فصل بارانی نه تنها بر رانندگی روزانه ما تأثیر می گذارد، بلکه به دلیل محیط مرطوب، بر استفاده از لوازم خانگی در طول عمر تأثیر می گذارد که باعث ایجاد خطرات ایمنی می شود. یک قفل هوشمند، به عنوان یک محصول امنیتی هوشمند سطح پایه، همچنین توجه بیشتری به ضد آب بودن و ضد رطوبت بودن آن دارد. بنابراین، این مقاله به شما نشان می دهد که آیا قفل در هوشمند فیلیپس می تواند ضد آب و ضد رطوبت باشد و در مورد توانایی محافظت در برابر دمای بالا چیست.

عملکرد ضد آب / ضد رطوبت

همانطور که همه می دانیم PCBA و قطعات الکترونیکی آسیب پذیرترین بخش قفل هوشمند در محیط های مرطوب هستند. برای جلوگیری از اتصال کوتاه ناشی از آب، لازم است عملکرد آب بندی بین محفظه ها به درستی مدیریت شود. عملکرد ضد آب و ضد رطوبت قفل درب هوشمند فیلیپس بیشتر به طراحی بستگی دارد و تست های مربوطه نیز قبل از تولید انجام می شود.

در محیطی با رطوبت نسبی 93 درصد و دمای 40 درجه سانتیگراد، قفل هوشمند فیلیپس می تواند تا 48 ساعت دیگر کار کند و پس از آزمایش همچنان می تواند به طور عادی کار کند. علاوه بر این، اکثر قفل‌های هوشمند فیلیپس از فرآیند کشیدن سیم IML استفاده می‌کنند که از سطح اسکاج در برابر پوسته شدن و تغییر شکل محافظت می‌کند و از مزیت ضد آب و مقاومت در برابر رطوبت برخوردار است. حتی اگر به این اجراها اعتقاد داشته باشیم، محافظت از باتری قفل شده در برابر آب و رطوبت نیز نادیده گرفته نمی شود. توصیه می شود یک باتری خشک قلیایی AA با کیفیت بالا انتخاب کنید تا از آسیب موثر PCBA به دلیل نشت باتری جلوگیری کنید.

همچنین لازم به ذکر است که اکثر قفل های هوشمند فیلیپس از طراحی محافظ دوگانه استفاده می کنند. علاوه بر پوشش باتری، یک لایه میانی نیز وجود دارد که می تواند باتری را تعمیر کرده و بهتر از باتری محافظت کند.

توانایی تحمل دمای بالا

برای قفل های هوشمند قابلیت تحمل دمای بالا و پایین نیز در هنگام خرید قفل هوشمند در نظر گرفته می شود.

آیا دمای پایین و خشکی، دما و رطوبت بالا بر استفاده از قفل هوشمند تأثیر می گذارد؟ قفل هوشمند فیلیپس علاوه بر مقاومت در برابر آب و رطوبت، تست‌های مقاومت در برابر دمای بالا و پایین را نیز پشت سر گذاشته است.

این نشان می دهد که قفل هوشمند فیلیپس حتی در محیطی بین 25- تا 70 درجه سانتی گراد نیز به طور معمول قابل استفاده است. اما چرا هنوز تشخیص اثر انگشت در زمستان غیر حساس است؟ معمولاً به دلیل خشکی و پوسته شدن انگشتان در پاییز و زمستان ایجاد می شود.

قفل الکترونیکی درب ضد سرقت

علاوه بر این، قفل هوشمند فیلیپس همچنین از یک دستگیره چرخشی داخلی برای رسیدگی به برخی موارد اضطراری استفاده می کند. به عنوان مثال، زمانی که برخی از عملکردهای قفل هوشمند معمولاً در محیط‌های شدید استفاده نمی‌شوند، می‌توانیم قفل آن را از بیرون از طریق یک کلید مکانیکی یا از داخل از طریق یک دستگیره چرخشی داخلی باز کنیم.

به طور خلاصه، قفل دیجیتال درب ضد سرقت فیلیپس بر مشکلات ناشی از دما و رطوبت غلبه می کند. با قفل هوشمند فیلیپس می‌توانیم از زندگی ایمن‌تر، آسان‌تر و مطمئن‌تر لذت ببریم.

Views: 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *