قفل دیجیتال درب ورودی با قابلیت تشخیص چهره با نشان دادن سادگی، درک تکنولوژیکی و عدم تماس، به یک روند تبدیل شده است و مورد علاقه مصرف کنندگان است. با این حال، بسیاری نگران هستند که آیا قفل درب فیلیپس را می توان با یک عکس یا فیلم قفل کرد.
البته که نه!
در روزهای اولیه که قفل دیجیتالی درهای هوشمند با قابلیت تشخیص چهره وارد بازار شد، فناوری تشخیص چهره دو بعدی اغلب مورد استفاده قرار می گرفت. در سال 2019، گزارش کیفیت هفتگی دوربین مداربسته نشان داد که چهار قفل درب هوشمند وجود دارد که می‌توان آنها را با یک عکس چاپ شده باز کرد و بحث‌های عمومی زیادی را در مورد خطرات امنیتی پنهان آنها برانگیخت. پس از آن، این طرح به تدریج از بازار خارج شد.
با توسعه فناوری و نیاز روزافزون به امنیت قفل درب، فناوری تشخیص چهره سه بعدی توجه زیادی را به خود جلب کرده است. فناوری تشخیص دوچشمی، یکی از فناوری‌های تشخیص چهره سه بعدی، شامل ایجاد دو تصویر مسطح مختلف است که توسط دو دوربین گرفته شده‌اند. سپس ویژگی های مشابه این دو تصویر را علامت گذاری می کند و اطلاعات چهره را برای تشخیص چهره بر اساس اصل مثلثی محاسبه می کند.

نمایندگی دستگیره PHILIPS

بر خلاف تشخیص چهره دو بعدی، فناوری تشخیص دوچشمی تحت تأثیر وضعیت بدن، بیان، محیط و نور افراد قرار نمی گیرد. علاوه بر این، می تواند به طور موثر عکس ها، فیلم ها و سایر اقلام سرپوش را شناسایی کند.
فناوری تشخیص چهره با گذشت زمان Philips DDL702-8HW. طراحی دوربین دوگانه آن می تواند واکنش چشم انسان را اصلاح کند و اطلاعات چهره را از همه جهات جمع آوری کند، که می تواند از دست دادن اطلاعات ناشی از تصویربرداری مسطح دو بعدی را پوشش دهد. علاوه بر این، او به راحتی می تواند افراد آرایش شده، عینک و کلاه را در یک محیط تاریک تشخیص دهد. هنگامی که هویت‌های غیرمعمول مانند عکس‌های با کیفیت بالا، اسکرین‌شات‌ها و ماسک‌ها شناسایی می‌شوند، Philips DDL702-8HW می‌تواند فوراً شناسایی و تأیید دقیق را برای رسیدگی به ظاهرهای نادرست انجام دهد.
Philips DDL702-8HW نه تنها می‌تواند چهره مناسبی ایجاد کند، بلکه دست‌های ما را از فرآیند باز کردن سنتی و ناخوشایند جستجو در کیسه برای یافتن کلید و چرخاندن کلید برای باز کردن قفل در هنگام بازگشت با بسته رها می‌کند. فیلیپس DDL702-8HW که مجهز به یک مورتیس کاملا اتوماتیک است، می تواند قفل بدون تماس و خودکار را به دست آورد.
Face Unlock تجربه باز کردن قفل هندزفری شما را آغاز می‌کند. این نوع قفل درب هوشمند راحتی و احساس امنیت را به ما می دهد که مطابق با انتظارات ما از زندگی هوشمند بدون تماس است.  دستگیره هوشمند PHILIPS، زندگی ما را ساده و بسیار مؤثر می کند.

Views: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *