تحت توسعه فناوری و ارتقاء مصرف، محصولات هوشمند مختلف به طور مداوم راه اندازی می شوند. قفل هوشمند درب به عنوان یک دستگاه امنیتی هوشمند سطح پایه، در خانواده های انبوه محبوب می شود. با این حال، ما هنوز در مورد ساختار، مواد و عملکرد قفل های هوشمند درب نگرانی داریم. بنابراین، این مقاله در مورد دستگیره درب حالت آزاد صحبت می کند.

هنگامی که از قفل هوشمند سطح درب استفاده می‌کنیم، می‌توانیم متوجه شویم که دستگیره دیجیتال بدون هیچ نیرویی هم سطح با زمین است. علاوه بر این، هنگامی که دسته را فشار می دهیم، نگه داشتن دسته آسان نیست. این عملکرد دقیق دستگیره درب حالت آزاد است.

1. دستگیره درب حالت آزاد چیست؟

دستگیره در حالت آزاد که دستگیره ایمنی نیز نامیده می شود، به این معنی است که قبل از هر گونه تأیید باز کردن قفل موفق، دستگیره در حالت آزاد قرار می گیرد. اگرچه هنوز می توان دستگیره را فشار داد و به سمت پایین چرخاند، اما قفل هوشمند درب را تحریک نمی کند تا قفل در را باز کند. فقط از طریق تأیید موفقیت آمیز اثر انگشت یا کد پین، موتور می تواند کلاچ را به حرکت درآورد و دستگیره را فشار دهد تا قفل باز شود.

دستگیره دیجیتال PHILIPS

2. عملکرد دستگیره درب با حالت آزاد چیست؟

طراحی دستگیره درب حالت آزاد، برای جلوگیری از فشار طولانی مدت دستگیره هوشمند از تاثیر بر خراشیده شدن و استفاده از طول عمر قفل هوشمند درب است. مورد دیگر این است که با فشار دادن اجباری دسته، از باز کردن قفل خشن به طور موثر جلوگیری کنید.

قفل هوشمند فیلیپس از طراحی دسته آزاد استفاده می کند. پس از قفل شدن درب، دستگیره بیرونی در حالت آزاد قرار می گیرد. مهم نیست که چگونه دستگیره را به سمت پایین فشار دهید، بر روی آن تاثیری نخواهد گذاشت.

به این معنا که اگر چه کودک شیطون مرتباً دستگیره چرخشی را فشار می دهد، اما به اجزای قفل درب آسیب نمی رساند و می تواند طول عمر قفل هوشمند درب را افزایش دهد. در همین حال، می تواند از فشار دادن اجباری دستگیره برای باز کردن قفل درب توسط افراد با انگیزه پنهان جلوگیری کند که این امر شاخص ایمنی قفل در را افزایش می دهد.

علاوه بر این، برای اطمینان از تجربه کاربری و طول عمر قفل درب هوشمند، Philips EasyKey همیشه به اصل تولید الزامات سختگیرانه و استانداردهای بالا پایبند است. در طول فرآیند تولید ما، بیش از 20 تست محصول بالاتر از استانداردهای ملی و استانداردهای صنعتی برای عملکرد محصول انجام خواهد شد. برای دستگیره قفل درب با حس راحت گرفتن، تست طول عمر 200 هزار بار فشار دادن دستگیره را گذرانده است، که می تواند پایدار، انعطاف پذیر و طول عمر طولانی تری داشته باشد و شل یا افت نشود.

دستگیره در حالت آزاد Philips EasyKey می تواند به طور موثری از باز کردن قفل قفل درب جلوگیری کند و ایمنی و راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد.

Views: 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *