سوال 1: آیا می توانم از پاوربانک برای شارژ قفل الکترونیکی درب استفاده کنم؟
پاسخ: از منبع برق اضطراری برای باز کردن قفل پشتیبانی می کند، اما نمی توان آن را شارژ کرد.
فیلیپس EasyKey یک سوکت برق اضطراری در جلو دارد. قفل هوشمند تمام می شود بنابراین درب باز نمی شود، قفل هوشمند از درخواست برق اضطراری بانک الکترونیکی برای باز کردن قفل درب پشتیبانی می کند، با این حال، بانک نمی تواند برق بگیرد.
پس وقتی برق فیلیپس Easyki تمام می شود، تنها کاری که باید انجام دهیم تعویض باتری است!
در صورت استفاده از سلول های خشک قلیایی شما فقط دکمه پوشش باتری را روی صفحه محافظ پشتی فشار دهید. درپوش باتری را بردارید و قاب باتری را فشار دهید. سپس می توانید باتری را جدا کرده و تعویض کنید.
اگر از باتری لیتیومی استفاده می‌کنید، باید درپوش باتری را روی قسمت پشتی بکشید و از کابل USB برای شارژ باتری لیتیومی استفاده کنید.
سوال 2: آیا تنظیم کلیدهای مکانیکی برای قفل هوشمند ضروری است؟
پاسخ: بله.
اکثر افراد هنگام استفاده از کلیدهای هوشمند باید کلیدهای مکانیکی را فراموش کنند با این حال، Philips Ezekiel کلیدهای مکانیکی اضطراری را به طور خاص برای باز کردن قفل اضطراری مجهز می کند اگرچه به طور مرتب از آن استفاده نمی کنیم، اما لازم است وقتی برق قفل هوشمند بدون پاوربانک برای درخواست برق اضطراری قطع می شود، کلید مکانیکی می تواند به شما کمک کند
بنابراین بهتر است در صورت رها شدن قفل در خارج از منزل به دلیل وضعیت غیرعادی قفل هوشمند، کلید مکانیکی را خارج از منزلمان مانند ماشین، اداره یا خانه خانوادگی قرار دهیم.

قیمت قفل هوشمند درب ضد سرقت
مشاهده قیمت چشمی دیجیتال فیلیپس با گارانتی اچ تی ان پرایم

سوال 3: آیا می توانم از الکل برای تمیز کردن قسمت تشخیص اثر انگشت استفاده کنم؟
پاسخ: خیر.
اگر از الکل که یک حلال آلی است برای پاک کردن قسمت تشخیص اثر انگشت استفاده کنیم، به سطح حسگر اثر انگشت آسیب می رساند و عمر آن را کاهش می دهد.
وقتی ناحیه تشخیص اثر انگشت کثیف است، می‌توانیم آن را با یک پارچه خشک نرم تمیز کنیم، اما برای جلوگیری از آسیب رساندن به سنسور که بر تشخیص اثر انگشت تأثیر می‌گذارد، از الکل یا سایر محصولات تمیزکننده خورنده استفاده نکنید.
سوال 4: آیا در صورت ریست شدن قفل الکترونیکی درب ضد سرقت هوشمند اطلاعات از بین می رود؟
پاسخ: خیر
وقتی قفل درب تمام شد یا گیر کرد، باید قفل هوشمند را ریست کنیم. تنظیم مجدد قفل هوشمند مانند تنظیم مجدد تلفن همراه است، اطلاعاتی که وارد کرده اید از بین نمی روند. دکمه ریست معمولاً در پایین قسمت جلو و نزدیک پورت برق قرار دارد. برخی از EasyKeyهای فیلیپس دکمه تنظیم مجدد و پورت برق اضطراری را ترکیب می کنند، شارژ می تواند قفل را بازنشانی کند.
مثل اهمیت خانواده
قفل درب کلید امنیت درب است.
فیلیپس EasyKey
به راحتی، ایمن و هوشمندانه در یک تنظیم کنید.
حل مشکلات زندگی با تکنولوژی
انشالله همیشه سالم باشی

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *