با نوآوری روزافزون فناوری محصولات قفل هوشمند، قفل‌های هوشمند کاملاً اتوماتیک و شبکه‌ای نوری روز به روز محبوب‌تر می‌شوند. قفل ویدیویی انرژی بیشتری مصرف می‌کند. بنابراین یک باتری لیتیومی قابل شارژ به پیکربندی استاندارد آن برای حفظ عمر تبدیل می‌شود.

بنابراین این سوال پیش می آید که آیا باتری های لیتیومی را می توان مخلوط کرد؟ در حین استفاده به چه نکاتی توجه کنیم؟ با خیال راحت خرید قفل دیجیتال درب را انجام دهید و ما به جای شما به آنها پاسخ خواهیم داد.

باتری لیتیومی CATL پایدار و بادوام است.

باتری‌های لیتیومی برای قفل ویدیویی فیلیپس از CATL، تامین‌کننده HUAWEI، Apple و سایر برندها می‌آیند. سری DDL702 را به عنوان مثال در نظر می گیریم، سری DDL702 دارای ظرفیت بالای 5000 میلی آمپر ساعت، خروجی خوب، عملکرد ذخیره سازی عالی و عمر باتری طولانی است. علاوه بر این، از پر کردن دایره ای پشتیبانی می کند. مردم دیگر نگران دوام قفل هوشمند نیستند.

آیا می توان باتری های لیتیومی را با هم مخلوط کرد؟

من آن را توصیه نمی کنم. باتری های مختلف مواد متفاوتی دارند و ظرفیت تخلیه متفاوتی دارند. اگر آن را مخلوط کنید، ایجاد مصرف انرژی و خطر آسیب آسان است. علاوه بر این، مواد مختلف بر محاسبه مقدار الکتریکی تأثیر می گذارد و صفحه نمایش خطای باتری را ایجاد می کند. به عنوان مثال، هنگامی که قفل هوشمند خاموش می شود اما همچنان قدرت باقیمانده را نشان می دهد، نه تنها بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد، بلکه باعث ایجاد موقعیتی می شود که ممکن است قفل هوشمند کار نکند.

در ساخت باتری های لیتیومی چه نکاتی را باید در نظر بگیریم؟

برای به حداکثر رساندن عمر باتری لیتیومی اولاً از باتری باکیفیت استفاده می کنیم و ثانیاً باید آن را به روش صحیح شارژ کنیم.

1. در دمای بسیار پایین یا بالا شارژ نکنید.

2. برای مدت طولانی به دنبال باتری نباشید و به یاد داشته باشید که پس از شارژ، برق را قطع کنید.

3. عادات خوب شارژ را ایجاد کنید و سریع شارژ کنید.

خرید قفل الکترونیکی
مشاهده و خرید چشمی الکترونیکی با گارانتی اچ تی ان پرایم

لازم به ذکر است که قفل هوشمند فیلیپس دارای عملکرد هشدار باتری کم است. هنگامی که ولتاژ باتری خیلی کم است، قفل پیام “باتری خیلی کم است، لطفا باتری را عوض کنید” را ارسال می کند تا به شما یادآوری کند که باتری را به موقع تعویض کنید، اما قفل هوشمند هنوز برای مدتی قابل استفاده است.

البته حتی اگر قفل تخلیه شده باشد، نیازی به نگرانی نیست. Philips EasyKey دارای یک پورت شارژ اضطراری، یک دکمه باز کردن قفل اضطراری و دیگر طرح‌های الکتریکی صمیمی است تا از ورود و خروج ایمن حتی در صورت خرابی یا قفل شدن الکترونیکی اطمینان حاصل کند.

باتری عالی استقامت پایدار و بادوام قفل هوشمند را فراهم می کند و تجربه کاربری بهتری را به ما می دهد. Philips EasyKey، از باتری لیتیومی CATL به عنوان استاندارد استفاده می کند، از یک طراحی الکتریکی صمیمی استفاده می کند و به شما احساس امنیت کامل از جزئیات می دهد.

بنابراین با توجه به موارد بالا خرید قفل دیجیتال درب آپارتمان فیلیپس را با خیال راحت انجام دهید.

Views: 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *