دانستنی‌ها

کنترل وضعیت بیرون درب به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن فیلیپس

قفل دیجیتال فیلیپس

فیلیپس EasyKey در هنگام اتصال به شبکه چقدر خوب است؟

می‌تواند یک چت ویدیویی راه‌اندازی کند و زمانی که شما دور هستید، یک کد پین موقت روی تلفنتان با دوستانتان به اشتراک بگذارد.

پیام‌هایی وجود دارد که برای یادآوری به شما مهم نیست که بچه‌ها از مدرسه خارج شده‌اند، والدین به خانه برگشته‌اند یا هر فعالیت دیگری در خارج از خانه شما وجود دارد. مثل این است که ما “قدرت کنترل از راه دور” را داریم که هر زمان و هر کجا که بخواهیم از وضعیت خانه خود مطلع شویم.

اما در استفاده روزانه از دستگیره هوشمند مشکلات زیادی وجود دارد، مانند عدم ضبط حتی پس از اتصال تلفن همراه، شخصی قفل را باز می‌کند، اما هیچ پیغام پاپ آپی برای یادآوری وجود ندارد و ….

بنابراین، امروز می‌خواهیم مشکلات دستگیره دیجیتال در وب را یکی یکی بررسی کنیم.

قفل دیجیتال فیلیپس

چرا به طور ناگهانی هیچ رکورد قفلی روی گوشی وجود ندارد؟

1- تعویض روتر

تعویض روتر یا تغییر رمز عبور، شبکه قفل هوشمند را غیرفعال می کند. پیکربندی مجدد شبکه و اتصال مجدد قفل هوشمند می تواند سوابق بازیابی قفل را بازیابی کند.

2- از یک روتر دو بانده استفاده کنید.

Philips EasyKey از باند 2.4 گیگاهرتز در توزیع شبکه پشتیبانی می کند، نه از شبکه عمومی یا باند 5 گیگاهرتز. اگر از روتر دو بانده استفاده می کنید. باند 2.4 گیگاهرتز را برای پیکربندی شبکه خود انتخاب کنید.

3- تنظیمات کارخانه را بازیابی کنید.

پس از بازنشانی قفل هوشمند به تنظیمات کارخانه، قفل هوشمند گزارش های عملیاتی را حذف کرده و پیکربندی شبکه را به حالت اولیه باز می گرداند. در این حالت، کاربران برای ادامه استفاده از قفل هوشمند به طور معمول باید شبکه را ریست کنند.

کاربران باید بدانند که اگر قفل هوشمند اسناد را در حالت عادی شبکه باز نمی کند، دستگاه را از برنامه تلفن همراه حذف کرده، سپس شبکه را بازیابی کرده و قفل هوشمند را دوباره وصل کنید می‌تواند به یافتن اسناد کمک کند.

چرا پیام قفل درب اعلان صدا و پاپ آپ ندارد؟

به عنوان مثال، اگر کاربران از DDL709-FVP استفاده می کنند، یک برنامه تلفن همراه را متصل کنید، «مجوز اطلاع رسانی» برنامه تلفن همراه باید روشن باشد.

به دلایل امنیتی، اگر در یک هفته عملیاتی انجام نشود، برنامه تلفن همراه به طور خودکار وارد می‌شود، بنابراین کاربران نمی‌توانند دینامیک قفل درب را در زمان واقعی دریافت کنند. اگر کاربران نیاز به بازیابی وضعیت ورود به سیستم دارند، باید برنامه را باز کنند و تایید کنند تا دوباره وارد شوند.

قفل کردن سوابق و پیام‌های پاپ‌آپ، که منعکس‌کننده روال روزانه کل خانواده است، با هر اعلان به شما اطمینان می‌دهد.

Philips EasyKey از اتصال Wi-Fi و کنترل از راه دور پشتیبانی می‌کند، وضعیت درب را در هر زمانی که بخواهید یاد بگیرید. به شما محافظت جامع می‌دهد.

مشاهده و خرید چشمی در دیجیتال با گارانتی اچ تی ان پرایم
[ardisplay id=1472]
[ardisplay id=X]

Views: 53

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *