هر بار قبل از یک سفر کاری طولانی مدت یا سفر خارجی، باید همه چیز مانند حیوانات خانگی و لوازم خانگی خود را از قبل ترتیب دهیم. به عنوان مثال، ما باید برق لوازم خانگی خود را قطع کنیم و پنجره ها را ببندیم تا ایمنی خانه خود را تضمین کنیم. با این حال، وقتی نوبت به بستن در می‌رسد، اکثر افراد در طول مسیر احساس ناراحتی می‌کنند، حتی اگر بارها بسته بودن در را تأیید کرده باشند.
اگر اغلب برای کار به مدت طولانی سفر می کنید یا دوست دارید در تعطیلات سفر کنید، دستگیره دیجیتال PHILIPS یک انتخاب عالی برای حل انواع مشکلات مربوط به قفل است. ویژگی احراز هویت دوگانه آن به شما امکان می دهد در حین کار احساس امنیت کنید و از سفر لذت ببرید.
بنابراین، حالت احراز هویت دو مرحله ای چیست؟ فواید آن چیست؟ چگونه آن را تنظیم کنیم؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

قفل کارتی

1. حالت احراز هویت دو مرحله ای چیست؟

قفل دیجیتال Philips EasyKey یک حالت عادی و یک حالت احراز هویت دو مرحله ای دارد. حالت عادی به این معنی است که قفل درب را می توان پس از تأیید موفقیت آمیز با هر روش باز کردن قفل باز کرد، در حالی که حالت تأیید دوگانه به هر ترکیبی از اثر انگشت، پین و برچسب کلید برای تأیید و باز کردن قفل نیاز دارد. این حالت یک لایه امنیتی دیگر به امنیت خانه اضافه می کند.

لازم به ذکر است که قفل هوشمند فیس درب فیلیپس DDL702-8HW با هر ترکیبی از صورت، اثر انگشت و پین قابل باز شدن است. قفل هوشمند Visual Door Philips DDL702-1HW برای باز کردن درب نیاز به تأیید اعتبار هر دو اثر انگشت و پین شما دارد.

2. چگونه فرآیند احراز هویت دو عاملی را فعال کنیم؟

روش 1: آن را در کنار قفل در قرار دهید

Wake Up Panel Front — [#] را فشار دهید — Master Code را وارد کنید — [#] را وارد کنید — [4] را برای ورود به تنظیمات سیستم فشار دهید — [3] را فشار دهید — [2] Double Authentication Mode را فشار دهید.

پس از اینکه صدای قفل هوشمند درب خواستار تنظیم موفقیت آمیز شد، برای بازگشت به منوی قبلی و خروج از حالت اصلی، [*] را وارد کنید.

روش 2: برنامه Philips EasyKey را راه اندازی کنید

برنامه Philips EasyKey را باز کنید — روی الگوی [تنظیمات] کلیک کنید — [حالت تأیید دوگانه] را پیدا کنید — حالت را فعال کنید.

3. آیا می توانیم درب API را در حالت احراز هویت دوبل باز کنیم؟

حالت احراز هویت مضاعف از شما می‌خواهد که برای باز کردن قفل درب، اثر انگشت، کد پین، برچسب کلید یا چهره خود را در کنار قفل درب احراز هویت کنید. همچنین، برنامه Philips EasyKey نمی تواند قفل درب را باز کند یا قفل کند. به عبارت دیگر، اگر حالت احراز هویت دوگانه را روشن کنید، نمی‌توانید قفل در را از طریق بلوتوث یا برنامه موبایل باز کنید.

پس از فعال شدن حالت احراز هویت دو مرحله ای، ما همچنین نمی توانیم پین کد موقت معتبر 30 دقیقه ای را برای باز کردن قفل درب به اشتراک بگذاریم که نشان دهنده تأثیر امنیتی این حالت است.

علاوه بر این ویژگی، Philips EasyKey دارای سیلندر قفل سطح C نیز می باشد.علاوه بر این، دارای عملکردهای امنیتی بسیاری مانند قفل نیروی خارجی، آلارم های متعدد و رمزگذاری پین نیز می باشد. با ترکیب بسیاری از عملکردهای فوق با حالت احراز هویت دوگانه، می توانید از احساس امنیت لذت ببرید.

چشمی درب دیجیتال فیلیپس نیز امنیت را برای خانه شما افزایش می‌دهد.

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *