دانستنی‌ها

دانستنی‌هایی درباره 5 هشدار قفل دیجیتال فیلیپس

در عصر هوشمند، زندگی ما مملو از محصولات با فناوری پیشرفته است. دزدگیر اتوماتیک دمای بالا، دزدگیر اتوماتیک گازی، دستگیره های هوشمند و غیره. با این حال، به عنوان یک محصول امنیتی سطح پایه، چه قفل سنتی یا یک قفل هوشمند درب، مسئولیت اصلی آنها تضمین امنیت خانواده و زندگی است. Philips EasyKey همچنین دارای عملکردهای مختلف زنگ هشدار با قابلیت های امنیتی قوی است که امنیت بیشتری را به شما می دهد.

چشمی دیجیتال درب

هشدار غیرعادی زبانه

زمانی که قفل الکترونیکی باز نمی شود یا زبانه و قفل غیرعادی هستند زنگ هشدار به صدا در می آید. به عنوان مثال، هنگامی که فیلیپس EasyKey خاموش است، دسته آن به طور خودکار برای قفل کردن در خارج می شود. اگر درب کاملا بسته نباشد و دستگیره آن معیوب باشد، زنگ هشدار به صدا در می آید. قبل از خروج باید مرتباً چک کنید تا مطمئن شوید درب قفل است. این باعث می شود آنها احساس راحتی کنند و در کاهش خطرات امنیتی خانواده موثر باشند.

هشدار ضد از بین بردن

پس از نصب قفل هوشمند درب، هنوز مشتریان زیادی هستند که در مورد اینکه اگر کسی کل قفل هوشمند درب را جدا کند، چه کاری باید انجام دهیم، سردرگم می شوند.

نگران نباشید EasyKey فیلیپس مجهز به زنگ هشدار ضد جداسازی است. اگر کسی به زور قفل در را باز کند و باعث شود که قفل به خوبی روی درب قرار نگیرد، زنگ هشدار با صدای “بیپ” به صدا در می آید. این دزدگیر می تواند مانع از برداشتن قفل توسط شخصی شود. علاوه بر این، Philips EasyKey با عملکرد شبکه، پیام هشدار را به برنامه تلفن همراه ارسال می‌کند و از زنگ از راه دور بی‌درنگ پشتیبانی می‌کند و امنیت شما را افزایش می‌دهد. همچنین چشمی دیجیتال درب به شما کمک می‌کند تا پشت درب را به راحتی ببینید.

زنگ هشدار اضطراری بیرون

برای کسانی که معمولاً کار می کنند، آیا همیشه نگران امنیت خانواده و درب خانه هستید که فردی برای مدت طولانی در خانه نیست؟ هشدار فشار خارجی می تواند به شما احساس امنیت بدهد حتی اگر در خانه نباشید. در این عملکرد، اگر فردی از داخل خانه قفل را باز کند یا در را از بیرون باز کند، زنگ هشدار با صدای “BEEP” فعال می شود و قفل هوشمند پیام هشداری را به اپلیکیشن موبایل ارسال می کند. Philips EasyKey همراه با قفل هوشمند درب و زنگ هشدار از یک برنامه تلفن همراه، امنیت را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد.

هشدار قفل سیستم

برای جلوگیری از رمزگشایی درب از کد پین و اثر انگشت، سیستم EasyKey فیلیپس مجهز به هشدار قفل است. اگر اثر انگشت، پین کد یا برچسب کلید 5 بار پشت سر هم در عرض 5 دقیقه اشتباه وارد شود، سیستم قفل هوشمند درب به مدت 3 دقیقه قفل می شود. در این حالت کاربر نمی تواند اثر انگشت و پین کد را وارد کند. یک هشدار قفل سیستم “قفل نامرئی” دیگری را برای امنیت خانه شما فراهم می کند.

هشدار باتری کم

به طور کلی، Philips EasyKey را می توان 10 بار در روز استفاده کرد و حدود 10 ماه با 8 باتری استفاده کرد. (عمر واقعی باتری تحت تأثیر شبکه یا عوامل دیگر است.) بنابراین عمر باتری بادوام دارد. اگر فراموش کنیم باتری را تعویض کنیم، قفل درب هوشمند فیلیپس دارای عملکرد یادآوری باتری کم است. هنگامی که باتری کمتر از 20٪ باشد، پیام صوتی یادآوری می کند “باتری کم است، لطفا به موقع تعویض کنید”. علاوه بر این، برای برخی از قفل‌های درب هوشمند فیلیپس، می‌توانید باتری باقیمانده را مستقیماً بررسی کنید و پیام کم بودن باتری را در APP دریافت کنید.

اگر پس از یادآوری قفل هوشمند، باز هم فراموش کرده اید که باتری را تعویض کنید، قفل هوشمند درب فیلیپس یک رابط باتری Micro USB را برای شارژ طراحی کرده است. برای شارژ قفل هوشمند درب می توانید از برق معمولی شارژر استفاده کنید.

قفل هوشمند درب، به عنوان یک محافظ خانواده، مجهز به یک سیستم هشدار جامع هوشمند است که می تواند رفتارهای باز کردن قفل را با خشونت کنترل کند.

فیلیپس EasyKey، همراه با آلارم ضد برچیدن، اجباری بیرون و باتری کم، به کاربران اطمینان می دهد و از خانه شما برای یک روز کامل محافظت می کند.

Views: 10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *