در سال های اخیر زندگی هوشمندانه به موضوعی داغ در جامعه تبدیل شده است. به عنوان اولین انتخاب برای بسیاری از خانواده ها برای بهبود تجربه قفل درب، قفل های هوشمند به تدریج در زندگی ما ادغام شده اند. با این حال، انواع مختلفی از محصولات قفل درب هوشمند در بازار وجود دارد. چگونه یک قفل درب هوشمند مطمئن و مطمئن انتخاب کنیم؟ کار بیشتر بهتر است؟ یا قیمت کمتر بهتر است؟ یا خوب به نظر رسیدن به این معنی است که شما خوب هستید؟ قفل های هوشمند درب به عنوان وسایل اولیه امنیتی خانه باید توجه بیشتری به انتخاب خود داشته باشند. سپس، چهار اصل زیر نحوه انتخاب و خرید قفل دیجیتال درب آپارتمان رضایت بخش را نشان می دهد.

قفل هوشمند درب آپارتمان

ابتدا روی عملکرد تمرکز کنید

توابع بیشتر همیشه بهتر نیستند.

در مقایسه با قفل مکانیکی سنتی، عملکرد قفل هوشمند به عنوان یک محصول الکترونیکی هوشمند متفاوت است. اما عملکرد بیشتر همیشه بهتر نیست. بیایید روش باز کردن قفل را به عنوان مثال در نظر بگیریم. وقتی یک قفل هوشمند را انتخاب می کنیم، غیرمنطقی است که فقط چندین روش باز کردن قفل را دنبال کنیم و عملکرد آن را نادیده بگیریم. انجمن مصرف کنندگان چین هشدار داده است که با گسترش روش های باز کردن قفل، خطرات بالقوه بیشتری نیز متحمل می شوند.

تشخیص خوب بودن یا نبودن قفل هوشمند نه به تعداد امکانات، بلکه به امنیت و پایداری آن بستگی دارد. بنابراین ما می توانیم به فروشگاه انحصاری آفلاین مراجعه کنیم تا محصول مورد علاقه شما را پیدا کنیم. سپس بر اساس نیاز به انتخاب قفل هوشمند با تکنولوژی خوب کلامی و بالغ در بودجه محدود.

دوم، تمرکز بر برند

مارک های واجد شرایط و استاندارد را انتخاب کنید

قفل هوشمند یک دستگاه امنیتی هوشمند با نرخ تعویض پایین است. از این رو توصیه می شود برندهای باکیفیت را انتخاب کنید و صلاحیت ها و اطلاعات مربوط به برندها را به دقت بررسی کنید. همچنین تبلیغات دهان به دهان و کیفیت قفل هوشمند با توجه به تجربه کاربری که توسط مشتریان خریدار به اشتراک گذاشته شده است، رتبه بندی می شود.

در ضمن خرید قفل هوشمند درب از طریق مجاری رسمی. برای خرید آنلاین پیشنهاد می شود فروشگاه پرچمدار رسمی برند یا فروشگاه های مجاز رسمی را انتخاب کنید. هنگام خرید آفلاین، انتخاب فروشگاه انحصاری برند یا نمایندگی های رسمی مجاز در مراکز خرید لوازم خانگی و … مجاز است.

سوم، روی قیمت تمرکز کنید

پول عاقل، پوند احمق

پس انداز پول خیلی چیزها را در زندگی از بین برده است. البته «آنچه را که برایش پرداخت می کنید، دریافت می کنید» بی دلیل نیست. برای مثال قیمت قفل هوشمند درب ضد سرقت را در نظر بگیرید. برای صرفه جویی در هزینه، خرید یک کالای فاقد صلاحیت به منزله ایجاد مشکل در خانه است. یک قفل هوشمند ارزان قیمت که فاقد تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش است، نه تنها باز کردن قفل را ناخوشایند می کند، بلکه منجر به صرف هزینه بیشتر برای تعمیر یا تعویض و گهگاه نگرانی در مورد امنیت خانه می شود.

چیزهای زیادی در زندگی وجود دارند که با پس انداز پول خراب می شوند. در واقع، \”شما ​​چیزی را که برای آن پول می پردازید دریافت می کنید\” چیز بدی نیست. برای مثال قفل های هوشمند را در نظر بگیرید. برای صرفه جویی در هزینه، خرید یک محصول نامرغوب مانند آوردن مشکلات خانه است. قفل هوشمند ارزان قیمت و بدون هیچ گونه تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش نه تنها بازگشایی را آسان نمی کند، بلکه هر از چند گاهی باعث ایجاد هزینه های اضافی برای تعمیر یا تعویض و حتی نگرانی در مورد امنیت منزل می شود.

بنابراین در انتخاب قفل هوشمند باید به دقت فکر کنیم و از یک سکه و پوند احمقانه خودداری کنیم. اگر بودجه اجازه دهد ترجیح می دهیم یک قفل هوشمند با برندهای خوراکی خوب بخریم.

چهارم، تمرکز بر خدمات.

نصب رایگان جهانی، خدمات آنلاین 24 ساعته

خوب است که کاربر غیر سریع باشید و تأکید بیشتری بر خدمات قفل هوشمند داشته باشید. علاوه بر این، اندازه گیری، نصب و خدمات پس از فروش نیز از قطعات ضروری است. این در حالی است که اکثر فروشگاه های انحصاری برندها از نظر توزیع ناهموار، قطعات و لوازم جانبی و فروش ناقص پس از بازار مشکل دارند. از این رو باید به خدمات پس از فروش برندها اهمیت بیشتری دهیم.

در حال حاضر، بیش از 8000 شبکه خدماتی در سرزمین اصلی چین با خدمات پیش فروش، فروش و خدمات پس از فروش به خوبی توسعه یافته وجود دارد. با نصب رایگان در منزل، خط تلفن 24 ساعته، تضمین کیفیت 3 ساله و بیمه مسئولیت محصولات 32000000 متعهد به ارائه خدمات کارآمد و به موقع و رفع نیازهای پس از فروش کاربران در اسرع وقت می باشد.

در نهایت، هنگام انتخاب قفل هوشمند، به جای خرید یک قفل هوشمند بی کیفیت، روی فاکتورهای عملکرد، برند، قیمت و خدمات فوق تمرکز می کنیم. دستگیره فیلیپس شما را از دردسر «قفل کردن» رها کرده و از آزادی ورود و خروج لذت خواهید برد.

Views: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *