اگر نمی‌خواهید قفل هوشمند را تعویض کنید، می‌توانید دو نگرش اصلی را در این مورد پیدا کنید: کسی از قفل هوشمند راضی است، در حالی که کسی شک دارد: آیا قفل الکترونیکی درب منزل احمقانه است؟ آیا قفل هوشمند با قطع برق کار می کند؟ آیا صفحه باز با عکس منفجر می شود؟

امروز من “سنگ شکن نگرانی” خواهم بود تا سوء تفاهم ها و نگرانی های شما در مورد قفل هوشمند را برطرف کنم.

سوال 1: آیا قفل در توسط عکس یا اثر انگشت جعلی شکسته می شود؟

پاسخ منفی است. ابتدا، Philips DDL709-FVP از فناوری تشخیص دوچشمی SenseTime در عملکرد تشخیص چهره استفاده می کند. اگر پشت در بمانید، ماژول تشخیص چهره برای گرفتن یک شبیه سازی استریوی سه بعدی از تصویر چشم انسان در دوربین دوگانه فعال می شود. آرایش کردن یا عینک زدن روی جلوه تشخیص تأثیر نمی گذارد، اما تصویر نمی تواند قفل در را انتخاب کند. هیچ شبیه سازی نمی تواند باعث شود فیلیپس DDL709-FVP قفل در را باز کند.

علاوه بر این، Philips EasyKey از حسگر اثر انگشت حالت جامد استفاده می‌کند که جزئیات اثر انگشت را در زیر سطح پوست برای تشخیص جمع‌آوری می‌کند. بنابراین اثر انگشت کاذب ناشی از چسباندن نوار چسب نمی تواند در را باز کند.

سوال 2: اگر قفل هوشمند از در برداشته شود چه باید بکنیم؟

سخت نگیر! تمامی محصولات فیلیپس EasyKey قبل از عرضه به بازار باید یک سری تست های حرفه ای را پشت سر بگذارند. به عنوان مثال قابلیت ضد سوراخ شدن را در نظر بگیرید، جنس قاب فیلیپس EasyKey استاندارد IP52 《GB/T 4208-2017》 را برآورده می کند.

Philips EasyKey از عملکردهای ضد دستکاری، قفل و سایر عملکردهای هشدار استفاده می کند.DDL709-FVP دارای سنسور اولتراسونیک است. هنگامی که حرکت غیر طبیعی در خارج از در وجود دارد دوربین هر حرکت غیرعادی را فعال و ضبط می کند. در همان زمان، یک هشدار حرکت تولید می شود و به تلفن همراه هل داده می شود. Philips EasyKey از شما در برابر خطرات امنیتی پنهان محافظت می کند.

قفل دیجیتالی

سوال 3: آیا قفل هوشمند درب خانه در مواقع اضطراری بی فایده خواهد بود؟

نه! قفل هوشمند به عنوان یک محصول الکترونیکی نمی تواند از ساپورت برق جدا شود، اما حتی در صورت قطع برق نیز جای نگرانی نیست. پنل محافظ عقب Philips EasyKey دارای طراحی خروج اضطراری است، مانند دکمه چرخشی اضطراری برای باز کردن قفل درب با یک دور. استفاده از پاوربانک یا کلید مکانیکی برای باز کردن قفل اضطراری نیز پشتیبانی می شود. نگران قطع ارتباط نباشید.

لطفاً در زمانی که باتری کم است یا قطعی برق وجود دارد، باتری را به موقع تعویض کنید. باتری لیتیومی باید خارج و شارژ شود.

سوال 4: آیا باید هر بار که قفل هوشمند را تعویض می کنم درب را تعویض کنم؟

نه! فیلیپس ایزی برای درب های امنیتی، درب های مسی یا چوبی و ضخامت های مناسب درب 38-60 میلی متر مناسب است. برای تطبیق لوازم جانبی متناسب با درب شما، نصاب اطلاعات قفل درب شما را قبل از فروش یکی یکی تایید می کند، مانند نوع صفحه نصب، اندازه درز در و غیره. نصب و استفاده از قفل هوشمند شما تضمین شده است. شما می توانید پس از دریافت محصول هر زمان که بخواهید سرویس نصب را برنامه ریزی کنید.

سوال 5: چگونه یک قفل هوشمند انتخاب کنیم؟

یک قفل هوشمند خوب باید ایمن، راحت و چند منظوره باشد. Philips DDL709-FVP نمایشگر در، زنگ در و قفل در را به طور کلی نصب می‌کند، از باز کردن قفل با چهره، نمایشگر از راه دور، صفحه نمایش HD داخلی، هشدار حرکت غیرعادی و عملکرد دیگری استفاده می‌کند. دیگر نگران نباشید، بدون نیاز به دوربین، زنگ در و سایر وسایل مجزا، مشکلات امنیتی خانه شما را همزمان حل کنید.

Visits: 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *