دانستنی‌ها

پین کد فیلیپس EasyKey چقدر می تواند «متغیر» باشد؟

همه با روش های مختلف باز کردن قفل درب هوشمند آشنا هستند. خواه تشخیص چهره باشد، تشخیص اثر انگشت، پین کد یا باز کردن قفل دکمه، توسط گروه های مختلف ترجیح داده می شود. در میان آنها، پین به عنوان روش استاندارد باز کردن دستگیره دیجیتال PHILIPS چقدر “متغیر” است؟ اجازه بدید ببینم.
پین اصلی Philips EasyKey رمز عبور کاربر با بالاترین اعتبار است و نقش مهمی ایفا می کند. می تواند بسیاری از عملیات مانند افزودن و حذف اثر انگشت یا پین، شبکه و غیره را انجام دهد.
کاربر می تواند اولین پین ماده را در دفترچه راهنمای کاربر Philips EasyKey پیدا کند. پس از نصب و فعال شدن قفل درب، قفل درب به شما یادآوری می کند که اولین کد پین را برای استفاده ایمن تغییر دهید.
روش تغییر کد پین اصلی بسته به مدل متفاوت است. مراحل کلی به شرح زیر است.
[#] را در صفحه کلید وارد کنید، کد پین را وارد کنید، سپس با [#] تأیید کنید.
برای تغییر کد پین اصلی خود [1] را وارد کنید.
کد پین جدید خود را وارد کنید و دوباره با [#] تأیید کنید. دوباره همان پین کد اصلی را وارد کنید و با [#] تأیید کنید.
پس از شنیدن صدای “موفقیت”، [*] را فشار دهید تا به منوی قبلی بروید تا در نهایت از حالت Master Mode خارج شوید.

دستگیره دیجیتال PHILIPS

پین مخفی جایی برای مشاهده باقی نمی گذارد.

نمی بینید چه زمانی پین خود را برای باز کردن قفل در وارد می کنید؟ قفل هوشمند فیلیپس از طراحی کد پین 20-32 رقمی استفاده می کند. اگر پین صحیح را در ترکیب اعداد تصادفی وارد کنید، قفل درب را می توان با موفقیت آزمایش کرد. به عبارت دیگر، هر شماره + پین کد خوب + هر شماره.

اگر پین مخفی دارید، می توانیم هر عددی را قبل و بعد از پین واقعی به دلخواه وارد کنیم. به این ترتیب می‌توانیم مطمئن باشیم که پین ​​را جلوی اعضای خانواده و دوستان وارد می‌کنیم بدون اینکه نگران لو رفتن تصادفی پین باشیم. علاوه بر این، می تواند کاستی های یک قفل پین معمولی را جبران کند. به عنوان مثال، یک پین کوتاه به راحتی قابل مشاهده است، اما یک پین طولانی به سختی به خاطر سپرده می شود. تغییر مکرر پین نیز آزاردهنده است.

پین یکبار مصرف، برای خدمات نظافت آسان

پین یکبار مصرف به این معنی است که فقط یک بار می توان از آن استفاده کرد و پس از استفاده منقضی می شود. کاربران Philips EasyKey می توانند یک کد پین یکبار مصرف را در انتهای قفل تنظیم کنند که بیشتر برای خدمات نظافت خانه به درب استفاده می شود. مراحل خاص عملیات به شرح زیر است:

کد امنیتی بیداری، [#] را وارد کنید و پین اصلی را وارد کنید، سپس با [#] تأیید کنید.

برای وارد کردن تنظیمات کاربر، [2] را وارد کنید، سپس دوباره [2] را وارد کنید تا پین یکبار مصرف کاربر را وارد کنید.

اعداد از 6 تا 12 را وارد کرده و با [#] تأیید کنید. سپس همان اعداد و [#] را دوباره وارد کنید.

با یک پین موقت، ملاقات غیرمنتظره با دوستان خود را آسان کنید

یک پین کد موقت، که می تواند چندین بار در یک بازه زمانی مشخص استفاده شود و پس از یک دوره انقضا، مانند نیم ساعت یا 10 دقیقه، نامعتبر می شود.

پس از تکمیل شبکه فیلیپس EasyKey، یک کد پین موقت را می توان از راه دور از برنامه در یک دوره معتبر ارسال کرد. به این ترتیب، بدون توجه به ملاقات غیرمنتظره نظافتچی ها یا بستگان، همه آنها می توانند با یک پین کد موقت قفل را باز کنند. بنابراین، لازم نیست کارمان را قطع کنیم و به خانه عجله کنیم، که سناریوهای مختلف تقاضای باز کردن قفل موقت در زندگی را برآورده می کند.

مراحل به شرح زیر است.

برنامه Philips EasyKey را باز کنید، سپس روی الگوی [تنظیمات] کلیک کنید و [PIN موقت] را انتخاب کنید.

سپس پین موقت برای اقوام و دوستان شما ارسال می شود.

پین کد ضد اجبار، برای کسانی که تنها زندگی می کنند لازم است.

اکثر قفل های درب هوشمند شبکه فیلیپس به هشدارهای اجبار مجهز هستند، مانند قفل درب هوشمند فیلیپس DDL702-1HW. این عملکرد زمانی استفاده می شود که وضعیت غیرعادی وجود داشته باشد، ما می توانیم با وارد کردن پین کد اجباری ذخیره شده در APP، قفل درب را به طور کامل باز کنیم. سپس پیام هشدار احبار به موقع برای خانواده ها و دوستان ارسال می شود. بنابراین می توان امنیت فیزیکی را به طور موثر محافظت کرد و ظهور تهدیدات امنیتی داخلی را به حداقل رساند.

مراحل ملموس به شرح زیر است.

برنامه EasyKey را باز کنید، روی الگوی [تنظیمات] کلیک کنید و [هشدار اجباری] را پیدا کنید. فعال کنید، پین را انتخاب کنید و اطلاعات هشدار مربوطه را وارد کنید. سپس روی [بعدی] کلیک کنید، حساب APP را انتخاب کنید و حساب APP تماس اضطراری را وارد کنید. (این حساب باید با Philips EasyKey ثبت شده باشد.)

ارتقاء قفل های کلاسیک قفل های هوشمند نه تنها آسان تر و همه کاره تر با سطح امنیتی بالاتری هستند.

Philips EasyKey چندین روش باز کردن قفل را برای پاسخگویی به انواع سناریوهای مختلف زندگی روزمره ترکیب می کند. Philips EasyKey با ساده سازی پیچیده، راحتی بیشتری را برای یک زندگی هوشمند به ارمغان می آورد.

چشمی در دیجیتال فیلیپس را نیز می توانید در فروشگاه ما با ضمانت اچ تی ان پرایم خریداری نمایید.

Views: 8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *