به طور کلی می گوییم احساس امنیت یک فرد ناشی از داشتن پول کارت اعتباری، بنزین در ماشین و باتری کافی در تلفن همراه است. برای کسانی که از قفل هوشمند درب آپارتمان استفاده می کنند، احساس امنیت آنها نیز ناشی از باتری کافی در قفل هوشمند درب است. از آنجایی که محصولات فناوری الکترونیک از پشتیبان باتری، صفحه نمایش روشن، باز کردن قفل و شبکه و غیره استفاده می کنند… بنابراین، برخی از مردم نگران هستند که اگر باتری قفل هوشمند تمام شود چه باید بکنند؟ آیا وقتی باتری کاملا خالی شده است، ورود یا خروج غیرممکن است؟ صادقانه بگویم، جای نگرانی نیست. با در نظر گرفتن چندین عملکرد ایمنی الکتریکی قفل هوشمند فیلیپس، راحتی و هوشمندی آن نشان دهنده روش های مختلف باز کردن قفل آن است که پس از توسعه و ارتقای قفل هوشمند برای چندین سال، به اندازه کافی برای سایر عملکردها ایمن است و او مهربان است. جهت مشاهده قیمت قفل هوشمند درب به سایت htnprime.com مراجعه نمایید.

دستگیره فیلیپس اصل

هشدار باتری کم

در قفل ضد سرقت الکترونیکی GA374-2019 مقرر شده است که وقتی توان الکتریکی قفل ضد سرقت الکترونیکی کمتر از 80 درصد ولتاژ نامی است، باید اثبات ولتاژ را ارائه دهید. پس از دریافت نشان، قفل را می توان به طور معمول بیش از 50 بار بسته و باز کرد. سیستم ضد سرقت الکترونیکی باید اطلاعات مربوط به باتری تحت ولتاژ را به ریموت کنترل ارسال کند. قفل هوشمند فیلیپس با اعلان باتری کم فعال می شود. هنگامی که باتری زیر 20% باشد، یک هشدار برای یادآوری تعویض باتری نمایش داده می شود. قفل درب را می توان به طور معمول در عرض یک هفته پس از اعلان باتری کم استفاده کرد که به طور کامل کارکرد دستگیره فیلیپس را تضمین می کند. در عین حال، پس از جفت شدن قفل با APP، قفل شبکه هوشمند مانند Philips smart DDL702E می تواند اطلاعات زمان باتری را در APP مشاهده کند.

قفل کلید مکانیکی

در سال 2007، الزامات فنی عمومی برای قفل‌های ضد سرقت دیجیتال، قفل هوشمند را ملزم به داشتن عملکرد باز کردن قفل اضطراری کرد، زیرا قفل هوشمند و سیلندر مکانیکی می‌توانند نقش مهمی در مدیریت شرایطی داشته باشند که در آن مواردی مانند نقص PCBA، PCBA در آتش آسیب می‌بیند. . به عبارت دیگر به دلیل عدم برق رسانی در قفل هوشمند می توان درب را با کلید مکانیکی باز کرد. هر قفل هوشمند فیلیپس تنها دو کلید مکانیکی دارد. در عین حال از حلقه C استفاده می شود و سوراخی در پایین قفل پنهان می شود که به یکپارچگی آن آسیب وارد نمی کند و فناوری قفل قفل برای تقویت امنیت قفل دشوارتر است. از آنجایی که کلید مکانیکی برای باز کردن قفل اضطراری استفاده می شود، توصیه می شود آن را به طور جداگانه در مکانی دائمی برای دسترسی آسان نگه دارید اما آن را در خانه بگذارید. اگر قفل هوشمند اشتباه کند، کلید را در خانه فراموش می کنید. بنابراین، می توانید آن را در اداره، ماشین یا خانه بستگان خود بگذارید.

پورت USB برای برق اضطراری

اگر قفل هوشمند اغلب شما را به یاد باتری کم می اندازد یا فراموش می کنید باتری را تعویض کنید یا کلید مکانیکی را پیدا نمی کنید، قفل هوشمند فیلیپس دارای یک کانکتور برق میکرو USB است. درب را می توان با یک منبع برق اضطراری از پاوربانک های استاندارد باز کرد که می تواند مشکل عمر باتری را حل کند.

دستگیره چرخشی داخلی برای باز کردن قفل

در صورت کمبود باتری یا قطع برق، قفل هوشمند درب را می توان از بیرون با کلید مکانیکی یا برق اضطراری باز کرد. با این حال، اگر قفل درب به دلیل یک موقعیت ناگهانی غیرفعال شدن قفل در از اتاق باز نشود، چه؟ نگران نباش! قفل هوشمند فیلیپس مجهز به یک عملکرد فرار اضطراری داخلی است که به عنوان دکمه آزادسازی اضطراری در صفحه پشتی طراحی شده است. هنگامی که عملکرد الکترونیکی قفل هوشمند از کار می افتد، قفل درب را می توان با چرخاندن یک دستگیره باز کرد تا از تخلیه سریع افراد در شرایط اضطراری مانند آتش سوزی یا قطع برق اطمینان حاصل شود. قفل هوشمند فیلیپس می تواند با چرخاندن صفحه کلید برای اطمینان از ایمنی، از شما در برابر خطر در مواقع اضطراری محافظت کند.

آیا اطلاعات فوق را در مورد مصرف برق قفل هوشمند درب دریافت کرده اید؟ قفل هوشمند درب فیلیپس همیشه بر “نوآوری” و “مردم گرایی” تمرکز می کند و تاکید بیشتری بر تجربه کاربری مشتریان دارد و به شما احساس امنیت می دهد.

Views: 11

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *