هنگام خرید قفل الکترونیکی معمولاً به ظاهر، قفل سیلندر و سیلندر و سهولت استفاده بیشتر توجه می کنیم اما از توجه به زبانه آن غافل می شویم. اگرچه ممکن است زبانه نادیده گرفته شود، اما نقش مهمی در باز و بسته کردن در دارد. بنابراین، چگونه یک زبانه واجد شرایط را انتخاب کنیم؟ استحکام زبانه فیلیپس EasyKey چقدر است؟

طول زبانه

طول بیرون زده زبانه یک شاخص مهم برای اطمینان از قفل شدن کامل قفل درب هوشمند است. طول زبانه بیرون زده نامناسب بر عملکرد ضد سرقت قفل هوشمند درب تأثیر می گذارد. اگر از گیره به عنوان بست اصلی استفاده شود، صراحتاً گفته می شود که طول بیرون زدگی ضامن برای کلاس A نباید کمتر از 14 میلی متر و برای کلاس B کمتر از 20 میلی متر باشد.

مواد زبانه

به عنوان یک عنصر مهم باربر، زبانه قفل دارای الزامات زیادی در مورد استحکام مواد است. معمولا ابزارهای خود را در بازار از آلیاژ روی و فولاد می یابد. فولاد ضد زنگ دارای مزایای استحکام بالا، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر دمای بالا و مقاومت در برابر تغییر شکل است. این باعث می شود که آن را به اولین انتخاب برای بسیاری از مارک های قفل هوشمند با کیفیت مانند Philips EasyKey تبدیل کند.

زبانه فیلیپس Easy Key از جنس استنلس استیل 304 یا متریال فلزی با قابلیت های قوی ضد زنگ زدن، ضد تزیین و ضد برخورد انتخاب شده است. قفل هوشمند درب فیلیپس از استانداردهای مقاومت در برابر باز شدن خشن برخوردار است.

خرید قفل الکترونیکی

هنگام آزمایش تحت فشار استاتیک ضد محوری 3000 نیوتن، دستگیره اصلی فیلیپس EasyKey همچنان می تواند به طور معمول استفاده شود و حداکثر تا 5 میلی متر باز می شود. علاوه بر این، می توان آن را به طور معمول تحت فشار استاتیک ضد محوری 6000 نیوتن استفاده کرد.

علاوه بر این، سطح حفاظت در برابر دستکاری سپر خارجی Philips EasyKey با الزامات قفل الکترونیکی ضد سرقت GA 374-2019 مطابقت دارد. می تواند ضربه شدید 2.65 ژول را تحت فشار 110 نیوتن تحمل کند. بنابراین، لازم نیست نگران مشکل آسیب شدید Philips EasyKey باشیم.

البته تعداد زبانه ​​ها نیز بر ضد سرقت بودن قفل هوشمند درب تاثیرگذار است که هنگام خرید قفل دیجیتال باید به آن توجه کنید. در مقایسه با یک زبانه ثابت پیچاندن قفل های درب هوشمند چند زبانه در صورت باز شدن شدید دشوارتر است و امنیت بالاتری دارد

به طور خلاصه، تیغه کلید یکی از قطعات ضروری در باز و بسته کردن قفل هوشمند درب است. طول انحراف زبانه قفل و استحکام زبانه قفل برای مقاومت در برابر فشار استاتیکی محوری یا جانبی کلید امنیت قفل هوشمند درب است. این شامل الزامات همه کاره و استاندارد بالا Philips EasyKey برای زبانه است.

با خرید قفل دیجیتال درب فیلیپس از htnsmart قبل تمام جزئیات و افزایش امنیت منزل شما فراهم شده است.

Views: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *