همیشه در ماه ژوئن باران می بارد! گرمای تابستان نه تنها بر ما سنگینی می کند، بلکه روی قفل درب دیجیتال خانه ما نیز سنگینی می کند. آیا قفل های هوشمند شما هنگام قرار گرفتن در معرض آفتاب داغ و روزهای بارانی مرطوب در شرایط خوبی هستند؟ هنگام استفاده از آن در زندگی روزمره به چه نکاتی توجه کنیم؟
تعرق تابستان
اگر احراز هویت اثر انگشت عمل نکند چکار کنیم؟
هنگامی که پس از راه رفتن زیر آفتاب داغ به شدت عرق می کنیم، گاهی اوقات تشخیص اثر انگشت غیرحساس می شود که عمدتاً به دلیل لکه های عرق روی حسگر اثر انگشت است. ما می توانیم سنسور را با یک پارچه نرم و خشک تمیز کنیم. از پاک کننده با مواد خورنده یا پشم فولادی استفاده نکنید، در غیر این صورت ممکن است به حسگر اثر انگشت آسیب برساند یا خراش دهد و در نتیجه راندمان تشخیص اثر انگشت پایین باشد.
Philips EasyKey به طور طبیعی از کدهای پین مخفی، برچسب های کلید CPU و سایر روش های باز کردن قفل پشتیبانی می کند. در میان آن‌ها، DDL702-8HW از باز کردن قفل تشخیص چهره نیز پشتیبانی می‌کند تا بتوانید برای استراحت در یک روز شلوغ تابستانی سریع‌تر به خانه برسید.
رعد و برق در تابستان رایج است
برای جلوگیری از نشتی باتری چه کنیم؟
رعد و برق در سال جاری به ویژه در جنوب مکرر است. باتری‌های Smart Lock به راحتی تحت تأثیر رطوبت نشت می‌کنند که باعث خوردگی محفظه‌های باتری و پنل‌های باتری می‌شود و بیشتر منجر به اتصال کوتاه و مصرف غیرعادی برق می‌شود.
بنابراین باید در فواصل زمانی معین وضعیت سرویس باتری را بررسی کنیم. اگر باتری در معرض رطوبت قرار گرفت، باید آن را جدا کرد و با یک پارچه خشک و نرم پاک کرد و همیشه خشک نگه داشت. اگر باتری از قبل نرم شده است، باید فورا آن را تعویض کنید. مراقب باشید وسایل جدید و قدیمی را با هم مخلوط نکنید. اگر بسته باتری در معرض رطوبت است، آن را با سشوار به مدت 2-3 دقیقه خشک کنید. توجه داشته باشید که باد گرم دیگر نمی وزد.

مشاهده قیمت چشمی فیلیپس با گارانتی اچ تی ان پرایم

قفل دیجیتال درب ضد سرقت معمولاً با باتری لیتیومی مطابقت دارد که قابلیت شارژ مجدد داشته باشد. با این حال، در تابستان بسیار گرم است و باتری های لیتیومی نباید در شرایط دمای بالا یا برای مدت طولانی شارژ شوند. علاوه بر این، باید از پنبه دور بماند و پس از اتمام شارژ، به موقع برق را قطع کند.
سه چیز که برای بیرون رفتن در تابستان نیاز است.
همراه داشتن کلید ضروری است.
کلید، تلفن همراه و کفش‌های کتانی سه مورد ضروری برای اکثر افرادی است که در تابستان بیرون می‌روند. با این حال، هنگام تعویض قفل هوشمند ابتدا باید کلیدها را بردارید. لازم به ذکر است که فیلیپس EasyKey یک کلید مکانیکی متداول برای باز کردن قفل اضطراری ارائه می دهد که به ندرت استفاده می شود، اما ضروری است.
بنابراین بهتر است کلید مکانیکی را در مکانی خارج از منزلمان مانند محل کار، ماشین یا خانه خانوادگی نصب کنیم تا بر شرایطی که قفل هوشمند برای قفل کردن در بیرون غیرعادی است غلبه کنیم.
در یک کلام، ما باید به نگهداری و استفاده منظم توجه کنیم و قفل هوشمند را پایدارتر و بادوام تر کنیم تا از امنیت خود محافظت کنیم.

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *