به عنوان یک محصول الکترونیکی، باتری به عنوان یک بار مصرف عمل می کند و همچنین منبع اصلی انرژی است. از آنجایی که باتری های بی کیفیت مستعد برآمدگی و نشتی هستند، ممکن است به قفل الکترونیکی درب منزل آسیب برساند و عمر باتری را کاهش دهد. بنابراین، عملکرد ایمنی و کیفیت باتری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

باتری فیلیپس

چگونه باتری را انتخاب کنیم؟

ابتدا باید نوع و مشخصات باتری را تأیید کنید. اکثر قفل هوشمند درب خانه ها از باتری های خشک قلیایی AA استفاده می کنند. برای قفل درب هوشمند ویدئویی مانند DDL702-1HW، عملکردهای نمایشگر درب، زنگ در و قفل درب را یکپارچه کرده است. در نتیجه، یک باتری لیتیومی با ظرفیت بالا برای کنترل مصرف برق مورد نیاز است. باتری لیتیومی 5000 میلی آمپر ساعتی نه تنها ایمن است، بلکه قابل شارژ، سازگار با محیط زیست و صرفه جویی در انرژی است.

دوم، یک مارک باتری معتبر را انتخاب کنید. ارتقاء قفل هوشمند درب، امنیت و ظرفیت باتری را بهبود بخشیده است. علاوه بر این، باتری های باکیفیت از نظر کیفیت، ایمنی و عمر باتری قابل اعتمادتر هستند.

در نهایت از کانال های رسمی خرید کنید. یافتن فروشگاه باتری در بازار بسیار رایج است، اما توصیه می شود برای جلوگیری از خرید باتری های بی کیفیت، فروشگاه های رسمی و یا فروشگاه های معتبر را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که مخلوط کردن باتری با مارک ها و مشخصات مختلف توصیه نمی شود. از یک طرف، انحرافاتی در محاسبات توان باتری مارک ها و مشخصات مختلف وجود خواهد داشت. اگر این باتری ها را مخلوط کنید، ممکن است قدرت باقیمانده قفل هوشمند به اشتباه نمایش داده شود. به عنوان مثال، زمانی که باتری کافی نیست، اما نشان می دهد که سطح باتری کافی دارد. در این شرایط، تجربه کاربر از قفل هوشمند درب را تحت تأثیر قرار می دهد. از طرفی برندها و مشخصات مختلف ظرفیت تخلیه باتری متفاوتی دارند. استفاده مختلط ممکن است بر عملکرد عادی قفل هوشمند درب تأثیر بگذارد.

راهنمایی برای انتخاب باتری مناسب چشمی هوشمند را در مقاله‌ای دیگر مشاهده خواهید کرد.

Philips EasyKey از اشکال مختلف حفاظت الکتریکی استفاده می کند.

Philips EasyKey توجه بیشتری به تجربه کاربری دارد. نه تنها روش های باز کردن قفل و عملکردهای امنیتی مختلف وجود دارد، بلکه در استفاده الکتریکی نیز انسانی تر است.

از نظر مصرف انرژی، Philips EasyKey را می توان 10 بار در روز استفاده کرد و 8 باتری را می توان به طور مداوم برای حدود 10 ماه استفاده کرد (عمر واقعی باتری تحت تأثیر عملکردهایی مانند اتصال به شبکه قرار می گیرد) که تنها برای جلوگیری از باتری مکرر نیست. تغییر می کند. اما مصرف انرژی را نیز کاهش می دهد.

به عنوان نوآوری و توسعه فناوری قفل هوشمند درب، با مانیتور تصویری، اتصال به شبکه و عملکردهای تمام اتوماتیک و سایر عملکردها ترکیب شده است که همچنین دارای الزامات بالاتری برای عمر باتری و امنیت آن است. قفل درب تصویری هوشمند Philips DDL702-1HW از یک باتری لیتیومی قابل شارژ با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت برای اطمینان از عمر باتری استفاده می کند. پس از شارژ کامل و اتصال به وای فای، عملکرد ویدیو را می توان به طور مداوم به مدت 2 تا 3 ماه با یک تماس ویدیویی 5 دقیقه ای و 10 بار باز و بسته شدن در هر روز استفاده کرد.

علاوه بر این، DDL702-1HV می‌تواند به‌طور خودکار به حالت صرفه‌جویی در مصرف انرژی تغییر کند و عملکرد ویدیو را خاموش کند. با این حال، عملکرد باز و بسته شدن را می توان برای 1 ماه استفاده کرد. * داده ها از یک محیط آزمایشی هستند و عمر واقعی باتری به استفاده واقعی بستگی دارد.

برای طراحی حفاظتی، باتری قابل شارژ چندین قفل درب هوشمند فیلیپس دارای طراحی حفاظتی دوگانه است. علاوه بر پوشش محفظه باتری، یک لایه دیگر وجود دارد که می تواند باتری را سریعتر کند و همچنین از آن محافظت کند.

برای ایمنی الکتریکی، دارای عملکرد داخلی کم باتری، یک رابط اضطراری USB و یک رابط اضطراری داخلی برای اطمینان از ورود یا خروج ایمن از درب در صورت خاموش شدن باتری یا خاموش شدن ناگهانی است.

Philips EasyKey امنیت بیشتری را برای قطعات خود به شما می دهد. برای خرید باتری از سایت htnsmart.com بازدید نمایید.

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *