زبانه ای که نقش اساسی در قفل دیجیتالی درب آپارتمان دارد، تاثیر بسزایی در عملکرد امنیتی، راحتی و عمر قفل هوشمند درب دارد. چگونه می توانیم با این قفل های متنوع یک قفل هوشمند درب راضی کننده انتخاب کنیم؟ در اینجا سه ​​بخش برای الهام بخشیدن به شما وجود دارد.

قیمت قفل هوشمند درب ضد سرقت

1. زبانه مکانیکی و زبانه الکترونیکی
بسته به اینکه اینسرت دارای قطعات الکترونیکی باشد، درج را می توان به درج مکانیکی و درج الکترونیکی تقسیم کرد. اولی به باز کردن قفل دستی متکی است، در حالی که دومی توسط یک موتور داخلی نیرو می گیرد.
همانطور که کلید مکانیکی اضطراری در لبه برش قرار می گیرد، قفل رمزی هوشمند درب را می توان با شکستن کلید باز کرد. این بدان معنی است که خطر مرگ بیشتر است. برای کلاچ الکترونیکی، دارای کلاچ موتور و موتور داخل آن است. اگر قفل هوشمند درب آپارتمان به اجبار باز شود، به مدار آسیب می رساند، موتور از کار می افتد و کلاچ می چسبد. در این حالت درب باز نمی شود. مورتیس فیلیپس EasyKey دارای امنیت الکترونیکی است که خانواده را همیشه ایمن نگه می دارد.
2. زبانه تمام اتوماتیک، زبانه اتوماتیک و زبانه نیمه اتوماتیک
با توجه به عملکردهای مختلف می توان زبانه های الکترونیکی را به سه نوع تقسیم کرد.
معکوس کردن کاملاً خودکار به این معنی است که کفش و شفت اصلی می توانند به طور خودکار در زیر فاصله صحیح جمع شوند.
پیچ و مهره خودکار به این صورت است که پیچ اصلی گیره می تواند به طور خودکار عقب بکشد و پیچ چفت مورب باید دستگیره را فشار داده یا بکشد تا تحت تأیید موفقیت آمیز باز شود.
بن بست نیمه اتوماتیک به این معنی است که قفل هوشمند درب باید با تاییدیه مناسب توسط درب باز یا قفل شود.
Philips EasyKey Alpha و سایر مدل‌ها از قفل‌های کاملاً خودکار استفاده می‌کنند که می‌توانند پس از تأیید موفقیت‌آمیز بدون مراحل بعدی باز شوند. عملکرد قفل خودکار اسلات تمام اتوماتیک و اتوماتیک به طور موثر خطر امنیتی ناشی از فراموشی قفل کردن در را کاهش می دهد. در همان زمان، Philips EasyKey با دقت حالت‌های دستی و خودکار را طراحی می‌کند تا عادات استفاده مصرف‌کنندگان مختلف را برآورده کند.
3. مواد تشکیل دهنده زبانه
هنگام خرید یک قفل هوشمند درب، مواد خراشیده نیز نکته مهمی است که باید در نظر بگیریم. مواد متداول عبارتند از فولاد ضد زنگ، آلیاژ آلومینیوم و غیره. در این میان فولاد ضد زنگ بالاترین سختی را دارد و به راحتی آسیب نمی بیند که به حفظ ساختار داخلی مورت کمک می کند. در حالی که آلیاژ آلومینیوم مقاومت ضعیف تری نسبت به فولاد ضد زنگ دارد.
روکش جلو و عقب فیلیپس EasyKey از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. سطح آن با اسپری گالوانیزه درمان می شود که مقاومت خوبی در برابر خوردگی، مقاومت در برابر دمای بالا و مقاومت در برابر ضربه دارد. قسمت محرک مورتیس با رهاسازی مواد فولادی ضد زنگ را می پذیرد

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *