در حال حاضر، زندگی هوشمند به مرور در بین عموم پایدار می‌شود. جوامع بیشتر و بیشتری شروع به استفاده از سیستم دسترسی با تشخیص چهره کرده‌اند. حتی ساختمان‌های مسکونی مختلف نیز از سیستم کنترل دسترسی برای ورود استفاده می‌کنند. به علاوه، قفل درب هوشمند که به تدریج قفل‌های سنتی را جایگزین می‌کند، در بین خانواده‌ها پراکنده شده است.

سپس، Philips EasyKey چگونه باز کردن قفل با یک دستگیره را انجام می دهد؟

تشخیص اثر انگشتی بصری

بازکردن با یک لمس و با سرعت بالا

سنسور اثر انگشتی فیلیپس EasyKey در دسته قفل درب قرار دارد. وقتی ما دستچه را در دست می‌گیریم، انگشتان به طور طبیعی روی خواننده اثر انگشت می‌افتند که به طور ارگونومیک با حس نگه داشتن راحتی طراحی شده است.

در عین حال، از تکنولوژی تشخیص اثر انگشت نیمه‌هادی با سرعتی کمتر یا مساوی 0.5 ثانیه استفاده می‌کند. این قابلیت به خوبی می‌تواند تشخیص اثر انگشت جعلی را به طور مؤثری جلوگیری کند و همچنین قابلیت تأیید هویت و تعمیر اثر انگشت را دارد. به عنوان مثال، اگر انگشتان ما کمی خراشیده یا ترک خورده باشند، بخشی از تصاویر اثر انگشت آسیب دیده و کدر را می‌تواند بازسازی کند. اگر الگوی اثر انگشت ما مبهم باشد، بخشی از تصویر اثر انگشت را می‌تواند به طور خودکار تعمیر کند تا تشخیص دادن مؤثر و افزایش امنیت را فراهم کند.

علاوه بر این، فیلیپس EasyKey امکان افزودن 100 گروه اثر انگشت را برای برآورده کردن نیازهای بازکردن درب تمام خانواده فراهم می‌کند. این طراحی برای استفاده آسان از آن توسط سالمندان و کودکان مناسب است.

قفل دوربین کاملاً خودکار

بازکردن خودکار با یک گام

کاملاً خودکار، نوعی وضعیت کاری است که قفل دوربین به طور خودکار با استفاده از موتور باز می‌شود، بدون توجه به اینکه درب از خارج یا درون ساختمان باز شود. در ادامه، هنگام بسته شدن درب، درب نیز به طور خودکار قفل می‌شود.

نمایندگی دستگیره PHILIPS در ایران شرکت اچ تی ان پرایم می‌باشد سایت htnsmart جهت معرفی محصولات می‌باشد.

نمایندگی دستگیره PHILIPS

پس از تأیید موفق قفل هوشمند درب، پین درب به طور خودکار عقب می‌کشد. سپس، ما می‌توانیم دستگیره را فشار داده یا بکشیم تا در را باز یا ببندیم. در مقایسه با مراحل رایج باز کردن درب مانند جستجوی کلیدها، وارد کردن کلید در سوراخ و چرخاندن کلید، این فرایند را ساده می‌کند. علاوه بر این، هنگامی که درب بسته شود، پین درب نیز بطور خودکار بروزرسانی می‌شود و بدون سایر عملیات غیرضروری قفل می‌شود.

علاوه بر این، این قفل دارای وظایف هشدار دهنده بسته شدن و هشدار دهنده باز شدن است، که نگرانی از چک کردن مکرر وضعیت درب را کاهش می‌دهد و از “اختلال وسواسی-جبری قفل کردن درب” را از بین می‌برد.

سنسور داخلی مادون قرمز و لمسی

در صورت تشخیص دست، درب باز می‌شود

به عنوان یک کمک به امنیت خانه، فیلیپس EasyKey روش‌های قفل کردن ایمن و مناسبی را اجرا می‌کند. این دستگاه نه تنها از ویژگی‌های امنیتی متنوعی مانند هشدار در صورت ورود زورآوران، تأیید دوتایی و هشدارهای متعدد برخوردار است، بلکه سنسور مادون قرمز و لمسی را نیز روی پنجره داخلی دارد. وقتی دستمان را روی سنسور لمسی قرار می‌دهیم، به طور خودکار تشخیص داده شده و قفل درب باز می‌شود. بنابراین، حتی اگر به عجله بروید، می‌توانید به راحتی باشید.

با یک حرکت باز کردن درب، فیلیپس EasyKey زندگی‌مان را راحت‌تر و ایمن‌تر می‌کند.

جهت نصب دستگیره فیلیپس می توانید با نمایندگی دستگیره فیلیپس در ایران که شرکت اچ تی ان پرایم می باشد تماس بگیرید.

Views: 47

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *