قفل هوشمند فیلیپس به عنوان یک محصول فناوری الکترونیکی، نصب نقش مهمی در استفاده و نگهداری بعدی دارد. پس از نصب، کنترل عملیات مهمتر از فعال کردن قفل هوشمند و تغییر پین کد اصلی است. جنبه های خاص خودآزمایی چیست؟ من با جزئیات به شما نشان خواهم داد.

1- ظاهر روکش ها را بررسی کنید.

پس از اتمام ساخت، باید موقعیت اسکاج های جلو و عقب، کیس و ضربه را بررسی کنیم. اسکاج ها باید در هنگام برخورد با چارچوب در بسته باشند و خم نشوند. صفحه آتش و ضربه نباید شل یا تغییر شکل داده شود.

2- عملکرد باز کردن قفل اتاق را بررسی کنید.

در را ببندید تا قفل شود و عملکرد باز شدن داخل آن را بررسی کنید. به عنوان مثال با دوبار کلیک کردن روی دکمه OPEN باز کنید، القایی را با نگه داشتن دو طرف پایه باز کنید، با چرخاندن کلید اضطراری و غیره باز کنید.

اگر به درستی مهر و موم شده باشد، هیچ مشکلی در نصب وجود ندارد. اگر قرار است در باز شود، عملیات مکرر انجام نمی شود، درب بعد از زنگ هشدار باز می شود و غیره، این یک وضعیت غیر طبیعی است.

3- عملکرد باز کردن قفل در فضای باز را بررسی کنید.

در را ببندید تا در حالت بسته نگه داشته شود و همه چیز را از بیرون تماشا کنید. به عنوان مثال، اثر انگشت، پین کد، رمز عبور و رمز عبور و غیره.

اگر بتوانید آن را به طور معمول باز کنید، مشکلی در نصب وجود ندارد. اگر چک خراب شد، بعد از چک باز نشد، موفقیت، زنگ غیرعادی (به جز زنگ سیستم)، باز نشدن با کلید و غیره، وضعیت غیر عادی است.

4- عملکردهای قفل را بررسی کنید.

علاوه بر قفل اهرمی، بسیاری از مدل های فیلیپس EasyKey از قفل خودکار پس از بسته شدن درب پشتیبانی می کنند. اگر قفل غیرعادی، چرخش در یا قفل هوشمند تمام اتوماتیک درب را بدون هیچ آزمایشی باز کند، این یک وضعیت غیر طبیعی است.

قفل دیجیتال فیلیپس

5- عملکردهای شبکه را بررسی کنید.

همچنین باید بررسی کنید که آیا Philips Easykey متصل به شبکه می تواند به طور معمول از عملکردهای شبکه مانند وضعیت اتصال شبکه، عملکرد مشاهده از راه دور، عملکرد کد پین موقت، نمای تاریخچه باز کردن و غیره استفاده کند.

دستیابی به 5 امتیاز بالا برای امنیت تجربه دستگیره دیجیتال PHILIPS شما ضروری است.

با این حال، در استفاده روزانه از قفل هوشمند، برخی شرایط غیرعادی باید ما را سردرگم کند. می توانیم به مشکل کیفیت مشکوک باشیم. اینطور نیست، غیر طبیعی ترین زنگ هشدار برای محافظت از امنیت خانه ما است، چگونه توضیح دهیم؟

مشاهده و خرید چشمی درب دیجیتال فیلیپس با گارانتی اچ تی ان پرایم

“سیستم مسدود شده است”

اگر اثر انگشت زیر قفل سیستم شناسایی نشد چه باید کرد؟

Philips EasyKey هشدار قفل سیستم را کنترل می کند. مانند وارد کردن مداوم رمز عبور اشتباه در تلفن همراه باعث قفل صفحه نمایش می شود. اگر اثر انگشت، کد پین، برچسب کلید و غیره بیش از 5 بار در عرض 5 دقیقه اشتباه وارد شود، هشدار آزمایش و خطا قفل هوشمند فعال می شود. یک پیام صوتی به “سیستم قفل شده” اشاره می کند و سیستم خاموش می شود. پس از 3 دقیقه، زنگ به طور خودکار خاموش می شود. این هشدار آزمون و خطا برای جلوگیری از تلاش سارقان برای درک اثر انگشت یا شکستن کدهای پین در نظر گرفته شده است.

“در باز است”

فکر می کردم وقتی در را می بندم به طور خودکار بسته می شود. چرا قفل مدام می پرسد “در باز است”؟

در بیشتر موارد، Philips EasyKey دستگاه‌های خودکار می‌سازد و یک پیچ قفل را برای تکمیل قفل در هنگام بسته شدن در نصب می‌کند. هنگامی که قفل از کار می افتد، زنگ هشدار قفل فعال می شود. صدای سریعی مانند “در باز است” به نظر می رسد تا به شما یادآوری کند که در را باز کنید. دوباره به خود زحمت ندهید در را ببندید.

“هیچ جوابی برای بستن در نیست”

عدم پاسخ از پانل، عدم وجود اعلان صوتی یا نشانی در تشخیص اثر انگشت، یا سایر شرایط بی پاسخ، معمولاً به دلیل خاموش شدن یا از کار افتادن سیستم ایجاد می شود. اگر درب قفل الکتریکی است، از برق برای شارژ اضطراری استفاده کنید و باتری را از قبل تعویض کنید. هنگام از کار افتادن سیستم، قفل هوشمند را بازنشانی کنید. اکثر مدل‌های Easykey فیلیپس از دکمه تنظیم مجدد و رابط برق اضطراری نیز استفاده می‌کنند، پس از وصل کردن برق، قفل هوشمند قابل تنظیم مجدد است.

Philips EasyKey به عنوان نگهبان امنیت خانه ما یک سیستم هشدار هوشمند کامل را ارائه می دهد. چندین عملکرد مفید از امنیت خانه شما از روز تا شب محافظت می کند.

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *