در عصری که ظاهر محور است، ظاهر در تمام جنبه های زندگی روزمره ما ادغام می شود. بسیاری از مصرف کنندگان محصولاتی با ظاهر و بسته بندی جذاب را ترجیح می دهند و ظاهر را یکی از مهم ترین عوامل خرید خود می دانند. از لوازم خانگی گرفته تا قاب گوشی موبایل، با زیادتر شدن زندگی، داشتن ظاهری منحصر به فرد و جذاب می تواند مشتریان بیشتری را جذب کند. با این حال، نمی‌دانم آیا متوجه شده‌اید که بیشتر محصولات با ظاهر خوب با فناوری IML فیلم‌برداری شده‌اند. به عنوان یک سبک دکوراسیون محبوب، فناوری IML به طور گسترده در طراحی داخلی خودرو مانند چرخ ها، پانل های ابزار و پانل کنترل مرکزی استفاده می شود، اما همچنین در دستگاه های ارتباطی، لوازم خانگی و محصولات هوشمند و غیره استفاده می شود. در چنین زمینه هایی گسترده است.

فناوری IML چیست؟

فناوری IML یا In-Mold Label در زبان چینی قالب تزریقی نامیده می شود. این نوع جدیدی از فناوری لوازم آرایشی است که چاپ روی صفحه، چاپ و اکستروژن را ترکیب می کند. بارزترین چیز این است که سطح یک لایه فیلم شفاف، وسط یک لایه چاپ شده، پشت یک لایه پلاستیکی و جوهر در وسط آن تعبیه شده است. مزایای اصلی  برای قفل الکترونیکی درب ورودی به شرح زیر است.

① عملکرد پایدار، توانایی مقاومت در برابر سایش بالا

با توجه به اینکه لایه جوهر بین فیلم شفاف سخت شده و لایه پلاستیکی چسبانده شده است، قفل رمزی مورد استفاده با فناوری IML دارای مقاومت بالا و مقاومت بالا با سختی بالا 2H و عمر طولانی است.

② ضد آب، مقاومت در برابر رطوبت و اثر انگشت

این محصول از فرآیند IML استفاده می کند، حتی در محیطی با رطوبت نسبی 95٪ تا 100٪، روی سطح پوسته نمی شود و تغییر شکل نمی دهد و دارای خواص ضد آب و ضد رطوبت است. سطح صاف و بدون اثر انگشت است که می تواند از خطرات امنیتی ناشی از اثر انگشت باقیمانده جلوگیری کند.

③ دوستدار محیط زیست و سلامت

محصولاتی که از فرآیند IML استفاده می کنند حاوی چسب های مبتنی بر حلال نیستند، علاوه بر این، مواد موجود در جوهر تبخیر نمی شوند. که الزامات حفاظت از محیط زیست و بهداشت را برآورده می کند.

قفل هوشمند درب فیلیپس تجربه کاربری چشمگیری را به شما می دهد.

فرآیند IML که با سه بعد، وضوح و قابلیت های ضد تغییر شکل مشخص می شود، به گزینه ای برای صنایع مورد استفاده در فناوری دکوراسیون سطح تبدیل شده است.

طراحی قفل هوشمند فیلیپس ساده و ظریف است. بسیاری از مدل های محصول مقاوم در برابر سایش و ضد آب هستند که از فناوری IML مقاوم در برابر رطوبت و مقاوم در برابر اثر انگشت استفاده می کنند. اسکاج های آنها به گونه ای طراحی شده است که سطحی صاف داشته باشد که در برابر اثر انگشت مقاومت می کند. قفل هوشمند فیلیپس همیشه از بقیه متمایز بوده است. به وای فای متصل است. یک سیستم مشاهده درب هوشمند عملکردها را با سیگنال های متعدد و روش های باز کردن قفل ترکیب می کند تا امنیت خانه را تضمین کند و راحتی را در هر زمان افزایش دهد.

قفل هوشمند درب ضد سرقت فیلیپس که با هوشمندی ساخته شده است، حس متمایز طراحی را به درب شما می آورد و زندگی را آسان تر می کند.

Views: 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *