همانطور که همه ما می دانیم، عملکرد قفل الکترونیکی درب ضد سرقت خانه عمدتاً شامل دو جنبه است که عبارتند از آسیب ضد خشونت و باز کردن قفل ضد فنی. باز کردن قفل فنی، به عنوان یک روش خاص باز کردن قفل، راه حلی موثر برای استاد بازکننده است تا در زمانی که کاربر فراموش می کند کلید را بردارد و وارد خانه نمی شود، کاربر بتواند با ابزارهای حرفه ای به آرامی وارد درب شود.

قیمت قفل هوشمند

فناوری باز کردن قفل دیجیتال درب نه تنها به کاربرانی که فراموش می‌کنند کلیدهای خود را ببرند کمک می‌کند، بلکه تأثیری بر استفاده از قفل‌های معمولی ندارد. این چطوری کار میکنه؟ آیا می توان تمام قفل ها را از نظر فنی باز کرد؟

برخلاف آسیب بروت فورس، باز کردن قفل فنی می تواند قفل درها را بدون آسیب باز کند. به عبارت دیگر، قفل به طور معمول حتی پس از باز کردن قفل فنی قابل استفاده است. با این حال، این نیاز به یک قفل ساز حرفه ای دارد که از نظر فنی با ساختار داخلی و عملکردهای باز کردن قفل آسترهای مختلف سیلندر موجود در بازار آشنا باشد تا قفل درب را باز کند. بدون آسیب رساندن به قفل درب و سیلندر آن، از ابزارهایی مانند قلاب ساده و سوزن فولادی برای برداشتن سیلندر قفل استفاده می کنند و سیلندر، درز در، دستگیره داخلی و سایر اجزای آن را برای باز کردن فنی قفل درب ماشین می کنند.

حتی یک دهانه فنی می تواند سیلندرهای زیادی را تحمل کند. تحت توسعه مداوم فناوری امنیتی، قفل هایی در بازار وجود دارند که دارای ویژگی های خاصی هستند که به سختی باز می شوند، مانند سیلندر قفل درجه C.

سیلندر کلاس C تکنیک باز کردن را چالش برانگیزتر می کند

سیلندر قفل درجه C که به عنوان سیلندر قفل ستون جانبی نیز شناخته می شود. اگر سیلندر قفل به وسیله ابزاری به اجبار باز شود، داخل درپوش سوپاپ آسیب می بیند که از باز شدن قفل در جلوگیری می کند.

علاوه بر این، سیلندر قفل درجه C با ویژگی های مختلف ضد سرقت و ساختار پین و تیغه منحصر به فرد طراحی شده است. تست داخلی مناسب سیلندر قفل با ابزار دشوار است و از نظر فنی زمان باز شدن بیشتر از 270 دقیقه است. (*منبع داده از گزارش بازرسی سیلندر.)

قفل هوشمند فیلیپس مجهز به سیلندر درجه C است که عملکرد ضد سرقت را دوچندان می کند.

برای بالا بردن سطح امنیت خانه، قفل های هوشمند فیلیپس به سیلندرهای قفل کلاس C با امنیت بالا مجهز شده اند. در همین حال، اکثر قفل های هوشمند از طراحی سیلندر قفل مخفی استفاده می کنند که سوراخ مکانیکی کلید را در پایین قفل پنهان می کند. این طراحی نه تنها بر یکپارچگی ظاهر قفل تاثیر می گذارد، بلکه باعث افزایش سختی باز شدن قفل فنی و تقویت امنیت قفل درب می شود.

علاوه بر این، اتصالات داخلی بسیاری از قفل های هوشمند فیلیپس مجهز به یک دستگیره چرخشی است. هنگامی که قفل هوشمند به دلیل شرایط غیرعادی خاموش می شود، می توان با دستگیره چرخشی داخلی قفل آن را باز کرد و در یک مرحله باز شد و از خطرات احتمالی ایمنی جلوگیری کرد.

بنابراین قفل دیجیتال درب ورودی فیلیپس از یک سیلندر قفل کلاس C استفاده می کند، کلید مکانیکی سنتی را حفظ می کند و با دکمه چرخشی داخلی مطابقت دارد. در این صورت دیگر نگران قفل های هوشمندی که آسیب جدی می بینند یا از نظر فنی باز می شوند، نباشیم، که سطح امنیت خانه را تا حد زیادی افزایش می دهد و ایمنی ما را در مواقع اضطراری تضمین می کند.
به ویژه از آنجایی که سیلندر قفل نقش مهمی در بازکردن قفل درب دارد، نقش مهمی در جلوگیری از باز شدن قفل فنی دارد. قفل هوشمند فیلیپس با سیلندر مخفی کلاس C به شما احساس امنیت بیشتری می دهد.

Views: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *