دانستنی‌ها

آیا دستگیره قابلیت تشخیص عکس از چهره واقعی را دارد؟

قفل دیجیتال

در سال های اخیر با تغییر سبک زندگی و الگوی مصرف مردم، تقاضای مسکن با کیفیت بالاتر را آغاز کرده اند. به عنوان کلید امنیت خانه، قفل های هوشمند اولین انتخاب برای دکورهای جدید خانه و ارتقاء قفل های قدیمی هستند.

قفل دیجیتال ویدیویی فیلیپس DDL709-FVP تشخیص چهره سه بعدی، مشاهده از راه دور، ضبط غیرعادی سرگردان، نمایشگر HD داخلی و سایر عملکردها را در یک واحد ادغام می کند و زندگی شما را راحت و ایمن می کند. بسیاری از اینفلوئنسرها می خواهند آن را بخرند.

با این حال، قبل از خرید مجموعه چهره ویدئویی Philips DDL709-FVP، ممکن است سوالات زیر برای شما پیش بیاید:

1 آیا می توانم از عکس برای باز کردن در استفاده کنم؟

البته که نه!

ماهیت باز کردن قفل تشخیص چهره، باز کردن قفل سریع و دقیق است. قفل ویدیویی فیلیپس DDL709-FVP از فناوری تشخیص دوچشمی SenseTime استفاده می کند و با سنسور AMS سازگار است. هنگامی که شخصی به قفل درب بیش از 1 متر نزدیک می شود، رادار فعال ماژول تشخیص چهره را فعال می کند تا بدون هیچ اقدام اضافی کار کند. پس از شناسایی اطلاعات چهره، قفل درب باز خواهد شد.

علاوه بر این، از تصویربرداری سه بعدی استریو استفاده می کند و تصویر چشم انسان را با دو دوربین شبیه سازی می کند. بنابراین، سه بعدی می تواند اطلاعات چهره را به صورت هوشمند ثبت کند. آرایش و عینک به راحتی تشخیص داده می شود. حتی اگر کسی بخواهد تصاویر را باز کند یا نتواند ویدیو را پاس کند، تشخیص فقط برای افراد واقعی کار می کند. محافظت در برابر جعل بالایی دارد.

2- آیا DDL709-FVP منطقه دید بزرگی دارد؟

دوربین زاویه باز، صفحه نمایش HD داخلی رنگ واقعی را نشان می دهد، موقعیت در را به وضوح نشان می دهد.

بیننده‌های درب سنتی تصاویر مخدوش و تار را نمایش می‌دهند. وقتی راهرو تاریک است روشن تر است. DDL709-FVP دارای دوربین با زاویه دید 144 درجه، 2 مگاپیکسل و صفحه نمایش 4 اینچی IPS است. روی دکمه پایین صفحه کلیک کنید و بدون باز کردن درب می توانید وضعیت درب را به وضوح بررسی کنید. جلوه بصری آن بسیار بهتر از بیننده درب سنتی است. هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان مناسب است.

قفل دیجیتال
مشاهده و خرید چشمی دیجیتال فیلیپس با گارانتی اچ تی ان پرایم

3- آیا می توان از DDL709-FVP به عنوان دوربین در فضای باز استفاده کرد؟

البته!

مانیتورهای داخلی راحتی و امنیت را به زندگی خانه ما می آورند و نظارت بر گوشی های هوشمند نگرانی های ما را در مورد امنیت خانه در هنگام بیرون رفتن از بین می برد.

DDL709-FVP از مشاهده از راه دور پشتیبانی می کند. مهم نیست کجا هستید، می توانید وضعیت درب را از طریق اپلیکیشن موبایل بررسی کنید. هنگامی که قفل درب غیرعادی است، قفل درب اعلان به موقع به برنامه تلفن همراه ارسال می کند. حتی زمانی که بیرون هستیم، می‌توانیم از 24 ساعت فرزندپروری هوشمند لذت ببریم.

DDL709-FVP دارای دستگاه تشخیص بدن انسان PIR داخلی است. اگر شخصی در فاصله 3 متری در پرسه بزند، قفل در یک ویدیو می گیرد و آن را در برنامه موبایل آپلود می کند. نظارت کارآگاهی 24 ساعت شبانه روز از خطرات امنیتی جلوگیری می کند.

4- آیا باتری DDL709-FVP کافی است؟

قفل ویدیویی چهره DDL709-FVP مجهز به باتری لیتیومی 5000 میلی آمپر ساعتی است که می تواند 2 تا 3 ماه پس از شارژ کامل دوام بیاورد.

DDL709-FVP دارای چندین ویژگی طراحی الکتریکی متفکرانه است به عنوان مثال، از فناوری تشخیص دوچشمی SenseTime استفاده می کند که با سنسور AMS مطابقت دارد. هنگامی که قفل در 1 متری انتهای آن قرار دارد، ماژول تشخیص چهره برای کار فعال می شود. کارآمد است و در عین حال در مصرف انرژی صرفه جویی می کند شما می توانید روشنایی صفحه نمایش، زمان صفحه نمایش، فاصله و زمان تشخیص افراد PIR را از طریق برنامه تلفن همراه تنظیم کنید از مصرف بی مورد انرژی جلوگیری می کند و اندیشمندی و انسانیت را نشان می دهد

حتی اگر قفل درب خاموش باشد، قفل تصویری چهره DDL709-FVP پیام صوتی “باتری کم است، لطفا باتری را تعویض کنید” را ارسال می‌کند. و خروج از خانه می‌توانید از کلید مکانیکی برای باز کردن قفل یا استفاده از پاوربانک برای شارژ قفل درب از بیرون استفاده کنید و همچنین می‌توانید از دکمه چرخش اضطراری برای باز کردن قفل از داخل استفاده کنید. هنگامی که دستگیره فیلیپس اصل را می‌چرخانید، قفل در باز می شود.

DDL709-FVP زنگ برقی، دوربین هوشمند و قفل هوشمند درب را با هم ترکیب می‌کند و امنیت خانه را به یکباره تثبیت می‌کند و با باز کردن قفل درب، راحتی و آرامش خاطر را به ارمغان می‌آورد.

Views: 10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *