بسیاری از والدین نمی توانند فرزندی را که زنده و شیطون به دنیا آمده است به دنیا بیاورند. این برای بسیاری از والدین بسیار مهم است که به خوبی از فرزندان خود مراقبت کنند.

با توسعه و پیشرفت هوش، انواع محصولات نوآورانه و با تکنولوژی بالا در زندگی روزمره ما وجود دارد. مفهوم “مراقبت از کودک + فناوری” نشان دهنده محبوبیتی است که محصولات هوشمند مانند دوربین هوشمند و تخت خواب هوشمند در بین عموم به دست آورده اند. قفل های هوشمند نیز از این قاعده مستثنی نیستند. برخی موافقند که داشتن قفل هوشمند می تواند کمک ارزشمندی برای والدین در مراقبت از فرزندانشان باشد. بنابراین، به عنوان یک محصول هوشمند سطح پایه، قفل هوشمند والدین چه الزاماتی را در این زمینه برآورده می کند؟

آیا باز کردن در هنگام بغل کردن نوزاد مشکل است؟

تشخیص چهره با چشمی الکترونیکی، باز گذاشتن دست ها.

بزرگترین تغییر قبل و بعد از بچه دار شدن این است که هر مسافرتی یک دردسر بزرگ است. نه تنها باید کودک خود را در آغوش بگیرید، بلکه کیف شما نیز پر از وسایلی مانند قمقمه، پوشک و لباس است. هنگامی که به خانه می رسید، باید کیف را برای یافتن کلید، نگهداری از کودک و سایر وسایل جستجو کنید.

چشمی الکترونیکی

با این حال، خرید قفل هوشمند فیلیپس DDL702-8HW دارای دو دوربین است که می تواند بینایی انسان را بهبود بخشد. هنگامی که نوزاد و چیزهای زیادی را در دستان خود حمل می کنید، می توان در را با آشکار کردن چهره باز کرد، تجربه ای عالی از هندزفری.

نگران خروج کودک کنجکاو از خانه هستید؟

استفاده از دکمه چند منظوره بی خطر است.

همانطور که همه ما می دانیم، کودکان در مورد همه چیز اطراف خود مانند درها کنجکاو هستند. آنها علاقه مند به باز کردن، بستن، هل دادن و کشیدن در هستند. بنابراین، اگر والدین مراقب نباشند یا مشغول انجام کاری باشند، ممکن است کودک به طور تصادفی از در خارج شود.

بدنه داخلی Philips EasyKey DDL702-8HW با یک دکمه چند منظوره طراحی شده است. فقط می توانید روی دکمه [بستن] کلیک کنید تا در را از داخل قفل کنید و برای قفل کردن آن را طولانی فشار دهید، راحت و ایمن است. دوبار کلیک کردن روی دکمه [OPEN] در 1 ثانیه می تواند قفل در را باز کند، که می تواند از باز کردن تصادفی درب توسط کودکان جلوگیری کند و خطر ایمنی را کاهش دهد.

از بیدار کردن نوزاد خوابیده می ترسید؟

یک کد بی صدا خواب خوب شبانه را تضمین می کند.

خواب باکیفیت برای سلامت و رشد کودک نیز مهم است.گاهی اوقات وقتی نیمه شب به خانه می آییم می توانیم کودکان خواب خود را بیدار کنیم. دستگیره درب ضد سرقت هوشمند Philips DDL702-8HW دارای عملکرد بی صدا غیرفعال است. قبل از باز کردن درب می توانید دکمه بی صدا را به مدت 2 ثانیه فشار داده و نگه دارید، کد بی صدا فعال است. در جلوگیری از بیدار شدن کودک و ایجاد فضای خواب مناسب برای او موثر است.

نمی دانید فرزند شما کجاست؟

نظارت از راه دور در زمان واقعی در یک برنامه تلفن همراه.

برای آن دسته از کودکان بزرگتر، حتی اگر مجبور نباشید هر لحظه آنها را همراهی کنید، والدین نگران امنیت آنها هستند.

Philips EasyKey DDL702-8HW از شبکه Wi-Fi پشتیبانی می کند. می توانید پس از اتصال به برنامه، سوابق باز کردن قفل، سوابق زنگ هشدار و اطلاعات پین تلفن همراه خود را بررسی کنید. به عنوان مثال، وقتی بچه‌های ما قفل در را با تشخیص چهره یا تشخیص اثر انگشت باز می‌کنند، پیام باز کردن قفل را در زمان واقعی در برنامه تلفن همراه دریافت خواهید کرد. قفل هوشمند درب فیلیپس DDL702-8HW، مراقبت بیشتری از فرزندان شما می کند.

داشتن Philips EasyKey DDL702-8HW از ایمنی کودک در مقابل درب جلو محافظت می کند و والدین را مطمئن تر می کند. سایر مقالات htnsmart را نیز مشاهده فرمایید.

Views: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *