قفل هوشمند فیلیپس یک محصول امنیتی هوشمند سطح ابتدایی است که تحت آزمایش‌ها و آزمایش‌های دقیق از تهیه مواد اولیه تا فرآیند تولید و بازرسی کارخانه قرار می‌گیرد. با این حال، قفل های هوشمند محصولات الکترونیکی هستند که اغلب در زندگی روزمره مانند تلفن همراه و اتومبیل استفاده می شوند، اما جایگزینی آنها دشوار است. صرف نظر از اینکه کیفیت قفل هوشمند چقدر خوب است، بنابراین تعمیر و نگهداری منظم ضروری است. قیمت قفل دیجیتال درب آپارتمان فیلیپس را می توانید در سایت htnprime مشاهده نمایید.

قفل الکترونیکی درب ورودی

هنگام استفاده از قفل هوشمند درب منزل فیلیپس در زندگی روزمره باید به چه جزئیاتی توجه کرد؟

ظاهر سپر محافظ از مواد ضد خوردگی استفاده می کند.

همانطور که همه ما می دانیم، قفل هوشمند به عنوان یک محصول الکترونیکی شامل PCBA و قطعات الکترونیکی است. قفل هوشمند علاوه بر اطمینان از هوابندی محصول، تا حد امکان نباید در معرض نشتی یا پاشش آب قرار گیرد.

اکثر کاورهای قفل هوشمند فیلیپس از فرآیند سیم کشی IML استفاده می کنند. اگرچه آنها مقاوم در برابر سایش، ضد خش، ضد آب و ضد رطوبت هستند، اما باید از مواد خورنده محافظت شوند تا پوشش سطح را اکسید نکنند، به لایه محافظ پوسته آسیب نرسانند و ظاهر چکمه هوشمند را تحت تأثیر قرار ندهند.

ناحیه تشخیص اثر انگشت باید با یک پارچه نرم خشک پاک شود

در میان بسیاری از فناوری‌های بیومتریک که به روشی راحت، سریع و دقیق ارائه شده‌اند، فناوری اثر انگشت بیشترین استفاده را دارد و قفل‌های هوشمند درب نیز از این قاعده مستثنی نیستند. روش باز کردن قفل با یک لمس برای استفاده روزمره در بین مشتریان محبوب است.

با این حال، پس از مدتی استفاده از آن، کاهش حساسیت تشخیص اثر انگشت طبیعی است. در بیشتر موارد، این به دلیل کثیفی روی شیشه جمع‌آوری اثر انگشت است. می‌توانیم آن را به آرامی با یک پارچه نرم خشک پاک کنیم، اما برای جلوگیری از آسیب دائمی به شیشه مونتاژ، از گلوله‌های تمیزکننده سیم‌های فولادی با آب‌شکن یا مواد خورنده استفاده نکنید تا آسیبی نبیند یا خراشیده نشود.

از استفاده از روان کننده بر روی سیلندرهای قفل و بسته بندی خودداری کنید.

هم سیلندر قفل و هم قسمت مورتیز اجزای مهم یک قفل هوشمند هستند. در صورت بروز شرایط غیرعادی، مانند پارازیت در هنگام استفاده از قفل هوشمند، چه کاری باید انجام دهم؟ اولین کاری که باید انجام دهید این است که برای رفع اشکال در محل با مرکز خدمات برند یا خدمات حرفه ای تماس بگیرید. با این حال، اسپری خصوصی روان کننده ها مجاز نیست زیرا ممکن است باعث اتصال کوتاه در قفل هوشمند شود.

بیایید یک سیلندر قفل را به عنوان مثال در نظر بگیریم. سیلندر قفل قسمت اصلی کلید مکانیکی برای باز کردن قفل است. معمولاً فقط در موقعیت‌های غیرعادی مانند هنگام قطع برق استفاده می‌شود. اگر برای مدت طولانی استفاده نشود، کلید مکانیکی ممکن است به آرامی درگیر نشود. اما از روغن روان کننده استفاده نکنید تا گریس به فنر پین نچسبد و چرخاندن پیچ قفل و باز کردن در را غیرممکن کند.

برای جلوگیری از نشتی، سطح باتری را به طور مرتب بررسی کنید.

باتری یکی از ابزارهای اصلی تغذیه بلوک هوشمند است و طول عمر باتری باید به طور مرتب در طول استفاده روزانه بررسی شود. وقتی قصد دارید برای مدت طولانی بیرون بروید، باتری را از قبل بررسی کنید. اگر هشدار باتری کم رخ داد، لطفا باتری را به موقع تعویض کنید. اگر در هوای گرم و مرطوب نشتی رخ داد، سریعاً باتری را تعویض کنید و مراقب باشید که باتری های قدیمی و جدید را با هم مخلوط نکنید. برای اطمینان از دوام قفل هوشمند، استفاده از باتری های خشک قلیایی AA با کیفیت بالا توصیه می شود. هنگام نصب و استفاده از قفل هوشمند مراقب باشید باتری را خارج نکنید.

به طور خلاصه، زمانی که از قفل دیجیتالی درب آپارتمان فیلیپس استفاده می کنیم، باید به نگهداری روزانه سپر، سیلندر، دوشاخه، باتری و غیره توجه کنیم. بنابراین ظاهر راحت، ایمن و زیبای قفل هوشمند فیلیپس می تواند بهتر از ما محافظت کند.

Views: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *