دانستنی‌ها

چه چیزی باعث محبوبیت رمز عبور ضد جاسوسی بین مشتریان شده است؟

زمانی که به خرید قفل هوشمند درب فکر می کنیم، معمولاً «PIN مخفی» را می شنویم. در واقع، بسیاری از مردم هنوز در این مورد سردرگم هستند. بنابراین یک پین مخفی چیست؟ و چگونه استفاده می شود؟

کدهای پین فناوری‌های رایجی هستند که در زندگی روزمره ما بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند، مانند ورود به حساب آنلاین، کارت‌های بانکی و باز کردن قفل هوشمند درب. با این حال، آنچه معمولاً اتفاق می‌افتد یک پین است که وارد یا لو می‌شود.

یک قفل هوشمند درب، مانند یک دستگاه هوشمند سطح ابتدایی، می‌تواند امنیت در را در صورت افشای کد پین به خطر بیاندازد. در حالی که Philips EasyKey با یک پین مخفی می تواند به طور موثری از نشت کد پین جلوگیری کند.

چشمی دیجیتال فیلیپس نیز به امنیت منزل یا محل کار شما کمک شایانی می‌کند که می‌توانید این محصول را در htnsmart مشاهده نمایید.

چشمی دیجیتال

نقاط قوت یک پین مخفی چیست؟

بر اساس برخی مطالعات مهم، اکثر افراد می توانند اعداد یا حروف هفت رقمی را در مدت زمان کوتاهی به خاطر بسپارند. و به عنوان یک پین کد برای باز کردن قفل دیجیتالی، ما برای تنظیم شش رقم استفاده می کنیم.

به عبارت دیگر، اگر شخصی قفل را با یک کد پین باز کند، بدون توجه به اینکه افراد غریبه یا آشنا از آنجا عبور کنند، به راحتی پین کد 6 رقمی را به خاطر خواهند آورد. اگرچه می‌توانیم پین خود را تغییر دهیم یا از پین طولانی‌تری برای بهبود امنیت استفاده کنیم، اما این تنها مشکل تغییر مکرر پین‌ها را افزایش می‌دهد.

در حالی که کد پین رمزگذاری شده نوعی فناوری هوشمند ضد پرینگ است. اگر بتوان تایید کرد که اعداد تصادفی قبل یا بعد از پین کد واقعی وارد شده اند، قفل هوشمند درب را می توان با موفقیت باز کرد. این “اعداد تصادفی + کد پین واقعی + اعداد تصادفی” است. این در جلوگیری از نشت کد پین ما یا باقی گذاشتن علائم روی صفحه کلید موثر است که امنیت را تا حد زیادی افزایش می دهد. یک کد پین رمزگذاری شده به طور گسترده در جعبه های امن الکترونیکی و قفل های هوشمند استفاده می شود.

قفل هوشمند درب فیلیپس از فناوری پین کد مخفی استفاده می‌کند.

امنیت پین پیشرفته

قفل هوشمند درب فیلیپس از فناوری کد پین مخفی 20 یا 32 رقمی استفاده می کند. وقتی یک کد پین مخفی 6 تا 12 رقمی وارد می کنید، می توانید هر عددی را قبل یا بعد از پین واقعی خود وارد کنید. برای حل فقدان پین کد بازکننده قفل مفید است. به عنوان مثال، به خاطر سپردن یک کد پین کوتاه آسان است، در حالی که به خاطر سپردن یک کد پین طولانی دشوار است. و اغلب تغییر کد پین خسته کننده است.

در مقایسه با یک کد جادویی استاتیک معمولی، یک کد پین مخفی طولانی تر و پیچیده تر است. علاوه بر این، می تواند به طور تصادفی بهترین راه برای بهبود امنیت را تغییر دهد. نه تنها حدس زدن و به خاطر سپردن رمز عبور واقعی برای دیگران دشوار است، بلکه می توانند آزادانه رمز عبور را در مقابل دوستان شما نیز وارد کنند.

در عین حال، Philips EasyKey دارای عملکردهای امنیتی مختلفی مانند قفل برق خارجی، احراز هویت دو طرفه، اعلان های متعدد و کنترل از راه دور APP و غیره است که می تواند بر ایرادات امنیتی در تمام موارد قفل درب سنتی غلبه کند. و می تواند امنیت خانه را افزایش دهد.

Views: 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *