کاربران ما اغلب هنگام استفاده از دستگیره دیجیتال PHILIPS برای اولین بار با سوالات مختلفی مواجه می شوند. مثلا، اگر برق قفل هوشمند درب قطع شود چه؟ آیا می توانید برچسب کلید را کپی کنید؟ آیا راه حل های مطمئن تری وجود دارد؟ برایم مهم نیست. Philips EasyKey اقدامات مربوطه را برای رفع نگرانی های فوق آماده کرده است.

1. آیا قفل هوشمند درب به قفل مکانیکی نیاز دارد؟

در مقایسه با اثر انگشت، برچسب کلید، پین و سایر روش‌های باز کردن قفل، کلید مکانیکی عمدتاً نقش باز کردن اضطراری قفل درب هوشمند را ایفا می‌کند.

در استفاده روزانه، یک کلید مکانیکی می تواند بدون تداخل در مدار قفل هوشمند درب را باز کند و تحت تاثیر کهنه شدن قفل هوشمند قرار می گیرد. بنابراین کلید مکانیکی می تواند در مواقع اضطراری مانند خرابی مدار و آتش سوزی مفید باشد.

در همین حال، برای جلوگیری از خطرات امنیتی احتمالی، تیم تحقیق و توسعه Philips EasyKey به طور ویژه طرحی را برای پنهان کردن سوراخ کلید مکانیکی اتخاذ کرد. در جلوگیری از بازکردن قفل از طریق سوراخ کلید توسط سارقان موثر است. علاوه بر این، برای افزایش امنیت قفل درب، با سیلندر قفل سطح C نیز ترکیب شده است.

کلید مکانیکی به قدری مهم است که به کاربران توصیه می شود در یک روز بارانی آن را به طور جداگانه در ماشین، خانه والدین خود یا در مکان مشخص شده در دفتر خود نگهداری کنند.

قفل هوشمند فیلیپس

2. آیا می توان برچسب کلید را کپی کرد؟

در حال حاضر، برچسب های کلیدی اکثر دستگیره دیجیتال های موجود در بازار، کارت های M1 (Mifare One) را می پذیرند. این نوع تگ کلمات کلیدی در بازار بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. بنابراین، بسیاری از فناوری های خواندن به طور ویژه برای این کار طراحی شده اند که می توانند اطلاعات اولیه را به طور کامل منتقل کنند. بنابراین، چنین برچسب کلید رمزگذاری نشده ای به تدریج تبدیل به حفره ای برای برخی مجرمان برای کپی و سرقت برچسب کلید می شود.

فیلیپس EasyKey متفاوت از کارت های آی سی معمولی از یک کلید رمزگذاری پویا استفاده می کند. برای بهبود امنیت، تراشه دارای 17 بخش است که نسبت به کارت M1 تنها 16 بخش دارد. هر بار که از یک برچسب کلید استفاده می شود، داده های موجود در برچسب کلید یک بار تغییر می کند. این برای جلوگیری از تکراری شدن نکات کلیدی مفید است.

3. اگر قفل هوشمند درب برق نداشته باشد چه؟

هنگام خرید اولین قفل درب، اغلب این نگرانی به ذهن خطور می کند که “اگر قفل هوشمند درب کنترل خود را از دست بدهد چه می شود”. زیرا نگران این هستیم که در صورت گم شدن کلید، هر روز باتری قفل هوشمند درب تمام شود.

نیازی به نگرانی در مورد آن نیست. Philips EasyKey جنبه صرفه جویی در انرژی را بیش از مصرف برق در طول تولید در نظر گرفته است. علاوه بر این، مجهز به عملکرد حافظه کم ولتاژ در استفاده روزانه است. زمانی که ولتاژ کمتر از 4.5 ولت باشد، تعویض باتری را به شما یادآوری می کند و به طور معمول حدود یک هفته قابل استفاده است. اگر اهل تعلل هستید و فراموش نکنید که باتری ها را تا زمانی که شارژ جعبه درب هوشمند تمام شود عوض نکنید، EasyKey Philips یک طرح B برای شما دارد. در زیر درب جلو، ما یک اتصال micro USB طراحی کرده ایم. با استفاده از پاوربانک 5 ولتی می توانید قفل درب را با این رابط تغذیه کنید. همچنین می توانید از کلید مکانیکی برای باز کردن درب استفاده کنید.

ما همیشه وقتی چیز جدیدی منتشر می شود شک داریم. اما به نظر می رسد که سبک زندگی بهینه تر همیشه جریان اصلی خواهد بود. ارائه تجربه‌ای هوشمندتر، راحت‌تر و ایمن‌تر به کاربران نیز به دنبال EasyKey فیلیپس است. جهت خرید چشمی دیجیتال فیلیپس نیز می توانید محصول را مشاهده نمایید.

Views: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *