این قفل الکترونیکی درب منزل مورد علاقه من است!

قفل تصویری پیشرفته فیلیپس، DDL709-FVP، قفل باز کردن چهره، چشمی دیجیتال درب و زنگ در را یکپارچه می کند. همیشه از امنیت خانه محافظت می کند و زندگی راحت و راحت را برای شما فراهم می کند.

تشخیص چهره هوشمند، باز کردن قفل با تشخیص چهره سه بعدی

باز کردن قفل هندزفری

از فناوری تشخیص دوچشمی SenseTime استفاده می کند که با حسگر AMS مطابقت دارد. وقتی فردی قفل در را در فاصله 1 متری می بندد، سنسور AMS ماژول تشخیص چهره را فعال می کند. این نه تنها کار را ذخیره می کند و با اسکن چهره ها باز کردن مکرر قفل را ایجاد می کند. بلکه باعث صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست می شود. این به طور موثری از دست دادن انرژی غیر ضروری ناشی از تشخیص چهره مکرر به دلیل عبور عابر پیاده را کاهش می دهد.

طراحی زاویه دار، بدون نگرانی در مورد ارتفاع

ماژول تشخیص چهره در جلوی DDL709-FVP از طراحی زاویه ای مورب استفاده می کند، دامنه تشخیص شما را افزایش می دهد، به راحتی اطلاعات چهره در محدوده 125-200 سانتی متر را تشخیص می دهد. فرقی نمی کند قدتان بلند باشد یا کوتاه، حتی افراد مسن و بچه ها به راحتی می توانند در را باز کنند.

تشخیص یک سبک متفاوت آسان است

با استفاده از فناوری تصویربرداری دید سه بعدی، دوربین های دوگانه برای شبیه سازی تصویر بینایی انسان و جمع آوری هوشمند داده های سه بعدی صورت طراحی شده اند. صرف نظر از اینکه آرایش یا عینک شما به راحتی قابل تشخیص است، عکس ها و فیلم های پرتره قابل تشخیص نیستند. این دقیق و موثر است و به شما احساس محافظت کامل می دهد.

کنترل هوشمند از طریق APP، نظارت از راه دور، نگران فاصله نباشید

پس از اتصال اپلیکیشن موبایل، قفل هوشمند از بازرسی از راه دور در زمان واقعی وضعیت درب، وضعیت قفل، سوابق عملیات، آلارم و غیره پشتیبانی می کند. حتی اگر هزاران مایل دورتر باشید، می توانید اطلاعات بلادرنگ خانه خود را کنترل کنید.

به صدا درآوردن زنگ می تواند سیستم مخابره داخلی از راه دور را فعال کند

کارگران همیشه زود می روند و دیر به خانه می آیند. اگر دوستانی را ملاقات کنید اما کسی خانه نباشد چه؟ DDL709-FVP از بررسی از راه دور و اشتراک گذاری از راه دور کد پین موقت معتبر در عرض 30 دقیقه پشتیبانی می کند. حتی اگر دوستان به خانه شما آمدند، می توانید از طریق برنامه تلفن همراه به دوستان خود اطلاع دهید یا به آنها اجازه دهید از یک پین کد موقت برای باز کردن خودکار قفل استفاده کنند. دیگر نمی توانید با عجله به خانه بروید و دوستانتان دیگر منتظر نخواهند بود. پین کد موقت و قابل استفاده مجدد ظرف 30 دقیقه معتبر است.

قفل الکترونیکی درب منزل

یک صفحه نمایش HD داخلی فضایی در باز را فراهم می کند

Philips DDL709-FVP از مشاهده از راه دور پشتیبانی می کند و به صفحه نمایش 4 اینچی IPS در پشت مجهز شده است. وقتی در خانه هستید نیازی به نگاه کردن به دستگیره در نیست. با فشار دادن دکمه زیر صفحه به راحتی می توانید وضعیت درب را بررسی کنید. گیج کردن و تحریف تصاویر از بینندگان معمولی درب. کودکان دیگر کورکورانه به ضربات در پاسخ نمی دهند.
 

تشخیص PIR وضعیت غیرعادی را تشخیص می دهد، Smart خانه شما را 24 ساعت شبانه روز ایمن نگه می دارد

Philips DDL709-FVP از یک حسگر PIR استفاده می کند که با الگوریتم تشخیص هوش مصنوعی انسانی مطابقت دارد. هنگامی که شخصی در فاصله 3 متری بیرون می رود، قفل به طور خودکار فیلم ضبط می کند و تلفن به طور همزمان زنگ هشدار دریافت می کند. DDL709-FVP خانه دار شماست که ۲۴ ساعت شبانه روز از خانه شما محافظت می کند.
فاصله تشخیص (1 متر، 2 متر و 3 متر) و زمان چرخه (10 ثانیه، 20 ثانیه، 30 ثانیه و 60 ثانیه) توسط تلفن همراه قابل تنظیم است.
 

دیگر نگران وضعیت قفل نباشید

آیا هنگام بیرون رفتن از قفل مجدد درب مطمئن هستید؟ نگران قفل شدن قفل در هوشمند در زمانی هستید که در میانه راه هستید؟ فیلیپس DDL709-FVP یک لوازم خانگی کاملا اتوماتیک و دستی است که مجهز به حسگرهای لمسی است. با لمس انگشت در باز می شود. وقتی عقربه تشخیص داده می شد در باز می شد و وقتی در بسته می شد در بسته می شد. دیگر نگران وضعیت قفل نباشید.
 

شکل جذاب، تجربه هوشمند

قفل و دسته آن در طراحی ادغام شده است. در پایان از لاک آبکاری و پخت با خط نسبتاً صاف استفاده می شود که حس کاملی از فناوری را به شما می دهد. در برابر سایش و خط و خش مقاوم بوده و مقاومت بالایی دارد. موجود در دو رنگ مشکی ابسیدین و قرمز مسی. طراحی خاص نور منحنی لبخند به صورت پویا وضعیت شاتر را نشان می دهد و هنگام بازگشت به خانه حس تشریفات بیشتری را به شما می دهد. این به قفل سطح بافت بالاتری می دهد.
امنیت خانه با “مانیتور” در خانه قابل مشاهده است DDL709-FVP امنیت، راحتی و شادی را برای زندگی شما به ارمغان می آورد تجربه زندگی جدیدی را به شما می دهد. جنبه خوب زندگی شما را باز می کند.

Views: 46

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *