با پیشرفت و به روز شدن فناوری در سال‌های اخیر، تجهیزات امنیت هوشمند به آرامی وارد خانواده‌های عمومی شده است. با ترکیب راحتی، امنیت و طراحی انسان‌محور، قفل هوشمند درب به تدریج به یک مورد علاقه جدید برای افزایش امنیت خانه مردم تبدیل شده است. به همین دلیل، Philips DDL702-8HW نیز بیشتر توجه عموم را به خود جلب می‌کند. برای مشاهده قیمت قفل دیجیتال به سایت اچ تی ان پرایم مراجعه نمایید.

5+1، 0.0001%، 30 دقیقه، 10%، 32، 270… این اعداد باعث می‌شوند قفل هوشمند تشخیص چهره این مدل یک اثر عمیق‌تر را به خاطر بیاورد. حالا، هر کدام از این اعداد چه نقشی را ایفا می‌کنند؟

5+1

روش‌های متعدد بازکردن

تا کنون، از توسعه قفل‌های سنتی تا قفل‌های هوشمند درب، می‌توان دید که کلید دیگر تنها راه بازکردن نیست. قفل هوشمند تشخیص چهره Philips DDL702 پنج روش بازکردن شامل تشخیص چهره، اثر انگشت، کد PIN، کلید مکانیکی و کد PIN موقت را انتخاب کرده است که می‌تواند نیازهای تمام خانواده را برآورده کند.

علاوه بر این، این نوع قفل هوشمند از روش بازکردن با دو تأییدیه استفاده می‌کند. در این حالت، شما می‌توانید هر 2 ترکیب از تشخیص چهره، اثر انگشت و کد PIN را ترکیب کنید تا درب را تأیید و باز کنید. حالت تأییدیه دوتایی، به شما اطمینان دوبرابری می‌دهد.

0.0001٪

شناسایی دقیق و واکنش حساس

قفل هوشمند تشخیص چهره Philips DDL702 از فناوری تشخیص دوچشمی SenseTime استفاده می‌کند. طراحی دو دوربین آن قادر به شبیه‌سازی تصویربرداری چشم انسان و دریافت اطلاعات چهره از تمام جهات است. همچنین می‌تواند از از دست دادن اطلاعات ناشی از تصویربرداری دوبعدی جلوگیری کند و بطور موثر تصاویر، عکس‌ها و آرایش را شناسایی کند.

با توجه به داده‌های آزمایشگاه تشخیص چهره SenseTime، نرخ پذیرش غلط آن کمتر از 0.0001٪ با سطح امنیت بالاتری است.

10٪

حسگر هوشمند

صرفه‌جویی در انرژی

دلیلی که دستگاه‌های هوشمند “هوشمند” نامیده می‌شوند، داشتن “توانایی” درک است. و توانایی “درک” دستگاه‌های هوشمند عمدتاً از حسگر آنها به دست می‌آید.

قفل هوشمند تشخیص چهره Philips DDL702 از حسگر اولتراسونیک ژاپنی TDK استفاده می‌کند. وقتی یک شیء به آرامی به دستگاه نزدیک می‌شود و خارج از درب می‌ماند، ماژول حسگر اولتراسونیک به سرعت با توجه به اطلاعات و داده‌های بازخوردی پاسخ می‌دهد. بنابراین، اگر کسی به قفل هوشمند نزدیک شود، ماژول تشخیص چهره آن بیدار شده و واکنش نشان می‌دهد.

علاوه بر این، مصرف انرژی ماژول حسگر اولتراسونیک فقط 10٪ از ماژول حسگر مادون قرمز سنتی است. به این ترتیب، می‌توان گفت که فناوری حسگر اولتراسونیک ژاپنی TDK نه تنها قابلیت هوشمندی برای قفل هوشمند Philips DDL702 را فراهم می‌کند، بلکه عمر باتری طولانی مدت آن را تضمین می‌کند که همچنین کارآمد و صرفه‌جویی در انرژی است.

30 دقیقه

کد PIN موقت، آماده سازی برای شرایط استثنا

چه اتفاقی می‌افتد اگر خویشاوندان یا دوستان شما در هنگامی که شما در خانه نیستید، به طور ناگهانی بیایند؟ نگران نباشید. قفل هوشمند تشخیص چهره Philips DDL702 از شبکه Wi-Fi پشتیبانی می‌کند، به این معنی که شما می‌توانید هر زمان رکورد قفل درب و کد PIN را بررسی کنید و کد PIN موقت را به صورت راه دور به اشتراک بگذارید. در صورتی که بازدیدکننده در ۳۰ دقیقه مدت اعتبار کد PIN موقت وارد شود، درب باز خواهد شد. این به طور موثری از وضعیت محرج جلوگیری می‌کند که باید رمز عبور قفل درب را به دلیل آشنایی زیاد افراد تغییر دهید.

قیمت قفل دیجیتال درب آپارتمان با گارانتی اچ تی ان پرایم را در نمایندگی فیلیپس در ایران به آدرس htnprime.com مشاهده نمایید.

۳۲ رقم

کد PIN پنهان، کارآمد در مقابل جستجوی نفوذ

کد PIN به اندازه‌ای در زندگی روزمره ما شایع است که نگران هستیم که ممکن است فاش شود. اما اگر آن را به طور مکرر تغییر دهیم، نگران شده وقتی که لازم باشد به خاطر بسپاریم قادر به یادآوری آن‌ها نباشیم. بنابراین، فناوری کد PIN پنهان می‌تواند به طور قابل توجهی این نقصانات را جبران کند.

قفل هوشمند تشخیص چهره Philips DDL702 از یک کد PIN پنهان ۳۲ رقمی استفاده می‌کند. درب می‌تواند با موفقیت باز شود برای اینکه ما به صورت پیاپی کد PIN واقعی را وارد کنیم، حتی اگر هر ترکیبی از اعداد را وارد کنیم. این می‌تواند به طور موثری از وضعیت محرج جلوگیری کند که هنگامی که نمی‌خواهید کد PIN خود را فاش کنید، که سطح امنیت آن را افزایش می‌دهد.

۲۷۰ دقیقه

سیلندر قفل درجه C، بیشترین ایمنی در برابر سرقت

قفل‌های سنتی و قفل هوشمند درب هر دو باید یک خصوصیت مشترک داشته باشند، به این معنی که طبق استاندارد ملی باید طراحی شود تا حفره قفل اضطراری در نظر گرفته شود.

اما تفاوت این است که Philips EasyKey با سیلندر قفل درجه C با بالاترین سطح ضد سرقت در بازار تجهیز شده است. این قفل از چندین تکنولوژی ضد سرقت و یک طراحی منحصر به فرد با ساختار ماربل و تیغه استفاده می‌کند. زمان باز شدن روش‌های ضد سرقت بیش از ۲۷۰ دقیقه است و حفره قفل را در پایین پنهان می‌کند که سطح مقابله با سرقت خانه ما را تسهیل می‌کند.

از بین اعداد ویژه فوق در قفل هوشمند تشخیص چهره Philips DDL702، چند عدد را در زندگی خود مسلط و به کار برده‌اید؟ Philips EasyKey متعهد به تمرکز بر تقاضای کاربران است و به نوآوری و تحقیق و توسعه تمرکز دارد. با ارائه تمام جزئیات در هر طراحی از قفل درب، Philips EasyKey تجربه متمایزی از زندگی هوشمند را برای شما به ارمغان می‌آورد. قیمت قفل هوشمند را می توانید با کلیک بر روی فروشگاه در منو مشاهده نمایید.

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *