با افزایش تقاضای مردم برای امنیت داخلی، قفل‌های ویدیویی مانند قفل رمزی فیلیپس که از مشاهده از راه دور و امنیت فعال پشتیبانی می‌کنند، در بین عموم محبوب شده‌اند.

قفل هوشمند ویدیویی Alpha-V(P)، پرفروش‌ترین محصول در فروشگاه پرچمدار فیلیپس، عملکرد ویدیویی را بر اساس قفل هوشمند سنتی اضافه می‌کند.

نکات کاربردی آن چیست؟ تفاوت بین مدل بلوتوث و مدل وای فای  قفل هوشمند PHILIPS چیست؟

یک زنگ در زنگ در برای تماس، اینترکام برای مشاهده از راه دور

یک دکمه زنگ در روی نشان جلو وجود دارد. زنگ در به صدا در می آید، یک اعلان به تلفن ارسال می شود. با کلیک بر روی اعلان بازدید کننده می توانید از راه دور به اینترکام دو طرفه دسترسی داشته باشید و وضعیت درب را از راه دور بررسی کنید.

این قفل یک دوربین 2 مگاپیکسلی HD با دید زاویه باز 144 درجه و دو چراغ پرکننده مادون قرمز کم مصرف را می پذیرد. حالت روز و شب دارد. حتی در یک راهرو تاریک، چهره ها تا 1 متر بدون نگرانی از نور و ارتفاع به وضوح قابل مشاهده هستند.

به لطف ویژگی های امنیتی متعدد، امنیت خانه “قابل مشاهده” است.

مجهز به چندین عملکرد زنگ هشدار

ضد جداسازی، قفل سیستم باتری کم و شکاف غیر عادی. هنگامی که یک قفل رخ می دهد یا وضعیت غیر طبیعی دیگری رخ می دهد، یک صدای سریع از انتهای قفل ارسال می شود تا به عنوان یک بلوک عمل کند. برنامه تلفن همراه اعلان های به موقع ارسال می کند تا خطرات امنیتی پنهان را به شما یادآوری کند. پس از اتصال، برنامه تلفن همراه می تواند اطلاعات قفل در از راه دور را بررسی کند. با فشردن دکمه ویدیو می توانید وضعیت درب ورودی را بررسی کنید و کاربر می تواند وضعیت قفل را حتی در هنگام بیرون رفتن کنترل کند. این قفل دارای حافظه ویدئویی 2G است و به‌طور خودکار هنگام بازدید از افراد، ویدیوهای محلی 11 را ضبط می‌کند. ذخیره سازی با ظرفیت بالا رایگان با بررسی های انعطاف پذیر.

مانیتور هوشمند سرگردانی غیرعادی را گزارش می دهد

PIR مجهز به حسگر تشخیص انسان است که 24 ساعت شبانه روز موقعیت های اضطراری را تشخیص می دهد. هنگامی که موقعیت های اضطراری در درب خانه رخ می دهد، عکس ها و فیلم ها به طور خودکار هنگام آپلود در برنامه تلفن همراه ضبط می شوند. سطح امنیت خانه اطراف را افزایش دهید.

نمایشگر درب داخلی صفحه بزرگ یک گزینه است.

دارای صفحه نمایش 4 اینچی است. یک دکمه روی صفحه وجود دارد. تمیزی درب با یک کلیک قابل بررسی است، مناسب برای کودکان و بزرگسالان.

Alpha-VP یک نمایشگر را در پنل جلویی مجهز می کند، در حالی که Alpha-V نه. صفحه نمایش گزینه دیگری است که افراد می توانند با توجه به نیاز خود انتخاب کنند.

قفل رمزی فیلیپس
مشاهده قیمت چشمی هوشمند فیلیپس با گارانتی اچ تی ان پرایم

استفاده مجدد از دکمه چند منظوره، از بین رفته است و کار آسانی نیست

دکمه “0” و کلید بی صدا اجزا هستند. به مدت 2 ثانیه فشار دهید و نگه دارید تا حالت بی صدا روشن شود تا دیگر اعضای خانواده مزاحم نشوید.

دکمه “8” و قفل نیروی خارجی ترکیبی هستند. به مدت 5 ثانیه فشار دهید و نگه دارید تا وارد حالت قفل اجباری خارجی شوید و حتی زمانی که بیرون هستید به شما آرامش دهد.

دکمه RES در شارژر نوع C فشرده می شود، پاوربانک می تواند شارژ سریع قفل را برای راه اندازی مجدد قفل فراهم کند.

تفاوت بین سری های بلوتوث، سری وای فای و سری های ویدیویی چیست؟

تفاوت در اتصال به شبکه

سری بلوتوث در مدت زمان کوتاهی از طریق بلوتوث به شبکه متصل می شود. سری Wi-Fi دارای یک ماژول Wi-Fi داخلی است و می تواند با اسکن کد QR روی درب باتری به شبکه متصل شود.

با توجه به تفاوت در روش های اتصال، سری بلوتوث از بررسی اطلاعات قفل درب از طریق تلفن همراه در مدت زمان کوتاه پشتیبانی می کند، در حالی که سری Wi-Fi و سری ویدیویی از کنترل از راه دور استفاده می کنند که به شما امکان می دهد از وضعیت درب مطلع شوید. در هر زمان قفل کنید و هر جا

تفاوت در روش باز کردن است

سری‌های بلوتوث، سری‌های Wi-Fi و سری‌های ویدیو همگی چندین روش باز کردن قفل، اثر انگشت، کد پین، برچسب و کلید مکانیکی را می‌پذیرند. این در حالی است که سری بلوتوث از باز کردن قفل با یک کلیک روی تلفن همراه در فاصله کوتاه پشتیبانی می کند. سری Wi-Fi و سری ویدیویی از اشتراک‌گذاری از راه دور یک کد پین موقت که 30 دقیقه معتبر است پشتیبانی می‌کنند.

آلفا سه سطح دارد که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. افراد می توانند بر اساس نیاز خود انتخاب کنند.

Philips Alpha-VP دارای فرم فاکتور فشرده و با امکانات کامل است و از مشاهده از راه دور پشتیبانی می کند. ایمنی و اعتماد به نفس خود را تغییر دهید. از امنیت خانه خود برای تمام روز محافظت کنید.

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *