کاربرانی که قفل رمزی PHILIPS را خریداری کرده‌اند، اغلب این سوال را دارند: چرا قفل هوشمند آنقدر جدید و تازه است در حالی که برای مدت طولانی استفاده شده است؟ در واقع، یک قفل درب که می‌تواند امنیت درب را تضمین کند، جدا نشدنی از فرآیند پوشش سطحی با کیفیت است.

فرآیند پوشش سطحی یک فناوری است که می‌تواند ظاهر، بافت، مقاومت در برابر سایش و خوردگی محصول را بهبود بخشد. این فرآیند امکان ایجاد لایه‌ای با خواص ویژه بر روی سطح ماده را از طریق روش‌های فیزیکی یا شیمیایی فراهم می‌کند.

پس، چه فرآیند پوشش سطحی در Philips EasyKey به‌طور اصلی استفاده می‌شود؟ چه مزیتی برای این فناوری وجود دارد؟ بیایید پاسخ را در htn smart بیابیم!

نصب دستگیره فیلیپس

الکتروپلیتینگ

الکتروپلیتینگ یک نوع فرآیند است که در آن با اصل الکترولیز، یک لایه نازک از فیلم فلزی بر روی سطح فلزی اعمال می‌شود. کاتیون فلز قبل از پوشش در محلول پوشش‌دهی بر روی سطح فلز پایه رسوب می‌شود و یک پوشش شکل می‌دهد.
با استفاده از فرآیند الکتروپلیتینگ، دستگیره دیجیتال فیلیپس می‌تواند ظاهری زیبا، سختی بالا، مقاومت قوی در برابر خوردگی، صافی بهتر و توانایی مقاومت در برابر حرارت داشته باشد. در حال حاضر، این فناوری به طور گسترده‌ای در فرآیند پوشش سطحی در زمینه قفل هوشمند درب استفاده می‌شود.

ورنیش پخت‌کاری

ورنیش پخت‌کاری یک روش نوظهور از اسپری لاک است. پس از آنکه سطح محصول به درجه‌ای از خشونت سطح صاف شده است، آن را در اتاق ورنیش‌گیری قرار داده و در دمای بالا پخت کرده تا لایه رنگ شکل گیری و خشک شود.
در مقایسه با رنگ معمولی، لایه رنگ از طریق فرآیند ورنیش پخت‌کاری جامدتر می‌شود و به سهولت جدا نمی‌شود. علاوه بر این، فیلم رنگی صاف و با اشباع رنگ بالا و مقاومت قوی در برابر رطوبت و آتش دارد.

تکنولوژی سیم‌کشی IML

به استثنای فرآیند الکتروپلیش یا رنگ‌آمیزی، بیشتر اسکاچئون‌های Philips EasyKey از تکنولوژی سیم‌کشی IML استفاده می‌کنند.

تکنولوژی سیم‌کشی IML یک نوع جدید از تکنولوژی تزئین درون قالب است که ترکیبی از چاپ صفحه‌ای، قالب‌سازی و تزریق پلاستیک است. این تکنولوژی نه تنها باعث می‌شود سطح فلزی حاصل، درخششی فلزی غیر آینه‌ای داشته باشد، بلکه می‌تواند عیوب ریز روی سطح فلزی را نیز کاهش دهد.

یک آزمایش نشان می‌دهد که محصولاتی که از تکنولوژی سیم‌کشی IML استفاده می‌کنند، در محیطی با رطوبت نسبی 95 تا 100 درصد، به خشک شدن، جدا شدن یا تغییر شکل معرض نمی‌شوند. این تکنولوژی دارای عملکرد ضدآب و ضدرطوبت خاصی است.

علاوه بر این، این تکنولوژی قادر است روکش‌های اثر انگشت را به طور موثری پیشگیری کند. به همین دلیل، این تکنولوژی به طور گسترده‌ای در زمینه سیستم‌های امنیتی استفاده شده است تا برخی از مشکلات امنیتی ناشی از روکش‌های اثر انگشت را حل کند. Philips EasyKey همچنین از این تکنولوژی بهره برده است.
با استفاده از این تکنولوژی، اسکاچئون Philips EasyKey به راحتی می‌بازد و دارای مقاومت قوی در برابر زوال رنگ و همچنین مقاومت بالا در برابر ساییدگی و خط و خش است. این محصول ضدآب، ضدرطوبت و ضداثر انگشت است که می‌تواند به طور موثری جلوی دزدیده شدن اثر انگشت‌های ما را بگیرد. Philips EasyKey امنیت خانه ما را در جزئیات حفظ می‌کند.

به طور خلاصه، الکتروپلیش، رنگ‌آمیزی و فرآیند سیم‌کشی IML، اصلی‌ترین فرآیندهای پوشش سطحی قفل فیلیپس هستند. عمر قفل هوشمند درب به تاخیر انداخته شده و به کاربر تجربه بهتری ارائه می‌دهد.

Philips EasyKey طراحی منحصر به فردی را به درب شما می‌آورد و زندگی را آسان‌تر می‌کند.

Views: 12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *