به عنوان یک وسیله امنیتی خانگی برای استفاده روزمره فیلم قفل چهره Philips DDL709-FVP یک تجربه باز کردن قفل راحت و کارآمد را ارائه می دهد. زندگی را راحت و ایمن کنید علاوه بر عملکردهای مختلف مثل باز کردن قفل با صورت نظارت از راه دور زنگ هوشمند، و غیره، عملکردهای دیگر امکان DDL709-FVP که مامانم دوست داره چیه؟ در حالت خواب زمانی فعال می‌شود که هیچ‌کس حضور نداشته باشد، غیرعادی است، آماده می‌شود تا در صورت وقوع موقعیت‌های غیرعادی اقدامی انجام دهد. این عملکرد تشخیص انسانی DDL709-FVP است، نقش یک پیام رسان را در آستانه درب بازی می کند. در حالت اشغال غیرعادی، DDL709-FVP ویدیو را ضبط و در برنامه تلفن همراه آپلود می کند تا فوراً در مورد خطرات ایمنی هشدار دهد.

اگر کسی به دلیل باریک بودن راهرو برای مدت طولانی پشت در بماند، آیا کلید زنگ هشدار ورود مداوم را راه‌اندازی می‌کند؟ جای نگرانی نیست! می توانید سطح حساسیت تشخیص را به صورت پویا از طریق برنامه تلفن همراه تنظیم کنید. هنگامی که راهرو بیرون درب خیلی باریک است نه تنها می تواند به طور موثر زنگ هشدار را کاهش دهد بلکه از اتلاف انرژی نیز جلوگیری می کند. علاوه بر این، فاصله جستجو را می توان بین 1-3 متر تنظیم کرد، در حالی که زمان ناوبری را می توان بین 10-60 ثانیه تنظیم کرد.

عملیات:

1. Philips Easy Plus را باز کنید، “تنظیمات” را انتخاب کنید.
2. رابط را به پایین اسکرول کنید، “تنظیمات ویدئو” و “آژار رومینگ” را انتخاب کنید.
3. آلارم پیاده روی را روشن کنید، سپس روی «sensing distance» و «hiking time» کلیک کنید تا وارد تنظیمات شوید.

از نظر امنیت، قفل هوشمند درب فیلیپس به عنوان یک دستگاه امنیتی خانگی تنها می‌تواند یک حساب را پیوند دهد، همانطور که DDL709-FVP می‌تواند. نمی توانید وضعیت درب خانواده را بگیرید؟ این درست نیست! DDL709-FVP از اشتراک گذاری دستگاه پشتیبانی می کند. به عبارت دیگر اعضای خانواده می توانند از طریق اپلیکیشن موبایل وضعیت درب، وضعیت قفل، ضبط آلارم و … را بررسی کنند.

چشمی در دیجیتال
مشاهده و خرید چشمی دیجیتال فیلیپس با گارانتی معتبر اچ تی ان پرایم

به‌علاوه، وقتی کسی زنگ در را به صدا در می‌آورد، حساب‌های اشتراک‌گذاری شده می‌توانند اعلان‌های زنگ در را با اعلان‌های قابل کلیک دریافت کنند و امکان پخش جریانی صوتی دو طرفه با بازدیدکنندگان را فراهم کنند. با نظارت آنلاین هوشمند همزمان، دیگر محدودیت امنیتی درب وجود ندارد.

عملیات:

1. Philips EasyKey Plus را روشن کنید، “Share” را انتخاب کنید.
2. روی «افزودن حساب» کلیک کنید، شماره حساب (شماره تلفن) و نام را وارد کنید، سپس روی «افزودن» کلیک کنید.

لازم به ذکر است که حساب‌های اشتراک‌گذاری شده باید مجوز فیلیپس EasyKey Plus APP را داشته باشند. پس از دریافت مجوز برای همیشه مؤثر است، مگر اینکه حساب اصلی حساب های مجاز را حذف یا حذف کند. هیچ محدودیتی برای تعداد حساب های مجاز وجود ندارد، نیازهای خانواده شما را برآورده می کند.

پنل پشتی DDL709-FVP مجهز به دکمه چند منظوره است. دکمه باز برای باز کردن درب و دکمه بستن برای بستن درب استفاده می شود. اما مردم نباید بدانند که فشار طولانی دکمه CLOSE منجر به بن بست می شود.

در صورت بن بست، عملکرد الکتریکی اسکچون جلو قفل می شود، علاوه بر این، اثر انگشت معمولی و کد پین قابل استفاده نیست. فقط باز کردن قفل توسط کد پین اصلی یا کلید مکانیکی می تواند بن بست را آزاد کند. امنیت خانه ما را دو بار “قفل” کنید. علاوه بر این، فشار طولانی مدت دکمه های باز و بسته به طور همزمان می تواند عملکرد باز کردن قفل ناشی از فضای داخلی را روشن یا خاموش کند. این برای پاسخگویی به نیازهای سفارشی متفاوت خانواده ها و ساختن خانه ای هوشمند و ایده آل است.

آیا بزرگترها به موقع عقب می مانند و به قفل دیجیتال درب عادت نکرده اند؟ DDL709-FVP دقیقا همان چیزی است که شما می خواهید! اعلان صدای انسان، جابجایی بین چینی و انگلیسی به دلخواه، بدون عملیات پیچیده، استفاده آسان برای بزرگترها و کودکان، و یادآوری وضعیت قفل به موقع. اگر قفل هوشمند کم مصرف باشد، قفل یک پیام صوتی ارسال می کند: «باتری کم است، لطفا باتری را عوض کنید.» وقتی در قفل نشد، قفل هوشمند زنگ هشدار «در باز است» را ارسال می کند.

البته می توان سطح صدا را از طریق برنامه تلفن همراه تنظیم کرد.

1. Philips EasyKey Plus را روشن کنید، روی “تنظیمات” کلیک کنید.
2. رابط را به پایین اسکرول کنید و “حالت قفل در” و “تنظیم صدا” را انتخاب کنید.
3. گزینه “Mute”، “Low Volume” یا “High Volume” را انتخاب کنید.
“من از پاوربانک برای شارژ قفل هوشمند برای یک روز استفاده کردم، چرا هنوز خاموش است؟” در واقع، درگاه برق اضطراری به عنوان منبع تغذیه اضطراری زمانی که Smart Lock قطع می شود، استفاده می شود. با این حال، باتری موبایل نمی تواند Smart Lock را شارژ کند.

بنابراین، هنگامی که برق قفل درب تمام می شود، باید باتری لیتیوم پلیمری را خارج کنید، از USB برای شارژ باتری استفاده کنید و سپس آن را تعویض کنید. لازم به ذکر است که پورت برق اضطراری چند جهته با دکمه RES می باشد. هنگامی که سیستم قفل درب خراب است، می توانید از طریق این پورت یک پاوربانک را برای تنظیم مجدد قفل متصل کنید. مانند بازیابی گوشی، داده های ضبط شده از بین نخواهند رفت.

عملکرد بالقوه را “باز کنید” و آزادی قفل درب را درک کنید. شاتر ویدئویی Philips DDL709-FVP به عنوان یک خط جداکننده مهم بین خانه و دنیای بیرون، دارای مزیت منحصر به فرد راحتی، امنیت و راحتی است. نظارت بر امنیت خانه هوشمند همیشه به شما آرامش می دهد.

Views: 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *