دانستنی‌ها

عملکردهای شگفت انگیز قفل‌های دیجیتال فیلیپس

قفل های هوشمند فیلیپس برای مدت طولانی نیاز به نوآوری، تحقیق و توسعه دارد. قفل هوشمند فیلیپس با سیستم های محصول جامع و طرح های متنوع، نیازهای متفاوت مشتریان را برای قفل درب از هر نظر برآورده می کند. این مقاله ویژگی های مختلف قفل درب هوشمند فیلیپس را به شما نشان می دهد.

قفل الکترونیکی درب ضد سرقت

چندین روش باز کردن قفل

قفل درب، به عنوان اولین خط متراکم بین داخل و خارج خانه، گاهی اوقات ناراحتی هایی را برای ما به ارمغان می آورد. به عنوان مثال، والدینی که بچه داشتند، نمی توانستند دستان خود را برای باز کردن در هنگام نگه داشتن فرزندانشان رها کنند. افراد مسن معمولا هنگام بیرون رفتن فراموش می کنند که کلید خود را با خود ببرند. اگرچه داشتن یک قفل هوشمند می تواند شما را از این موقعیت های شرم آور نجات دهد.

قفل هوشمند درب فیلیپس با چند روش باز کردن، مشکلات کلیدی را برطرف می کند.

برای باز کردن با یک انگشت. از حسگر اثرانگشت نیمه هادی استفاده می کند و در صورت لمس قفل آن باز می شود.

قفل را با پین کد باز کنید. به یک پین مخفی اجازه می دهد تا از مشاهده پین شما جلوگیری کند.

باز کردن قفل توسط برچسب کلید. از یک CPU با سطح بالایی از قابلیت های ضد تقلب، سرعت تشخیص سریع استفاده می کند که کپی و جداسازی آن آسان نیست.

با استفاده از قفل مکانیکی باز کنید. این دستگاه از یک سیلندر قفل مخفی کلاس C استفاده می کند که بیش از 270 دقیقه از سرقت جلوگیری می کند و قابلیت های ضد سرقت را افزایش می دهد.

در APP باز کنید با وصل کردن بلوتوث روی برنامه قفل، هنگام باز شدن در فاصله کوتاهی قفل درب باز می شود.

قفل را با یک کد پین موقت باز کنید. این به شما امکان می دهد زمانی که خارج از منزل هستید، پین های موقت را از راه دور با بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید.

همچنین قفل هوشمند فیلیپس DDL702-8HW از قفل چهره با دوربین دوگانه و فناوری تشخیص دوچشمی پشتیبانی می کند. با این روش می توانید دستان خود را برای باز کردن در باز کنید.

هشدارهای زیادی

چه یک قفل سنتی یا یک قفل درب دیجیتال، به عنوان یک محصول امنیتی سطح پایه، هدف آن محافظت از ایمنی و دارایی کاربر است. قفل هوشمند درب فیلیپس با چندین هشدار مشخص می شود که می تواند به طور موثر خطرات امنیتی احتمالی را کاهش دهد. مثلا:

هشدار سفت شدن غیر عادی زبانه اگر کاربر قفل در را باز نکند یا نبندد زنگ هشدار ایجاد می شود.

هشدار باتری کم هنگامی که سطح باتری کمتر از 20٪ است، پیام صوتی به شما یادآوری می کند: “باتری کم است، آن را تعویض کنید.”

هشدار ضد برچیدن زمانی فعال می شود که درب شکسته شود و ضامن بیرون بیاید یا واشر بیرونی شل باشد و به درستی روی در قرار نگیرد.

با زنگ اجباری خارجی. اگر در از داخل خانه باز شود، زنگ هشدار به صدا در می آید. علاوه بر این، قفل هوشمند فیلیپس آنلاین می‌تواند اطلاعات زنگ هشدار را در زمان واقعی به برنامه ارسال کند، که باعث می‌شود کاربر حتی زمانی که در خانه نیست به راحتی از وضعیت آگاه شود.

راه های بیشتر برای اتصال به شبکه

با توسعه فناوری های سطح اول مانند هوش مصنوعی و اینترنت اشیا، زندگی هوشمند در میان خانواده ها محبوب شده است. علاوه بر این، کنترل از راه دور همچنان به یک روند جدید تبدیل شده است و صنعت قفل هوشمند نیز شامل می شود.

قفل هوشمند فیلیپس همیشه به تحقیق و توسعه محصولات جدید بیشتر اختصاص دارد. در این دو سال، چندین قفل هوشمند شبکه مانند قفل هوشمند Gateway 9300 و قفل هوشمند Wi-Fi DDL702E را ارتقا داده است. هر یک از آنها مجهز به کنترل از راه دور در APP مانند بررسی رکورد قفل، کد پین و سوابق هشدار و غیره است.

علاوه بر این، قفل درب هوشمند ویدئویی فیلیپس DDL702-1HW یک نمایشگر هوشمند درب و زنگ در است. این برنامه از بررسی از راه دور وضعیت بیرونی در APP پشتیبانی می کند که نیاز مشتری را برآورده می کند.

قفل درب هوشمند فیلیپس با استفاده از روش‌های مختلف و راحت باز کردن قفل، عملکردهای امنیتی سطح بالا و تجربه استفاده راحت، از نزدیک روند توسعه این صنعت را دنبال می‌کند و به طور مداوم در فناوری ارائه قفل‌های هوشمند با عملکرد جامع‌تر نوآوری می‌کند.

قفل الکترونیکی درب هوشمند فیلیپس برای رفع نیازهای مختلف قفل، گزینه خوبی برای شماست. برای دیدن کلیه محصولات فیلیپس اصل سایت htnsmart را مشاهده نمایید.

Views: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *