دستهایمان را با خلاص شدن از شر کلید آزاد کنیم
مشتری A: به عنوان یک دونده شب پرشور، نگران بیرون رفتن با کلیدهایم هستم. مثلاً گذاشتن آن در جیب مشکل است. اگر جایی نزدیک در پنهان شوم ناراحتم می کند. من یک بار یک فیلیپس EasyKey خریدم که می تواند قفل در را با یک لمس باز کند. از آن زمان می توانم از پیاده روی در شب لذت ببرم بدون اینکه نگران مشکلات مربوط به قفل باشم.
مشتری B: دستگیره های هوشمند فیلیپیس درمان عالی برای ولگردی و ولگردی خرید است. تصور کنید: خارج از محل کار، بسته‌ها را یکی پس از دیگری از کابینت تحویل می‌گیریم. از آن لحظه به بعد احساس رضایت وجود دارد. بنابراین، برای راحتی، یک قفل درب هوشمند از فیلیپس خریدم. طراحی دستگیره فشاری به شما این امکان را می دهد که پس از موفقیت آمیز بودن بازرسی، حتی اگر مواد زیادی در دست دارید، به راحتی درب را فشار دهید.
مشتری C: خانه بهترین دوست من با خانه من کاملاً متفاوت است. وقتی با باز کردن قفل اثر انگشتم وارد شدم در حالی که او هنوز در کیف هایش را برای یافتن کلید جستجو می کرد. به خصوص زمانی که تابستان گرمی را پشت سر می گذارید، مدام عرق می کنید، اما در واقعیت این فقط چند دقیقه است. پس هیچ کس نمی تواند به یک اتاق تهویه مطبوع نه بگوید. ویژگی های باز کردن قفل سریع EasyKey فیلیپس می تواند زمان باز کردن قفل درب را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و شما می توانید در کمترین زمان از کولر گازی خود لذت ببرید.
از دست دردسر کلیدها خلاص شوید، Philips EasyKey زندگی ما را با جزئیات محجوب پر از شادی خواهد کرد.
خرید قفل الکترونیکی
مشاهده و خرید چشمی هوشمند PHILIPS با گارانتی

یک کمک خوب برای سازماندهی یک مهمانی در خانه
مشتری D: ویژگی پین زودگذر EasyKey Philips عالی است. نگران نباشید که کلید کپی می شود. بازدید و یا درخواست خدمات نظافتی برای دوستان ما راحت است. این یک محصول عالی است که اخیراً به دوستانم توصیه کرده ام.
مشتری E: حالت “دستی” را فعال کنید، جایی که دوستان ما می توانند با فشار دادن در وارد شوند. بعد از آن، من فقط روی آماده شدن برای رویدادمان تمرکز کردم و دیگر مجبور نشدم در را باز کنم.
حتی اگر معمولاً ملاقات نمی کنیم، Philips EasyKey هر جلسه را دلپذیرتر می کند.
نور منحنی لبخند، که گرمای زیادی را برای استفاده روزانه جدا می کند
مشتری F: قفل های هوشمند فیلیپس مظهر جمع آوری سرگرمی است. چراغ های منحنی شکلک به قدری نامحسوس هستند که اغلب در عملیات قفل درب شخصی از آنها غافل می شویم. در واقع، نور خندان آبی که همیشه با فعال شدن قفل در ظاهر می شود، همیشه به ما قدرت می دهد که هر روز سلام کنیم. اگر بعد از یک روز پرمشغله احساس خستگی می کنیم، این نور لبخند می تواند به ما احساس آرامش بدهد.
مشتری G: دوستان من تحت تأثیر عادت من به بررسی مکرر اینکه آیا در هنگام بیرون رفتن قفل است یا خیر، تحت تأثیر قرار می گیرند.
قبل از شروع استفاده از قفل هوشمند درب، همیشه وضعیت قفل درب را به طور مکرر بررسی می کنم. گاهی اوقات مجبور می شوم دوباره تایید کنم و سپس برنامه آینده من را کاملاً مختل می کند. از آنجایی که من یک قفل هوشمند درب دارم، عملکرد قفل خودکار درب زمان زیادی را برای من ذخیره کرده است. مخصوصاً وقتی در را می‌بندم، اگر کاملاً بسته شده باشم، لبه ی در بلند می‌شود. اگر نه، چراغ قرمز روی منحنی لبخند روشن است. Philips EasyKey به من اجازه می دهد تا راحت بیرون بروم.
طراحی نورپردازی منحنی لبخند Philips EasyKey، باعث می شود احساس شادی بیشتری داشته باشید.
تغییر، بیش از کمی.

Views: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *