخلی اکثر EasyKeyهای فیلیپس دارای دکمه باز کردن/بستن است.

دکمه [OPEN]: روی دکمه [OPEN] در عرض یک ثانیه دوبار کلیک کنید تا در باز شود، به طور موثری از باز کردن تصادفی درب توسط کودکان و کاهش خطر ایمنی جلوگیری می کند.

دکمه [بستن]: می توانید با یک کلیک روی دکمه [بستن] در را ببندید. با فشار طولانی دکمه قفل می شود، سپس فقط با پین کد اصلی و کلید مکانیکی درب باز می شود. فشار دادن طولانی مدت [ON] و [OFF] به طور همزمان می تواند حسگر لمسی را روشن یا خاموش کند.

دستگیره چرخشی داخل ساختمان

قفل در را در یک مرحله باز کنید

فرقی نمی کند با سنسور مادون قرمز داخلی باز شود یا دکمه [باز کردن] دوبار کلیک کنید، این شرطی است که قفل هوشمند درب باتری کافی داشته باشد و از داخل خانه باز شود. اما اگر باتری قفل هوشمند درب تمام شود چه؟ با کلید مکانیکی می توانید در را از بیرون باز کنید. آیا راهی وجود دارد که بتوان در را از داخل خانه باز کرد؟

در واقع، بسیاری از EasyKey های فیلیپس مجهز به یک دستگیره چرخشی داخلی هستند. اگر برخی از عملکردهای قفل هوشمند از کار بیفتند، می توان با استفاده از دستگیره چرخان داخلی در را از داخل باز کرد. خوب است در مواقع اضطراری مانند آتش سوزی یا قطع برق بلافاصله افراد را تخلیه کنید. دسته چرخان داخلی امکان آزادسازی سریع و ایمنی را فراهم می کند.

اما برای اطمینان از کارکرد تمامی عملکردهای قفل هوشمند درب، در صورت ظاهر شدن هشدار باتری کم، بهتر است باتری را به موقع تعویض کنید و توجه داشته باشید که باتری جدید و قدیمی را با هم مخلوط نکنید.

در نهایت، قفل هوشمند درب نقش مهمی بر روی درب ایفا می کند. فیلیپس EasyKey با ظاهری زیبا، قابلیت ایمنی قوی و راحتی بالا ترکیب شده است که برای افرادی که قصد خرید قفل هوشمند درب را دارند، به اولین انتخاب تبدیل می شود. آیا معمولا کلید خود را فراموش می کنید؟ آیا همیشه در رفت و آمد عجله دارید؟ باز کردن قفل سنسور مادون قرمز داخلی، دکمه چند منظوره و دستگیره چرخشی داخلی می تواند به شما در حل این مشکلات کمک کند، که می تواند کارایی روزانه و احساس شادی ما را افزایش دهد.

خرید چشمی در دیجیتال فیلیپس را برای امنیت منزل یا محل کار خود مدنظر قرار دهید.

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *