اگر بچه ها در تعطیلات در خانه تنها باشند چه؟ چگونه والدین می توانند با فرزندان خود سر کار بروند؟ این زمان نمایش قفل ویدیویی PHILIPS Alpha-VP است!
اگر بچه های شیطون برای بازی بیرون بروند چه؟
دکمه عملکرد آنها را ایمن می کند
برای بچه‌های شیطان، مثل والدینشان که می‌خواهند بتوانند ۲۴ ساعت شبانه‌روز بر آن‌ها نظارت کنند، وقتی آرام می‌شوند، برای بازی بالا می‌روند. قفل الکترونیکی درب ورودی Philips Alpha-VP مجهز به دکمه عملکرد است. با دوبار کلیک کردن روی دکمه OPEN درب به سرعت باز می شود. علاوه بر این، باز کردن قفل سنسور مادون قرمز داخلی باید هر دو طرف دستگیره را همزمان نگه دارد. به این ترتیب می توان به طور موثر از باز کردن قفل نادرست توسط کودکان جلوگیری کرد و در نتیجه خطرات امنیتی را کاهش داد.
در همین حال، Philips Alpha-VP از یک مورتز کاملاً خودکار استفاده می کند که منجر به قفل شدن خودکار می شود. حتی اگر قفل ناموفق باشد قفل هوشمند زنگ هشدار را به صدا در می آورد. اگر قفل در از کار افتاد دیگر نگران خروج تصادفی کودکان نباشید.

قفل الکترونیکی درب ضد سرقت
مشاهده و خرید چشمی هوشمند فیلیپس با گارانتی

آیا با به صدا درآمدن زنگ در نگاه کردن به در خانه خود مشکل دارید؟
صفحه نمایش عریض داخلی به همراه برنامه تلفن همراه، حالت های دو برابر قابل مشاهده
کودکان کاشف به دنیا می آیند، به نظر می رسد در مورد همه چیز اطراف خود کنجکاو هستند. حتی درها می توانند هدف اسکن شما باشند. هر که زنگ را بزند بچه ها طاقت باز کردن در را ندارند. قفل ویدئویی Philips Alpha-VP مجهز به صفحه نمایش 4 اینچی IPS در محافظ پشتی است، کودکان می توانند تنها با فشار دادن دکمه زیر صفحه نمایش، بازدیدکنندگان را کنترل کنند که از باز شدن کورکورانه قفل آنها جلوگیری می کند. هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان مناسب است.
علاوه بر این، هنگامی که شخصی زنگ در را به صدا در می آورد، برنامه تلفن همراه به طور همزمان اطلاعات مربوط به زنگ در را ارسال می کند. برای تماس دو طرفه با بازدیدکنندگان و بررسی وضعیت درب روی اطلاعات کلیک کنید. همچنین والدین می توانند در هر زمان از طریق اپلیکیشن موبایل وضعیت قفل را بررسی کنند، مانند بررسی وضعیت درب، اطلاعات غیرعادی هشدار و غیره. نمایشگر درب داخلی صفحه عریض به اضافه برنامه موبایل، مشاهده وضعیت درب از راه دور و ضبط آسان. حتی والدین پرمشغله هم نمی توانند نگران باز کردن قفل افراد غریبه توسط بچه ها باشند.

آیا همیشه وقتی بیرون بازی می کنید کلیدهای خود را گم می کنید؟
قفل اثر انگشت می تواند راحتی بیشتری به شما بدهد
در طول تعطیلات تابستانی، والدین شاغل یا نگران امنیت خانه خود در حین کار هستند یا مجبورند بعد از تماس تلفنی فرزندانشان که «کلیدهایشان را گم کرده و بیرون قفل کرده اند» فرار کنند تا در را باز کنند. . مقدار زیادی زمان قفل درب تصویری Philips Alpha-VP از تشخیص اثر انگشت سفارشی دقیق و کارآمد پشتیبانی می‌کند و در صورت فعال شدن، قفل را باز می‌کند. نه تنها والدین هرگز نباید نگران قفل شدن فرزندانشان به دلیل نداشتن کلید باشند، بلکه هرگز مجبور نیستند برای باز کردن قفل آن برای فرزندانشان به خانه فرار کنند. با برنامه تلفن همراه، والدین همیشه می توانند وضعیت قفل درب را کنترل کنند. به عنوان مثال، زمانی که کودکان با تشخیص اثر انگشت قفل می شوند، تلفن همراه اعلان قفل را ارسال می کند که به والدین اجازه می دهد در هر زمان رفتار کودک را زیر نظر داشته باشند و توجه بیشتری به کودکان داشته باشند.

خرید قفل الکترونیکی تصویری Philips Alpha-VP، مشکل بزرگ تماشای بچه ها را برای والدین حل می کند.

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *